Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

hehe procitao sam to , meni je najjaci komentar " rekao sam nista od trofeja " /pesic/ :D

 

Inace ne mislim da je ovo nagovestaj nekog kraha Zvezde, na zalost , vec realnost , sa kojom ce se i Partizan uskoro suociti , pogledajte realno, dolazi FMP , pa Lotomatika ( nisam siguran da je Partizan favorit ) , i posle za samo dva dana igra se derbi sa Zvezdom , gde se nikad ne zna , domaci navijaci + umor nakon Evrolige , i eventualni poraz od Italijana , pa zatim dolazi Unikaha , koja je realno mnogo bolja od Lotomatike i Zvezde , tako da su 2-3 poraza zaredom Partizana vrlo verovatna .

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Eeeee..... :surprised:

 

Partizan "zaleđen", Danilović pita dokle

Nedelja, 1. februar 2009. 11:42

 

Košarkaši Partizana su se iz sunčane Atine vratili u sivkasti Beograd, ali to im ne bi smetalo da se nisu susreli sa dobro poznatim problemom - nezagrejanom dvoranom Pionir!

 

Kada su u subotu uveče došli na trening, grejanje je smanjeno ispod minimuma, pa je u hali bilo samo 14 stepeni.

 

Predsednik crno-belih Predrag Danilović odlučio je da se oglasi na zvaničnom sajtu kluba i tako "otvori front" sa direktorom SRC Tašmajdan Milanom Petrovićem, iako, kako sam kaže, "sukob nije nikome u interesu".

 

"Petrović, na žalost veliki navijač Partizana, najnovijim potezom je pokazao da nema apsolutno nikakvo poštovanje prema klubu, njegovoj tradiciji, kao i aktuelnim uspesima. Ne sumnjam da će uslediti njegovi dopisi i saopštenja, ali me ona više ne interesuju, osim ako ne budu konstruktivna i ne budu sadržala predlog kako da grad, Partizan i Crvena zvezda zajednički reše ovaj problem na duge staze", istakao je Danilović.

 

Pre desetak dana, posle sastanka rukovodećih ljudi Partizana, Beograda i SRC Tašmajdan, učinilo se da će problemi biti prevaziđeni i da ove sezone više neće biti trzavica.

 

"Svake godine se ponavlja ista priča, bez obzira na javna obećanja nekih ljudi. Grad je uplatio tri i po miliona dinara i pokrio troškove termina za novembar, decembar i januar. Na ime nagrade za plasman u Top 16 Evrolige sledi nam nagrada od pet miliona dinara, što nije zanemarljiva suma, ali ni ona koja nam rešava sve probleme. Deo te sume bio je namenjen Pioniru, ali i pored mnogo razgovora i molbi, jer se nalazimo u velikim teškoćama, nismo naišli na razumevanje".

 

Crno-beli su očigledno razapeti između obaveza prema Pioniru, čije korišćenje nije nimalo jeftino, a na drugoj strani neizmirenih obaveza prema svojim prvotimcima, koji su od početka sezone primili samo dve plate.

 

Danilović je podsetio da gradovi izdvajaju "milionske sume u evrima" za Cibonu i Olimpiju, da je Novi Sad u SPENS-u pokrio sve termine prvoligaškim klubovima, da Kragujevac plaća dvoranu Radničkom...

 

Predsednik Partizana tvrdi da je dug kluba prema Pioniru isti kao Zvezdin, ali da se komšijama grejanje ne isključuje!

 

"To mi je u jednu ruku i drago, jer se bar jedan od ova dva tima ne smrzava. Pošto je Partizan svime što čini za Beograd i Srbiju 'zaslužio' da se smrzava, sa njihove strane је u redu što nama i gledaocima gase grejanje", zaključio je Danilović.

 

Crno-beli u poslednjem meču 20. kola NLB lige, u nedelju od 19 časova, dočekuju FMP Železnik. Možda grejanja bude, ali neka se navijači za svaki slučaj dobro obuku.

 

Kompletan razgovor sa Danilovićem pročitajte na zvaničnom sajtu KK Partizan.

 

(MONDO)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Bosna je smesna pa vas ladno pobedi :D

A niko se vise od zvezdasa nije ove godine popalio, posle par pobeda, kao da su osvojili ligu sampiona...ali razumem ih, nisu dugo spojili 3-4 pobede, to je kod njih redja pojava u kosarci od Halejeve komete, pa neka se raduju malo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo veceras vredelo gledati bar zbog Veselijevog "z gola na go" sas sve zakucavanjem, dig'o mi i raspolozenje i izmamio aplauz, postade mi omljeni igrac Partizana ove sezone! Sve u svem', rutinski... Jedino sto mi se ne svidja je sto je Zarko bash u autu sa formom, a dobro bi nam doshao u narednim kljucnim tekmama u Evroligi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledece kolo dobijemo KKSS i moze se ekipa na miru prepustiti bitkama u EL. Hemofarmu je do kraja sezone raspored bash jeben, Zvezda lechka lakshi, svejedno teshko da se nadoknadi 3 pobede razlike u ovom delu sezone.

 

PS. Ali ja se ne secam kada sam poslednji put video Bozica da shuta za dva poena... I josh dva puta uputio shut! Ali vidi se da bilo shta shto je bilze od 6m od kosha teshko ubada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako me secanje dobro sluzi, dok je igrao za Hemofarm bio pravi bek suter, cak mi se cini da je jednom protiv Partizana dao 18-20 poena, pogadjao sa svih pozicija i za 2 i za 3...i to u vezi njega mi je i dan danas miseterija...no bilo kako bilo - legenda :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...