Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

Mnogi od vas nisu bili ni rođeni kada sam, daleke 1988. na jednom čaršavu ispisao 6 magičnih slova - ime moje upravo preminule prababe. Zbog toga sam dobio batine, a onda sam pokušao iglu za štrikanje da nabijem u utičnicu, ne bih li se pridružio prababi - jedva su me zadržali. Kakav crni Vožd i sodomiziranje koza i jaraca, kakvi Gojko i Brunhilda i izvrtanje krstova po seoskim grobljima - ja sam idejno bio black metal pre svih. :rockdevil:

 

ti si bio debil od malih nogu

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tesha

 

Evo ti jedan veliki minus od mene!!! Ti treba samo Nedju od sad da slusas, a metal da preskocis kompletno.

 

 

 

Care ja sam vecim delom batalio ovaj forum,aktivan sam jedino jos ovde na blacku i jos poneka tema van njega.

 

Nisu te valjda ovi debili sto non-stop tuku minuseve naterali na takvu odluku? Sta te bole kurac za debile. Naka puse moju debelu kurcinu svi!!!

Edited by HEFEST
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

Nisu te valjda ovi debili sto non-stop tuku minuseve naterali na takvu odluku? Sta te bole kurac za debile. Naka puse moju debelu kurcinu svi!!!

 

 

Какав си ти цар. :haha: Као да је yum дрога па се тешко скидати. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какав си ти цар. :haha: Као да је yum дрога па се тешко скидати. :haha:

 

Ko kaze da nije droga? Ja na poslu sem kad nesto radim ne znam sta bi radio. :bigblue:

 

 

Smisljao bi sigurno neke psine i prevare i ko zna sta bi se sve od mene nacinilo. :mhihi:

 

Ovako svakodnevna porcija novih albuma koje ti ljudi serviraju lepo, rane zanimljivosti kao i mogucnost bas lepog pickaranja medju clanovima. Ako u zemlji foruma postoji raj onda je to YUM. U to ne racuma picketine klasicne fejkere i pozere.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, obavestite se šta znači reč "debil". Imate na Wikipediji, ako ne znate. Čak i oni žohari sa Vojno-milicajsko-medicinske akademije, koji su me predstavili kao psihotičnog serijskog ubicu, morali su da navedu i jednu pozitivnu osobinu - visoko natprosečnu inteligenciju. Skoro sam radio i testiranje za Mensu i, ako je verovati onome što kažu da je potreban broj tačnih odgovora, velike su šanse da me prime u članstvo. Dakle, debil je neko drugi, pobrkali ste nešto. Živi bili. :rockdevil:

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko kaze da nije droga? Ja na poslu sem kad nesto radim ne znam sta bi radio. :bigblue:

 

 

 

Има осам милиона страних форума на којима се озбиљно и активно прича о музици и свему пропратном. Фини људи, једино ако не знаш енглески може да ти буде фрка, али сад имаш ове речнике који преводе целе фразе тако да је и то олакшано. Овде се спрдаш. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodna je ova ribidžona. Da nisam prešao u aseksualce, karao bih je tu, na trotoaru. Začas bi je prošla glavobolja od ovog udarca.

ti si toliko aseksualan da fantaziraš o karanju neke tamo onesvešćene ribe na trotoaru... da si stvarno to čime se toliko hvališ na sve strane (a neko normalan bi se stideo toga (mislim naravno na aseksualnost a ne na pokojnu magičnu prababu-projekat)) ne bi ti ni palo na pamet to što si rekao... nisam siguran da je "aseksualnost" prava reč koju tražiš... možda "seksualno isfrustriran"... vrlo verovatno "aseksipilan"... možda si kupio "asics" tike pa si "asicsualan"... ali teško aseksualan...

 

Ako me budete i dalje zajebavali, iz bedaka ću da gurnem iglu u šteker. Samo još da nađem iglu.

nemoj samo da se zajebeš prvo da išaraš stolnjak magičnim slovima YUM-a, dobićeš batine za dž...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...