Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

Auu...bice ovo ludnica....ko li ce prvi da svira... :bigblue:

 

 

Sviraju 'ladno i u Solunu,sto se ne sete i oni sto ne sviraju kod nas da odu malo tamo a ne svi zasipce za jebenu Atinu...

 

 

Hoce cena ostati 2000 din sve vreme?ili je to samo za one koji rezervisu????????????????????????????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svirao je Helloween non stop I want out...dodushe da budem iskren Deris je jako falshirao tu nepotrebno pokushavajucji da skine Kiske-a,pa je meni jako prijatnije da chujem Kai-a kako to peva...

 

Nista to meni ne vrijedi kad ja to nisam cuo na koncertu na kojem sam bio :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

REZERVACIJA KARATA ZA FAN PIT:

posaljite mail sa vasim podacima (ime prezime, adresa,broj telefona , grad, broj karata ) na :

[email protected]

[email protected]

 

Cena karte za fan pit je 2000 din, 500 najsrecnijih i najbrzih fanova ce dobiti ove karte .

 

Sve informacije dobicete na mail kroz nedelju dana nakon vase narudzbine ! Do 10.avgusta dobicete karte na kucnu adresu.

U periodu izmedju 1.og i 10.og avgusta krece regularna prodaja karata na svim biletarnicama kao i do sada .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

REZERVACIJA KARATA ZA FAN PIT:

posaljite mail sa vasim podacima (ime prezime, adresa,broj telefona , grad, broj karata ) na :

[email protected]

[email protected]

Cena karte za fan pit je 2000 din, 500 najsrecnijih i najbrzih fanova ce dobiti ove karte .

Sve informacije dobicete na mail kroz nedelju dana nakon vase narudzbine ! Do 10.avgusta dobicete karte na kucnu adresu.

U periodu izmedju 1.og i 10.og avgusta krece regularna prodaja karata na svim biletarnicama kao i do sada .

Slati na oba maila ili na samo jedan ?

:D :D :D

 

Karte, naravno, mozete naruciti i na http://www.terranostra-promotions.com/karte.php , pa kako vam se vise svidja...

Znaci ja sam popunio prijavu, i nema potrebe da saljem na mail?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja poslao maila juche...ajd sad, the waiiiit...

 

To bi bilo sranje, jer su prvi koncerti uvek kurac na biciklu. Nadam se da ce se zagrejati u pesti i da nece da useru kod nas.

 

Kod Helloweena je to dobro, jer oni na prvih par svirki, barem tako bilo na zadnje 2-3 turneje, sviraju po pesmu-dve duze, posle manje..pa posle par svirki vec imaju jednu set listu koja posle pichi svuda...pa dodju u Aziju i tamo im odsviraju "Heavy Metal Is The Law" mamu im kosooku srecnu :) Al svejedno, meni je drago sto "skoro", od nas krece turneja :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...