Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Neka,neka bolje je da igra kod vas.Mozda nas pobedite u sledecem derbiju ako se pojacate Gurovicem. :mrgreen:

 

@Routasydan

Sta njemu fali?Nije neki mnogo dobar igrac ali je bolji od ovog Milosevica.Mada cenim da on ima potencijala.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

da.

 

 

Ekipa nam je slaba i pored viskoke pobede, toliko gresaka i pogresnih dodavanja ne mogu da shvatim. jednostavno nemamo kvalitet za nesto vise, u ekipi vrede Kikan i Malina(mozda Kesa), ostalo je boranija. pitam se kakva je ta balticka liga gde je ovaj Stimac bio mvp ili sta vec. a Kovaca uopste ne bi komentarisao, katastrofa od igraca. ovi ameri su klasicni napaljeni basketasi, roberts zakuca uz faul, a onda od silne napaljenosti izgubi koncentraciju i promasi bacanje (verujte da je bilo negde uzivo kladjenje stavio bi 5000 da ce da promasi), mozda je to nekom nebitno ali ja tako gledam. voleo bi da mogu da kazem da imamo ekipu za velika dela ali nazalost nije tako. videcemo sta ce Kari da kaze ali sam uveren da nece biti zadovoljan i pored ubedljive pobede...

 

 

:da:

Edited by Milenko Tepic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna analiza. Ali nesto bas ne vidim i kod vas neke zvezde u timu :) Lazme nije napaljenih koji od egzaltiranosti posle kos + faul promase bacanje? Rasic je bas kvalitetan, Vranes MVP kotorsko-cetinjske lige, Vitkovac ostavlja bez daha svojim bravurama i vratolomijama na terenu. Prica se cak da je Dzordan samo zbog njega hteo da dodje u Pionir, ali zena mu nije dala jer je cula tamo u Cikagu za opasne beogradske splavove i spavasice pa mu nije dala da dodje da vidi i to cudo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjaci je ovaj Majkl Dzordan iz Bamberga. Njegova keva mora da je bila na kreku kad mu je davala ime :)

 

I da,verovatno je Vujosevic bolji trener od Pesica?

 

Koji ih kurac poredis?

 

I jedan i drugi su odlicni, Dusko stvara igracine, Pesic ne toliko, ali zna da ukomponuje tim. Cemu uopste to potezanje...ovakvi postovi su kao one poruke na SOS-u, tipa moj tata je jaci.

Edited by heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...