Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Ako stvarno ne budu igrali Lasme i Vranesh , pobeda Partizana ce biti chudo , s obzirom na odlican skok zvezde , ne vidim nikog osim Lasme-a koji moze u tom segmentu igre da parira Robertsu , sve u svemu meni je ova utakmica bitnija od Unikahe , jednostavno prvo mesto se mora osvojiti u NLB ligi zbog neophodnih bodova za evroligu !

 

Mislim da je Zvezda blagi favorit i ako igraju sva nasha trojica , a ja iskreno mislim da ce da igraju , koliko toliko .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan ostvario prednost u skoku i to je resilo pobednika, naravno tome je dobrinela i povreda Robertsa .

Mec inace slab sto se kvaliteta tice , pre svega zbog mnogo licnih , Novica ubica resio sve i pokazao da je najbolji na toj poziciji , Partizanu zamalo da se nisu o glavu obila 15-tak promasenih bacanja , katastrofa , to mora pod hitno da se popravi, odlicni Lasme , Rakocevic (ne racunajuci bacanja)... sve u svemu pobeda znacajna na psiholoskom planu !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan slobodna bacanja 28/43 , Zvezda 28/35 , 15 promasenih shto je puno puno je , nadam se da se to vise nece dogadjati , ovo se moze reci da je Zvezda izgubila , a ne Partizan pobedio , ne bih imao nista protiv da se tako nastavi , ali Partizan mora bolje od ovoga !

 

Uz vRanesa i Veselog bi bilo bolje verujem , mada i pored toga Tepic je razocarao , Rasic sem one trojke takodje , dok su Tripkovica relativno zaustaili na mislim 9 poen a, ali presudna su bili oni poeni uz dodatno bacanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Veseli i Vranes su nadaleko poznati kao vrsni strelci sa linije slobodnih bacanja pa da oni poprave to... :)

Sta je s vama ljudi,psujete se kao stoka neka zbog suparnistva medju sportskim klubovima,dal ste normalni?Pola mog drustva navija za Zvezdu i godinama unazad jedni za druge uskacemo kad nesto treba,zar da vadimo oci jedni drugima jer jedan navija za ove a drugi za one?

Partizan mozda nije bio na svom nivou ali Zvezda je bre ljudi SLABA!!!Svaka cast Pesicu ali morate ljudi da dovedete igrace!U interesu srpske kosarke je da imamo jake klubove.Taj rivalitet ja ne shvatam tako tragicno koliko mi je bedak kad se strani klubovi "istresaju" nad nama i sluzimo im kao mrsa za punjenje i "laksi trening".

Partizan je dao primer da sa malim budzetom moze da se parira ajkulama,dajte da se jos neki klub istakne!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A shta bi sa reprezentacijom? Nisam ih skoro pratila- chini mi se da su mrdnuli malo napred kad ih je Ivkovic ponovo uzeo u ruke, ili se varam?

 

 

Nisam ni ja pratio,valjda nema sad nista...Kuliraju reprezentativci,igraju u svojim klubovima drzavna prvenstva i evropska takmicenja,tek na leto ce biti novosti sa reprezentacijom lutko...! ;)

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da mi ti malo popusis kurac?

 

retard-owls.jpg

 

HAHAHAHAHA

 

kad su na plus +14 poceli na slave..hahahaha

 

mislim, name je skroz nevazna tekma bila, al lepo je dobiti uvek je lepo dobiti napaljene gane.

 

Jeb'o si mu kevu koliko si neobjektivan.

 

 

A utakmicu cu da komentarisem za par dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dvuj.4034.jpg

 

Да је слика нешто веће резолуције одма' бих је метнуо за волпејпр. :mhihi:

 

Нисам глед'о текму, погубише ми се канали на тв пријемнику ... али баш ми је драго. Гробље и центарски десетковано је кадро обавити Жлезди камшот. У Уста.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHAHA

 

kad su na plus +14 poceli na slave..hahahaha

 

mislim, name je skroz nevazna tekma bila, al lepo je dobiti uvek je lepo dobiti napaljene gane.

mene ortak krenuo da zajebava tada i ja sam mu samo rekao ima vremena ;)

i samo vidis paf paf paf preokrecemo i

na na na Partizan :rockdevil:

 

a navijanje je bilo svaka cast

priblizili ste se velikom Arsenalu iz Velikog Mokrog Luga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzasna poslednja cetvrtina...ono je tako amaterski odigrano,u tri lepe.I slag na tortu,dopustiti skok u napadu protivniku kada promasi oba slobodna,a rezultat se lomi.Neozbiljno.

Groblje zasluzeno dobilo,ko jebe ove nase kada su usrali poslednju cetvrtinu a imali pobedu u rukama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...