Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Daj, Geozee, vrati se, ti si bio normalan, koliko toliko. Pa to je poenta, vrtecemo ovo MOZDA dok nam ne dosadi ili kao kultnu repliku pa ce i to proci. A za ono MATORI KONJI ..... :pivopije::evotigana:

 

 

hahahaha, mi jesmo matori, e sad da li smo konji, jebem li ga :)

 

vrati se Geozi, sunce tudjeg foruma nece te nikad grejati kao sunce YUMa :)

 

 

ја те нисам прозивао али ћи са радошћу дфа упаднем у екипу маторих коња

 

Hahaha... vratio sam seee... pa mi smo stari forumski drugari, koji ce jednog dana igrati fudbal ili basket zajedno... necemo da se mrzimo :D:pivopije::)

 

Sto se utakmice tice, onom Tripkovicu treba nalupati jedno 10-20 samara, pa ga pustiti na teren... Al dobro... ne mozemo svaku utakmicu vrhunski odigrati... ovo je bila BAS losa utakmica... u nedelju derbi, pa onda mali odmor... dobro ce nam doci... je ja nisam normalan, pa gajim nade da mozemo da pobedimo CSKA... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебеш било коју халу, осим Пионира. Најакустичнија хала на матором нам континенту ... са ''најакустичнијим'' бјанко-неро навијачима!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je pobednika odlucio broj slobodnih bacanja , zvezda ih je imala 10 vise , maltene pola svojih poena u prvom poluvremenu su dali sa linije slobodnih bacanja ! I naravno ne mislim da je pobeda ne zasluzena , Partizan je imao vodjstva , ali ne i motivaciju , sto je za osudu.

 

Statistika kaze da u predhodnim sezonama Partizan gubi svaki 7-8 derbi , mora i poraz jednom da se desi , samo da sneg ne padne :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...