Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Milenko Tepic>>

 

ako ti se nije svidjalo ono na 2.kanalu---sto si onda gledao????

 

Vecerasnjom pobedom prolaz je osiguran tako da mirno mozemo da se pripremimo sa Crnogorce koji su veceras namucili Hemofarm.

 

Roberts, Keselj i Stimac veceras odlicni

Roberts za 3 3/3 za 2 dosta slab 2/9 ali dobar u skoku i sa 3 blokade ima index 22

Isti index ima i Keselj uz sut za 3 3/4 i sut za 2 2/3

Stimac me je odusevio sa onom trojkom u drugom poluvremenu

 

Bjelica je bio solidan mada su mu slobodna bacanja malo slabije isla

Standardno je odigrao Bakic, Kikan i Owens slabiji nego obicno, Tadija je igrao dosta slabo ali povreda mu je opravdanje. Kovac--sta vise reci o tom coveku--index -7 uz napravljenu tehnicku.Nadam se da ce sto pre da nas pojaca i ode negde npr Vojvodinu ili nesto sl.

Uslovi u dvorani ocajni---dosudjena tehnicka Pesicu iako je bio u pravu zbog onoga sto se bunio

pohvala za spikera koga nije mrzelo da po par puta u toku napada za ona 2 sata utakmice govori 15 sec, 10 secitd....

 

Denda na heroinu, očigledno, ili na žeeešče lošoj brlji!!!!!! Ono je bilo strasno !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci stvarno si dobro prostudirao ovu utakmicu i zakljucio da su oba tima jadna i da ne zasluzuju paznju kosarkaskog perfekcioniste kao sto si ti?

 

Elem Roberts sve bolji kao sto rekoh,ziveo Keselj,Stimac je dobar Kovac je debilcina,nije ni za Avala Adu a ne za Zvezdu.Mars iz tima,neka Rondovica ubace u prvi tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono na 2. nije kosarka, ono je...ne znam kako da opisem.

 

nego, danas gledah himki - besiktas.himki mnogo jak, jebote.delfino, garbahos i palasio doktori.palasio me sa nekoliko sjajnih asistencija digao iz fotelje.garbahosa i delfino vrhunski.

 

Delfino je jedan od najboljih bekova u Evropi , i Himki je prvi favorit za osvajanje ovog takmicenja , samo je pitanje koliko je Rusima stalo do ove komedije od takmicenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona hala u Ceskoj je namenjena prvenstveno za hokej utakmice, otuda i ono stakli ipred tribina i veliki ovalni oblik. Cerovatno su ih Poljaci kasno obavestili da zele da igraju u njoj pa nisu stigli da sve pripreme za kvalitetno odigravanje tekme. A vise od drogiranog Dende me je nervirao onaj kreten sto je konstantno silovao mikrofon u sali i parao svima usi svojim iritantnim glasom i boratovskim engleskim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti slobodna bacanja, da l' su bre normalni?

 

Lazme igra u vrlo lošoj formi. A utakmica je katastrofalnog kvaliteta, stvarno mučno za gledati.

 

 

I Geozee, jebo te Strahinja Milošević. :)

Edited by ٩(͡๏̯͡๏)۶

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos ne verujem...ja ljudi ovako nesto u zivotu stvarno nisam video...

Nebitno sto me je samo Partizan oborio na tiketu, vec sama igra; 'ajde da su promasivali...kao da su namerno hteli da izgube, skok nije postojao, uopste nikakve zelje nije bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je anti propaganda kosarkaske igre , grozno za gledati ...Partizan sramotno los , u svi segmentima i svi igraci , sa ovakvom igrom se i ne zasluzuje prolaz u Top 16 !

 

Ipak jos su sanse realne

 

9 kolo :

Efes - CSKA

Partizan - Panionios

Armani - Real

 

10.kolo :

Real - Efes

Panionios - Armani

CSKA - Partizan

 

Mislim da se Real i CSKA nece zajebavati , jer ipak je sada borba za prvo mesto , posto u slucaju istog broja pobeda, prednost ima Real , zbog vise postignutih poena na strani , dakle mislim da ce pobediti sve dalje.

 

U tom slucaju uz pobedu Panioniosa sutra Efes ostaje na 3 pobede , a Partizan sa pobedom nad Panioniosom ce imati 4 pobede . Najbitnija utakmica je armani - Real , tu Real mora da pobedi i onda utakmica u zadnjem kolu Panionios - Armani , za Partizan ne igra preveliku ulogu , ako se savlada Panionios u Beogradu sa vise od 5 poena .

Vrlo je moguce da se zatvori krug Armani , Panionios , Partizan , i onda odlucuje kos razlika , tu je Partizan najbolji , samo da ne puknu od CSKA 50 razlike , tako da je ipak bolje da u zadnjem kolu pobedi Panionios italijane, zbog sigurnosti.

 

Znaci pozeljni rezultati :

 

Panionios-Efes , pobeda Panioniosa

 

Partizan-Panionios , pobeda Partizana sa +6

 

Armani - Real ,pobeda Reala

 

Panionios - Armani , pobeda Panioniosa.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...