Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

Apsolutno se slazem sa Narsilom.Otkad pratim scenu,bilo je toliko gadne pljuvacine i podmitanja nogu da sam dobio proliv.Secam se dok sam jos radio sa Abonosom,kada je doslo do svirke kakvu sam diarea REX tiradu procitao od tih likova.Sve je bilo umotano kao fin "savet",ali zavist je virila iz svakog slova.I sem toga,pogledajte dokumentarce o bm-u iz Norveske,ti ljudi imaju sve najlepse da kazu jedni u drugima,pogotovo Satyr.Ili su gostovali kao session muzicari jedni drugima ili govore o drugim bendovima sa najvecim uvazavanjem.Cak je i Samoth svirao sa Vargom.Mortiis i dan danas,pored cinjenice da je Arseth bio idiot,govori o njemu sa uvazavanjem,i cak i Manheim koji ima zamerke govori u dobrom svetlu.U ovom dokumentarcu(koji nije zajebancija)zelim da predstavim bm muzicare,Bathory horde i ostale kao kulturnu alternativu u tranzicionoj krizi koji prave jednu simbiozu i celinu.Ipak tu su ljudi koji izdaju za strane izdavace,sviraju po stranim zemljama i cine saroliki pastiche utisaka,bas zbog nekomercijalne prirode hobija/posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome to Serbia !!!

Ovde svako svakog mrzi i tripuje da je veci Nikola Tesla od samog Nikole Tesle... i nije to samo u black metalu nego u metalu uopste a i u svim drugim underground muzickim zanrovima...

Tako je oduvek bilo..

I u muzici a i u obicnom zivotu...ona fora nek je meni loshe al samo njemu nek bude josh gore je ovde preduboko ukorenjena i sve dok se to ne iskoreni Srbima u globalu nece biti bolje.

Zato se jednom lepo ujedinite i napravite nesto kako valja bez da se pljujete i bez da se hejtujete medjusobno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snimio sam im prvi spot "U krosnjama Abonosa".Ne pitaj me,bila je no budget varijanta.Ali smo ga skrpili,i to uz gomilu zbunjenih posmatraca.S obzirom na sta smo imali,dobro smo ga skrpili.Mada se danas kidam na njega.Sjajni su to ljudi,Jaksa i ekipa!

 

 

Тај спот сам гледао на мору, у Грчкој, у једној играоници, а око мене је гомилетина клинаца гледала и показивала са чуђењем на косу Марије или Марте, не сећам се тачно. Ја не волим овај бенд, па стога нећу бацити даљи коментар. ;) А и није тема.

 

@Tomba Видиш, ја волим Србију, али је генерално менталитет српског народа такав да се ми бијемо и свађамо међусобно. Музика уједињује људе и нека моја живота "визија" је да ће она ујединити групацију којој припадамо, а и да ће се СРби као народ опаметити и ујединити за добробит наше државе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tomba Видиш, ја волим Србију, али је генерално менталитет српског народа такав да се ми бијемо и свађамо међусобно. Музика уједињује људе и нека моја живота "визија" је да ће она ујединити групацију којој припадамо, а и да ће се СРби као народ опаметити и ујединити за добробит наше државе.

 

Bas tako..Pa nama spoljni neprijatelji nisu potrebni jer smo dovoljni sami sebi toliko da bi se istrebili medjusobno koliko se postujemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace upravo procitao tekstove od Bombardera,no chance.Jednostavno ne cenim ljude koji se pojavljuju sa poklopcima od majoneza na koncertima.

 

Pa vidi, meni se cini da bi bas zbog toga Nesovo pojavljivanje bilo zanimljivo. Jer, svi mi znamo koliki je on zajebant i da je on to sve radio radi zabave, ali bas u svetlu toga da Grom Records ovih dana treba da izda Tribute to Bombarder album na kojem ce biti i domaci (i strani!) black bendovi, bilo bi interesantno bas cuti Nesovo misljenje o svemu tome - kako su oni to radili iz zajebancije, a ovi kasnije su to shvatili malo ozbiljnije. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,da Apeiron iz Interfectora.Njega moram da kontaktiram,znam koliko je covek uradio za ovu scenu i dacu sve od sebe da se on pojavi, ako se slaze.

 

@Talvi

vidis,to sam prevideo-da sada se radi black tribute Bombarderu.Razgovaracu sa Jaksom u vezi toga.U stvari,razmislicu jos.

 

@Grobodan

ti mi delujes kao kult.da li nisi zainteresovan barem za kameo?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Alva.Mater.Ceten.Tanan

Ajde ne seri leba ti. Mi imamo dosta kvalitetnih black metalbendova,to sto si ti suvise kul i sto moras da se povinujes grandsranju,roditeljima,drugarima i sl to je samo tvoj problem.

 

Ti slusas brutal death metal , kapiram da se vise razumem u black metal od tebe .......i zato mi je sve ovo smesno , pogotovo tvoj mali penis na black metal okupima sa Mirca

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim, razradjuje se film. :)

 

negde procitah da ce se pojaviti samo bendovi koji izvode i live svoju muziku. mislim da se na to ne treba ograniciti, jer i mnogi kultni bendovi poput darkthrone-a ili burzum-a, gotovo da i nisi imali koncerte. treba obratiti paznju i na takve stvari.

 

drugo, ako se vec pravi dokumentarac o srpskoj sceni, nikako ne bi trebao preskociti i par bendova iz rs (interfector..._ ili crne gore (zaimus, npr), naravno ako bi zeleli da se izjasne kao srbi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...