Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Дабогда га преварила са Воли Шчербијаком! :)

 

Ако су га вршњаци немилосрдно тукли.

Требали су Жељко Обрадовић, а можда и Мока Славнић да га испраше од батина. :da:

 

Серем му се у брчиће ђилкошке ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan od pročitanih komentara sa sajta:

 

Bio sam u Areni...oboren je rekord...jer nije bilo slobodnog sedista...pa su ljudi stajali u prolazima i naravno

sedeli na stepenistu !

Puno dece...sto me posebno raduje, jer definitivno klinci su "odlepili" za igricama i racunarim...

Primera radi...kad sam bio klinac...morao sam da cekam satima na basket terenu, da bi dosli na red...a sada tereni prazni a lepo uredjeni, cak i kosevi sa mrezicama (stariji znaju koji je to luksuz bio).

Sve u svemu drago mi je da je narod prepoznao ovo "ciscenje" nase kosarke od mnogih "zvezda" i "zvezdica" i dosao u pravom broju da ih podrzi.

A koliko je porasla svest je dokaz da je aplauzom pozdravljena i himna Madjarske...a pri tom "ni kriv, ni duzan" izdanak ruzicaste televizije Ognjen Amidzic.

Sve u svemu...bez obzira na protivnika...raduje taj pozitivni stav prema reprezentaciji...polako...doci ce stvari na svoje mesto.

 

 

- U pravu je čovek.

 

Inače, kako stvari stoje, mlađani Marjanović će istisnuti koštanog Kostu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja neka stara teorija zavere jeste da mu se menadžer ( a možda i Jare lično ) s' vremena na vreme

trpa od pozadi sa Dejvidom Šternom. :)

 

Pa na osnovu tak'ih intimnih konekcija, balansira nekako u NBA.

Ima prebogat ugovor ( realno mnogo veći nego što zaslužuje ) i poprilično malu minutažu. Te se i ne forsira flegma.

 

Pomalo je i metroseksualast, kinta i slobodno vreme mu dozvoljavaju da se kreće po džet-set krugovima.

 

I kad se takve kockice poklope - eto i Adrijane u njegovom naručju.

 

Inače, ozbiljno tvrdim da imamo minimum 5 kvalitetnijih plejmejkera od njega! :da:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:mrgreen:

 

Vala ja mu neću oprostiti nezalaganja u državnom dresu i nedisciplinovanost. :da:

 

Sad bi ovim brakom mogao i on, umesto košarke, da se baci na modnu pistu ( k'o Kapisoda nekada) zajedno sa suprugom.

Ona je već odlično upućena u te vode ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, kako stvari stoje, mlađani Marjanović će istisnuti koštanog Kostu.

 

:da:

 

Mislim, jeste ono "samo" Madjarska, ali chovek je extra odigrao onu zadnju chetvrtinu! Ne znam zashto Krle nije igrao, ne chuh Dendu, ako nije povreda, onda ga samo Duda odmara.. svejedno Marjanovic mi je ostavio najjachi utisak sinoc!

 

Prve tri chetvrtine smo igrali koliko je trebali, a mogli smo i tad josh vishe da se odlepimo, ali nismo mogli trojku da ubodemo pa to je! I onda poludeshe u zadnjoj..

 

Inache, nisam ishao jer sam 'teo da gledam fudbala od starta..A i ko zna da l' bih stigao na vreme da zauzNem mesto.. Puna Arena jebote! Dodushe, pitam se da li bi bilo isto da je bilo tipa 100 din. ulaz, ali 'ajde..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rakočević je sasvim solidno pojačanje, dobra podrška za Novicu ubicu na poziciji četiri.

 

Malo ga je povreda sjebala, pre dve sezone je pružao odlične partije.

 

Fizički je izuzetno snažan, tako da i pored hendikepa sa visinom ( ako zagusti ) može čak zaigrati i peticu.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

овај лик јеодличан центар

највише ми се свиђа то што сам код њега видео а нисам код 99% млађих и јечих и виших играча

цар иде обавезно н наскок и куцање кад ухвати лопту у рекету

а то је најјеча ствар

има и солидан шут

Share this post


Link to post
Share on other sites

Опа бато!

 

Хамед Хадади - напокон му име упамтих.

 

Вала ако је Коста могао направити ангажман у Златном му Стејту, може и овај Иранац.

Тим пре што га је убио у појам банџама, а и скоковима у нашем скорашњем окршају.

 

Надам се да у Гризлијима неће потиснути нашег Миличића, и да ћемо га од идуће сезоне

гледати на европским паркетима. :da:

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бедно смо пукли од Финаца, заиста. Овај пораз нисам очекивао ... :no:

 

Једино је Крстић био на висини задатка, остали труба ... генерално слаба утакмица.

 

Вујанић ( :violent: ) је пружио такву партију, да не би био на нивоу ни једног слабашног краљевачког Машинца.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona prva chetvrtina je bila kao nastavak poslednje chetvrtine iz tekme sa Madjarima..a onda, wtf?

 

Otprilike je downfall krenuo ulaskom Teodosica. Ja ne znam shta se sa tim chovekom deshava? Chovek jeste kreativan, ali je i neozbiljan. Zabije se u cose i onda posalje loptu napamet nazad, normalno da ce da je izgubi.. Njega malo treba spustiti na zemlju. I reci mu da se potrudi u odbrani bemu mater. Isto Luka Bogdanovic.. Nadam se Savanovicu protiv Bugara.

 

I opet loshe shutasmo? Ne verujem, nije da nemamo shutere.. Kecman i Tirpko sinoc mashili neke "zicer-trojke" koje sam ih video prosle sezone N puta kako ubacuju...

 

Krsticu svaka chast, on jedini igrao u poslednjoj chetvrtini..

 

Josh mi ne ulazi u glavu da su uspeli od Finske da izgube.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I reci mu da se potrudi u odbrani bemu mater. Isto Luka Bogdanovic.. Nadam se Savanovicu protiv Bugara.

 

Pa da, to nam je bio najveći problem - odbrana. Sad mi je još više jasno zašto Dule nije forsirao Bogdanovića i što mu nije dao toliko da igra u Partizanu, zato što je dečko klasična dijabola, odbranu neće da igra, hoće samo napad, e pa ne može tako.. A Teodosić, biće bolji, nego me Vujanić nervira..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...