Jump to content

Heroes


Thule

Recommended Posts

Meni je Piter bio extra na početku, prelep mi je, ali me je smorio sa tim tripovanjem, moram sve da spasim, a posle - ja sam za sve kriv.

Dobro lep mi je on i dalje, samo je smor :D

Pa to valjda ide sa godinama... Hoće dečko moć, a kada dobije ne zna kako da se izbori sa tim baš najbolje. Toliko dugo je hteo da nešto može da kada je to i dobio je pokušao sve odjednom da promeni, ali ne ide to tako...

 

Council, šta očekuješ, ipak je Suresh profesor, a nije Indiana Jones. Uzgred, mislim da nisam uopšte shvatio poslednju rečenicu. Call me stupid :opusteno::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 355
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fenomenalna serija, ali je zadnja epizoda smor, ceo rasplet su ugurali u 20-ak minuta!Podseca malo na X-Mene!A ja mislim u Originsu ima da u 7 ep prikazuju sedam razlicitih likova pa ce onda biti glasanje i koji lik pobedi pridruzice se staroj ekipi u novim epizodama, ako sam ja to dobro shvatio :)

 

 

 

Zanimljivost:

 

Idite na:

 

www.primatechpaper.com

 

Kliknite na : ABOUT US, pa na logo(gore levo)

Username: bennet

pass: claire

 

sacekajte malo :)

 

 

e sad passovi:

 

c3001 - HGghx11a

c3002 - MPggtn75x

c3003 - TSntz14b

c3004 - GGeh81zu

 

username za sve: bennet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fenomenalna serija, ali je zadnja epizoda smor, ceo rasplet su ugurali u 20-ak minuta!Podseca malo na X-Mene!A ja mislim u Originsu ima da u 7 ep prikazuju sedam razlicitih likova pa ce onda biti glasanje i koji lik pobedi pridruzice se staroj ekipi u novim epizodama, ako sam ja to dobro shvatio :)

Zanimljivost:

 

Idite na:

 

www.primatechpaper.com

 

Kliknite na : ABOUT US, pa na logo(gore levo)

Username: bennet

pass: claire

 

sacekajte malo :)

e sad passovi:

 

c3001 - HGghx11a

c3002 - MPggtn75x

c3003 - TSntz14b

c3004 - GGeh81zu

 

username za sve: bennet

 

 

A neee...

:)

Ja nisam onda ni pregledala do kraja :)

Extra je za ubijanje vremena, fanovi bacite pogled :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A inace to je samo deo "Heroes 360 expirience" ima na tom sajtu da se prijavis i onda ti na mail ili mob salju poruke o vestima za seriju, ali samo za podrucje USA-a :( !

A bila je i fora za Nathanov sajt koji je pratio desavanja i serije!Bila kao satro njegova kampanja i to, a posle su sat kao srusili hakeri i napisali da su izbori namesteni i to...ima jos brdo fora!Npr vidi se neki broj telefona u seriji(od Noah Benneta ja mislim) i ti nazoves i kao nije dostupan i ako hoces ostavis poruku i to :) !Ima i Hirov blog, tamo sam ostavio komentar...i tako...ma pizdarije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao sam sve epizode i odusevio sam se kad su izvadili SILVER SURFER No1 :) :) :)

Ma Sten Lee tu nesto kuva :) :) :)

 

Elem, kako bre da nastavim da gledam bez brace Pitera i Natana :mad:

 

 

Sta mislis ko bi pobedio u fer borbi: Dr.Strange ili Silver Surfer ?

 

Ja sam za Dr.Strangea (SORCERER SUPREME...hell yeah...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislis ko bi pobedio u fer borbi: Dr.Strange ili Silver Surfer ?

 

Ja sam za Dr.Strangea (SORCERER SUPREME...hell yeah...)

 

 

Au, pa gde njih dvojica oni su jedni od najboljih prijatelja. Sa okom Agamonta jaci je Dr. Stranac.

 

Ali opet, surfer bez emocija UHAAAAAAAAAA! Tesko da je bilo ko jaci, citaj What if! :da:

 

Da ne skrecemo sa teme :da:

Edited by Black Totem 213

Share this post


Link to post
Share on other sites

A inace to je samo deo "Heroes 360 expirience" ima na tom sajtu da se prijavis i onda ti na mail ili mob salju poruke o vestima za seriju, ali samo za podrucje USA-a :( !

A bila je i fora za Nathanov sajt koji je pratio desavanja i serije!Bila kao satro njegova kampanja i to, a posle su sat kao srusili hakeri i napisali da su izbori namesteni i to...ima jos brdo fora!Npr vidi se neki broj telefona u seriji(od Noah Benneta ja mislim) i ti nazoves i kao nije dostupan i ako hoces ostavis poruku i to :) !Ima i Hirov blog, tamo sam ostavio komentar...i tako...ma pizdarije :)

Jesi baš igrao Heroes 360 experience? Ja nešto mislio kao da vidim kako to izgleda, pošto nikad nisam igrao ARG :mrgreen:

 

Inače, treba da izađe i igra Heroes za PC, ali je pravi Ubisoft :(

 

Hahah, vidi što je Sylar smešan sa ovom fizurom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi baš igrao Heroes 360 experience? Ja nešto mislio kao da vidim kako to izgleda, pošto nikad nisam igrao ARG :mrgreen:

 

Ne razumem...Heroes 360 exp nije igrica, vec medijska (mahom internet) pratnja za seriju...

 

 

 

@Black Totem 213

 

Ali bila bi to bitka za pamcenje...al dobro necemo da offtopicujemo! :bigblue:

 

 

I ja mislim da Piteru i Nathanu nije nista, vratice se oni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to su svi sajtovi okarakterisali kao ARG (alternate reality game), a i deluje kao da jeste.

 

Mislim da bi bilo bezveze kada bi se Nathan vratio... Nije da mi nesto smeta, ili da ga ne volim, samo mislim da je red da pogine, a ne da ga se vraca zbog rejtinga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Here's the official promo that NBC has aired lately promoting the second season of their hit show HEROES.

No spoilers ahead. Heroes season 2 starts airing September 24 on NBC. WATCH THE PROMO AT:

Heroes Season 2

 

EDIT -

ima josh :)

 

NBC is adding former "Veronica Mars" star Kristen Bell to the cast of "Heroes." The network has hired Bell for a key multiepisode arc of the second season.

 

Bell will make her first "Heroes" appearance in October. She'll play Elle, a character described as a sexy, mysterious young lady who has ties to the supposed death of Peter, H.R.G.'s past and the future of Claire. Elle will kick off her arc by committing a serious crime, though it's unclear whether she's good or bad.

 

"This was not easy to pull off," said "Heroes" creator-executive producer Tim Kring. "But since we're an ensemble show, with many arcs playing out through the year, we found a way to jump into a small window in (Bell's) schedule."

 

Universal Media Studios prexy Katherine Pope also hinted that landing Bell wasn't easy, noting that "many studios (were) chasing her in both film and TV" and that she was happy that Bell "chose to star in our show."

Edited by .hack//FANTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...