Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Ste provalili kako je Radonjic u drugom poluvremenu kad krenuo Dule da ulazi u teren i on bogami po 2, 3 m unutra, morao sudija da ga vraca :) smejurija..a i tekma, de znam...simpaticna ona buducnost...ali ja chekam Sijenu! Mech sezone, bre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vranes prvo treba da uzme loptu, za zakucavanje cemo lako :)

 

Nego, gle'h danas FMP-CZ, i ne verujem da je zvezda vratila VUJADINA SUBOTICA! Znachi, nemaju centre jebote, a dovode propalog beka, k'o da ih nemaju dovoljno. Strahota. A FMP bolji i bolji, ako se zahuktaju, mogli bi da nam postanu pretnja tamo na prolece kad dodje ono glavno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, gle'h danas FMP-CZ, i ne verujem da je zvezda vratila VUJADINA SUBOTICA! Znachi, nemaju centre jebote, a dovode propalog beka, k'o da ih nemaju dovoljno.

 

 

Imaju 2 centra... Lekica i Kikanovica... :da: A Mishanovic nije bio nista bolji od obojice... tako da imaju centra... :D A taj Vujadin je rupa kakve nema, al je paljevina, samim tim sposoban da Partizanu da bar 9 trojki... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krali su nas kako su stigli... ono sto je onaj njihov "presekao" loptu... lik je namerno odigrao nogom... strasno... stvarno ne znam na koju foru smo dobili... Sve u svemu, jedva ziv ostadoh... bio sam na utakmici, grizao sam shal, vadio krst i ljubio ga, krstio se, drao se... i na kraju se isplatilo... :D Mislim da imamo sanse da dobijemo Efes, al ako vec gubimo, nek to bude sa manje od 12 razlike... :da: I na kraju PAO, koji nas u najavi potkrada i prolazi dalje... Nema sanse da ULEB dozvoli da Partizan izbaci PAO-a... :no: Bice svacega na toj utakmici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...