Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da,slazem se da su dobri.Imam skoro sve njihove albume,ali najbolji mi je Sub and substance(ako sam dobro napisao)-Dobre su prva,peta i sedma.A ostale su ok...Ali malo smaraju.MALO!NE MNOGO!

Ali malo.. 8) 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, ako ih vec volite hoce li onda neko da kupi RESURRECTION (GREATEST HITS ) iz 1999. To su remiksi najvecih hitova.

Nije rezanac vec je presovan i omot je kolor dupla stampa (ne fotokopija). Ako budem prodavao cijena je prava sitnica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ploce God's Own Medicine ( koji je odlican album, po mom misljenju malo bolji od Carved in Sand ) i Carved In Sand sa kog mi se svidja par pesama , od kojih najvise volim Belief i ima kasetu Children , uh....divan je biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Auuu.. ala je ova tema stara.. gde je bre iskopa... biggrin.gif ali tema je o jednom veoma dooobrom bendu.. (spadaju medju moje fav)... inace.. sto se tice albuma i bla bla.. ja imam Auram, Carved in sand, Chaper One, Gods Own Medicine, Neverland, Resurrection... od kojim mi je definitivno naj Resurrection... nije los ni Carved In Send (ima ZANIMLJIVIH pesmica).. takodje i Chapter One... ostali su takodje dobri.. ali ne kao ove sto izdvajam... 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kazem i stojim iza toga ... ko moze ostati ravnodusam prema npr. Stay with Me 12" verzija ... treba mnogo raditi da bise napravilo tako remek delo ... ja im se klanjam svaki put kad ih cujem i ako su se prosrali vise puta kasnije tokom karijere ...

 

bas kao sto jedna legenda rece za Fields-e - " neko ko je uradio pesmu kao sto je SLOW KILL bez obzira okolnosti se moze smatrati idealnim ... sa takvom pesmom oni to svakako jesu "

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Mission su sasvim OK...nisam bas neki vtreni fan, ali imam gotovo sve od njih i dobar deo mi se svidja...melodije su tako dopadljive, slusljive i prosto se zalepe za tebe...Ne znam da li ste videli pre nekoliko meseci par puta na Metropolisu da su pustali njihove spotove...bas je bilo cool! Imala sam srece da ih vidim i uzivo, prosle godine na Pepsi Szigetu...bilo je sasvim dobro. Mada je jedan moj drug rekao da se vidi da ih je vreme pregazilo.

Ne dopada mi se to sto im neke pesme poprilicno lice jedna na drugu...Neki ih uporedjuju sa The Sisters of Mercy...ima tu slicnosti, osamdesetih je bilo sijaset bendova koji su pravili tu vrstu muzike, pa zato i lice jedni na druge...ali po mom ukusu su vise ipak The Sisters of Mercy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm ovaj The Sisters Of Mercy ... pa ne znam sta da kazem s' obzirom da je Wayne H. uradio muzike za siterse zajedno sa C. Marx-om. Oba lika su napustila siterse nakon prvoj i jedinog pravog Sisters of Mercy albuma " First And Last And Always ". Marx je otisao i formirao Ghost Dance sa pevacicom iz Skeletal Family A Hasey je oformio The Mission sa originalnim basistom sistersa ... Razlika izmedju " first and last .. " i ostalih albuma "muzicki " je jako velika .... no to vec prepustam fanovima .... Meni je The Mission uvek bio blizi i bolji jer sam obozavao samo stare sisterese ( citaj - 12"s, Reptile House, Body & Soul i First And Last And Always ) ...

 

 

alles gute

 

DJ Zlaya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, jedno vreme je singl "Tower of Strength" bio jedino sto mi je bilo na gramofonu... wink.gif da, i A strana ploce "Children"... Beyond the Pale... Heaven! savrseno... odlicne su i obrade "Like a Hurricane" i "Dancing Barefoot"... i "Grip of Disease" mi je jedna od omiljenih... ehhh, moracu opet da nabavim sve te vinile, trenutno imam samo onu kompilaciju "Sum & Substance" da bi ponekad mogla da cujem klasike poput Severine ili Deliverance... smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih gledala prosle godine na Sziget-u i pretprosle u Hamburgu.Na Szigetu su svirali danju i bili su mrrrrrrtvi odvaljeni,sjebali su ozvucenje i zvucali kao pijana gomila...Ali je ipak bilo super tongue.gif Koncert u Hamburgu bi bio savrsen (odlicno odsviran,pruzili su maximum)da nisu nastupali pre benda po imenu HIM... :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Pa ono ,ja imam Resurrection ...i nekako mi nije ostavio nekakav zesci utisak,mozda zbog tih remixa i tog zvuka ....i nekako su mi suvishe pevljivi (posebno kad u isto vreme slushate Christian death smile.gif )....ali nisu loshi....za igranje po kuci....mozda bi mi preporuchili neki drugi album?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...