Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Za nasu kosarku je bolje da pobedi Partizan

mada posto sam zvezdas sa te navijacke strane mi je bolje da pobedi Cibona

ali posto ce Partizan svakako da se plasira na f4 onda je bolje da pobede

Jos kada bi f4 bio u Zadru a medju te 4 ekipe budu 3 srpske!!!!! Nista lepse!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sad 10 razlike , da nije bilo tehnicke Dr. Vujosevica i onoliko promasenih slobodnih bacanja bilo bi 20 ... ali neka nek ostane i ovako.

 

:) Zasto dobio Tito tehnicku?

 

Odusevih se kad videh Tripkov ucinak, a da ne spominjem primljenih 56 poena, hihi.

 

+ + +

 

Sa druge strane, danas je 8 godina od smrti Harisa Brkica. Pocivaj u miru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je odusevila izlava Vujosevica nakon utakmice da navijaci prestanu sa skandiranjem "ustase" jer to nije lepo, nije to nas nivo i ti igraci su sportisti a ne ustase. Vidi se uticaj Pesica, koji je nesto slicno izjavio nakon pobede protiv Zadra.

 

Odlicna igra Partizana, ja bih najvise voleo da bi F4 igrali Zvezda, Partizan, Hemofarm i Zadar, da Cibona ispusi jer nisu zasluzili da igraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj covic je picka skutorska. Nikad nije kupio dobrog igraca, kvalitetno pojacanje. Samo pravi one svoje polufabrikate koje proda dok jos nisu gotovo proizvod, a 99% njih nikad i ne postanu igraci, cast izuzetcima. Sad mu se to obija o glavu. Neka picka odresi kesu pa kupi par ozbiljnih igraca, neka malo ulozi u tim! On bi samo da kupi klince sa ulice i prodaje ih. E pa nemoze to tako. A jos i svog sina slepca uvalio!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mali Covic ne bi imao mesta ni u mojoj ekipi na ulicnom basketu, mozda jedino da nam ide po pivo, vezuje pertle i tako te ozbiljne poslove :lol:

 

I da dobaci loptu kad ode u aut...kao oni skupljaci loptica na tenisu :)

Ili da sluzi da se kad promasis zicer, istreses na njemu, opalis mu cvrgu i miran si :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da ugrabim vremena,pokusavam da skinem crnu magiju sa Kovaca.

 

 

Mani se toga.Ovi iz kluba me svaki dan zovu i kukaju:"Kada ce vise onaj tvoj mali doci do nas da potpise,neophodan je..." A ja da puknem od sramote,stalno izmisljam nesto u fazonu: "Ma u NBA kampu je,visinske pripreme,usavrsavanje,ostavila ga riba pa je skenjan,radi trecu smenu u Zastavi,ceka u redu za besplatne akcije...". Sramota da te bude,nemam vise strpljenja za tebe.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...