Jump to content

UK Thrash


RNA

Recommended Posts

Skinuo sam Xentrix,prvi album "Shattered Existence".Super je,svidja mi se.Odlican bend.Pesma "No Compromise" jebe keve.Produkcija mi se svidja...gitare super zvuce!Valja ovo,valja...Sutra cu ostale albume iskopati...

 

 

"Crimes" :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: Kakva stvar!!!!! UBIJA!!!!

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Pronadjoh ovu temu pa ajd' da iskucam nesto...Dakle,britanska thrash skola je izrodila zaista mnogo dobrih i kvalitetnih bendova.Predpostavljam da se kod nas ne slusa mnogo i zaista je steta sto je tako.Pre par dana sam nabavio pesme benda Virus.Meni se dopada,tipicna americka skola.Na njihovoj myspace stranici je dozvoljen download pa ko zeli neka prelusa i skine nesto

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,na neki nacin i jesu prosecan bend.Nista vise od toga.Cujem da su uspeli da skupe kakvu/takvu novu postavu i da planiraju da rade nove pesme.Nov basista je zena. :confused: Inace,malo mi je glupo da pricam o britanskom thrash-u a da ne pomenem Slammer.Jel' si slusao njih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

За њих постоји посебна тема одавно, само дуго на њој нико није постовао. Добар бенд, али ми се некако не одваја од гомиле других британских.

Стварно ен видим разлог да се Вирус поново окупи, али ако то желе...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Већини је највећи проблем био недостатак ма и мрвице оригиналности. Скоро сви су се трудили да копирају америчке бендове. Једини који су остали боље упамћени су они оригиналнији: Sabbat, Onslaught, Xentrix, Toranaga... Ипак,с ви ти бендови су постојали, неки нису били уопште лоши и њима треба посветити бар мало пажње.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd ako možeš da mi pojsniš kako kupuješ preko e-bay-ja,kako plaćaš i ostalo,jer su tamo stvari na aukciji...

Nije sramota ne znati,već je sramota ne pitati...

НАписаћу поново, није проблем. Дакле, ја углавном тражим аукције на немачком ибеју, пошто Немци имају најбољи избор онога што мени треба, а из досадашњег искуства могу рећи да су најбољи људи за сарадњу, мада се деси да налети неки пајсер. Плаћање искључиво кешом, јер другачије и не може из Србије. Треба тражити аукције где пише да шаљу у целом свету. треба бити опрезан, пошто је око нове године поштарина из Немачке дуплирана. Пакети до 1 кг (1-2 плоче) је и даље 6-6,50 евра, али је за оне мало веће пакете до 2 кг (око 7 плоча) дуплирана, јер су променили зоне. Раније је била 8 евра, као и за целу Европу. Сада је толико за ЕУ, али не чак ни за све земље (мислим да не важи за Мађарску, Словенију и Чешку, да не помињем Бугарску и Румунију), тако да су ти пакети до Србије сада 13 евра.

Амери углавном имају фиксне тарифе. За Европу им је углавном једна плоча 10-14 долара, а свака наредна додатних 5 долара. Грци деру још горе за поштарину, Енглези и бож' помози.

 

Аукција као аукција није проблем. Најбоље је пратити је и понудити што ближе крају, најбоље у последњем минуту. Тада су највеће шансе да се нешто добије, јер се деси да онај ко је дао понуду (ако је уопште некога било на аукцији пре), није приутан у последњем минуту. Код аукција само све зависи до које си цене спреман да идеш.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...