Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

bio je prenos i na rtrs.

ok igra, ali mnogo fali cetvorka. centri su ludilo. lucic tata. lou je ok, ali, kolko se dalo primetiti, nije neki uster. no, dobro, ima jos vremena da se navikne. da, sut za tri je ocajan bio. al kapiram da nisu ni radili na tom segmentu mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лепа атмосфера у Пиониру. :bigblue:

 

Направих екипу на фантазирање.цом за НЛБ лигу.

 

Павковић, Парго

Лучић, Блу, Кецман, Чакаревић

Пековић, Катић, Варда, Бирчевић

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ovo sto gledam fali nam jedan dobar jak iskusan centar.

naravno niko u ligi nece moci da se nosi sa Partizanovim centrima, ali plasim se da cemo i protiv ostalih timova da pucamo pod kosem, a i u skoku.

Nisam bas zadovoljan kako nam izgleda tim, pozicije 2 i 3 izgledaju lepo, ostalo i ne bas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sigurno da bi nam trebao i jedan jak centar ali ja bih ipak radije dobrog pleja ako ne moze oboje...Petar Popovic nije los, nadam se da ce imati dobru sezonu, i ostali su solidni, jedino Mile Ilic je letva, Perovicev brat blizanac...s'obzirom da ne igramo Evropu tesko da moze da se ocekuje tim koji po kvalitetu moze da se nosi sa Partizanom i ostalim evroligasima, tako da u principu za ovu godinu nije lose, za Uleb kup mozemo da se borimo...

 

mada to mi je sad neki prvi utisak, ovaj tim sad gledam prvi put, generalno nisam primetio da ima bogalja kao sto su Bakic, Subotic i sl. koji su prethodnih godina igrali, jedino se nadam da Radivojevic nece jos dugo da se vrati, njega jednostavno ne mogu da podnesem...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...