Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Na zalost nije imao kvalitetnu konkurenciju i onda ti talentovani klinci nisu imali izbora vec im je u interesu bilo da potpisu za svinjoglavog. Ali sad imaju alternativu, mnogo boljeg trenera i gospodina Karija i sad cemo konacno imati pravi rivalitet, a plus mi smo se otarasili onih retarda iz uprave, a vasa uprava je uzasna i mnogo steti klubu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam Zvezdas i realno - Vujosevic je kosarkaski Arsen Venger.

 

 

a partizan kosarkaski arsenal...

 

 

 

 

mislim da je dule bio u skavoliniju ipak pre berica, ali moguce da su bili u isto vreme..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vujosevic je bio u Scavoliniju mozda 1990 i 1991, dok je Beric bio mnogo kasnije i to u vreme kada su Kinder i Timsistem bili prejaki tako da i nije imao neku zapazenu ulogu kako ja mislim.

To da je kosarkaski Arsen Venger je preterivanje, osvajati titule u Srbiji u vreme kada za rivala nema jednog ozbiljnog tima za rivala i nije neko merilo.Ovog puta nadamo se da je drugacije.Ako nista drugo drago mi je za ovaj derbi sto nije bilo cuvenog Vujosevicevog peckanja i podjebavanja iz razloga sto je na suprotnoj strani imao Karija koji zasluzuje bilo cije postovanje iz svima poznatih razloga!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Darko, kako bre nije "Venger", kada godinama vrsi odlicnu selekciju igraca, klinci ubijaju. Evo, cak i Evroligu igraju odlicno vec par godina, a gro tima cine klinci. On mozda nije pravi izbor za trenera reprezentacije (a i onda kad su mu dali, bilo je na vrat-na nos, pola igraca otkazalo, itd) ali je pravi klupski trener, zna da prepozna talenat. Ponavljam, jesam zvezdas, ali da mozda Karadzic nije bolji trener? Trifunovic? Slavnic? Oni nisu krsh, ali nemaju taj njuh. Nebitno u vezi titula, gledaj kako igraci igraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam Zvezdas i realno - Vujosevic je kosarkaski Arsen Venger. Ima njuh za potencijal, plus sto i mentolu nadje primenu, tipa Vranjes. Odlican trener.

Сам Даниловић је својевремено причао, како га је Дуле као клинца довео у Партизан ... где му је био други тата

( у приватном животу), стално га контролисао, саветовао.

Како је и много тога у вези саме кошарке научио од симпатичног дебељана.

Вујошевић јесте одличан тренер, ма шта ко говорио. Једина мана му је та, што се често петља тамо где му није место, у ствари о којима би требало управа да се бави. Типа: спонзори, систем такмичења, дуговања и сл.

 

 

Ponavljam, jesam zvezdas, ali da mozda Karadzic nije bolji trener? Trifunovic? Slavnic? Oni nisu krsh, ali nemaju taj njuh. Nebitno u vezi titula, gledaj kako igraci igraju.

Караџић никако.

Али Трифуновић јесте добар и млад тренер, једино што је имао несрећу да ради са мешетарском управом

која је тада владала.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evrokup pocinje u utorak, Zvezda igre protiv Sarlroa u Belgiji!!!!

Igor Rakocevic je po mom misljenju postao pravi igrac tek kad se vratio iz NBA

Najbolji igrac iz te Zvezdine generacije bio je Milenko Topic a takodje je i za reprezentaciju igrao opasno--zlatni dzoker!!!Realno je da Zvezda prodje dalje posto Bamberg, Sarlroa i Turov i nisu neke Bog zna kakve ekipe!!!Najteze ce biti Fmp-u.Neko rece malopre da je Vujosevic trenirao Scavolini.Nekada je to stvarno bio jak klub, narociti na kraju 80-tih, znam da su igrali neka finala Evrokupova i izgubili od Barcelone, Cibone i Real Madrida.E sad zasto Vujosevic nije umeo da se snadje tamo to je druga prica!!!!A i imao je kosu tada i nije bio toliko debeo!!!

 

Jako je to takmicenje,sve sami šampioni

Dule iako je debeo jedan je od najboljih trenera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aloooo ljudi ko govori da je Dule los trener???????????????Dobar je trener , narocito kad se o mladjim igracima radi ali kako neko rece uvek gura stomak gde mu nije mesto, kad su u pitanju sudije, finansije i slicno sto naravno govori o tome da Partizan ima losu upravu!!! Ne moze Dule da izadje i da kaze --Mi necemo da vratimo banci pare???????????Zato ga i mnogi ne vole!!!! Veliki grobari su i Duda i Zeljko i Kari pa ja mislim da se njima dive verovatno svi Zvezdasi ali tako nesto za Duleta nikada nece biti!!!!Sto se tice Karadzica i Trifunovica kao trenere---obojica su bili solidni igraci---Karadzic je kasnije osvajao i svetsku titulu s mladjim kategorijama kao trener a Trifunovic je mlad i dosta dobar trener,dosta je naucio od Zmaga koji je dobar trener ali je jedan od najgorih trenera u istoriji Zvezde iz mnogo razloga iako je osvojio jedan trofej!!! Trifa sada vodi Panionios, iako mislim da je slabiji od Partizana, takticki je dobio Duleta tako da ce se ubrzo pokazati koliko je dobar trener. A i pobeda nad Efesom to najbolje govori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan ima nesposobnu upravu! To je glavni problem. Nema sta da se Dule mesa u njihov posao i komentarise, on cak ne bi trebao ni da ima uvid u poslovanje kluba, osim u budzet koji mu daju za dovodjenje igraca, ako ih uopste on sam i dovodi. Uprava je duzna da treneru i igracima obezbedi SVE uslove da dobro obavljaju svoj posao. Ne sme trener da razbija glavu time sto je hladna hala, sto kasne plate, da li su uzeti krediti, vraceni da li je placen telefon i slicno. To je posao uprave, a ti kreteni sjebavaju svoj klub sa tim malverzacijama. Taktika im je do jaja, potrosimo sve pare, ne vracajmo kredit, ne placajmo Pioniru, a kad nas stisnu mi cemo da kukamo kako nas drzava kara, kako neko hoce da nas sjebe i da na taj nacin kao najgori cigani iskamce pare od drzave. A sve to opet opterecuje i igrace, trenera i utice na slabije rezultate. Da je Partizan imao bolju upravu imao bi mnogo, mnogo bolje rezultate.

 

Zvezda mi sad deluje dobro organizovano, ali videcemo, jos je rano bilo sta prognozirati, pogotovo na duze staze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda je, do ove godine, imala sto puta goru upravu od Partizana i radili su jos gore stvari, nisu placali halu, plate igracima, bilo je strajkova, neki igraci dobijali leh, a vecina nije, dolazilo je do nezadovoljstva.... ali sad je valjda sve ok, prvi dobar signal je bio sto su isplatili sve zaostale zarade koje prethodna uprava nije isplatila i jos su pristali i isplatili Tadiji aneks ugovora po kom dobija mnogo vecu platu. Sto se tice hale nadam se da je sada isti princip, znaci da je sve regulisano ili da je bar dogovoren nacin otplate duga sa rukovodstvom Pionira. Jedino je vazno da se o tome ne polemise u javnosti, da se ne opterecuje trener i ekipa sa tim stvarima i da finansijske probleme resavaju ljudi kojima je to upravo posao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekajte a jel' Pionir drzavno vlasnistvo?

 

Требало би да је у власништву града Београда.

Свеједно, ненадјебива хала! И најакустичнија у држави, заједно са халом Чаир ( на коју ми прозор собе баца поглед ;) ).

А и сличних су капацитета ...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je neko gledao sinoc Zonu press sa Opacicem video je da je u Zvezdu dosla uprava koja do sada sigurno zasluzuje poverenje.Jedino sto mi se ne svidja je sto izgleda vise necemo dovoditi pojacanja, a svakako nam fali jedna solidna 5-ica!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam ja sinoc i jako mi se svidelo ono sto sam cuo i video. Zao je i meni ali jbg, mozda stvarno i nema potrebe za pojacanjima, to Pesko najbolje zna. I drago mi je sto ne zele da dovedu Golubovica, precenjen igrac, ne vredi te pare. Nikad od njega nece biti igrac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...