Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Crnogorci se kunu da nema sanse da puste Dasica u Partizan. A Tomas je odlican igrac, ali godine su ga stigle, mada kod Duleta sam siguran da ce pronaci drugu mladost.

 

Sto se tice Zvezde najjace pojacanje bi bio ostanak Karija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice sledece sezone , zna se odlazi tandem TNT i Lasme , sigurno na trzistu ima dovoljno dobrih igraca a moje zelje su sledece :

Plej : Miljan Pavkovic i Vule Avdalovic na kojeg Pamesa vise ne racuna . Jedan od njih dvojice bi dobro dosao , uz ostanak Rasica i Bozica .

Bek : Tesko se moze naci jos jedan takav suter kao Tripko , treba malo da pogledaju neke crnce sutere , ili dovesti Stefana Markovica iz Hemofarama mada milsim da je to tesko izvodljivo

Krila : Povratak Kecmana uz Veselog bio bi pun pogodak.Mozda Micov .

Cetvorka : svakako Macvan , a mozda i povratak Milojevica , kao pre par sezona Drobnjaka , on vise ne bi imao ulogu lidera ali bi mnogo pomogao .

Centri : Golubovic vise nego Perovic , uz ostanak Vranesa , tesko je verovati u dovodjenje Marjanovica .I sto je najvaznije polako pripremati malog Besovica za velika dela , mirise mi na dobar potenijal !!!

Sve u svemu ocekujem kvalitetnog stranca , mozda neko iznenadjenje iz Crne gore ciju ligu ne pratim ali oni tradicionalno daju dobre igrace .

 

Sledeca sezona ce biti veoma interesantna , Partizan ima priliku sada da se pojaca , Zvezda ako nastavi ovako uz Keselja i Bjelicu i naravno Pesica moze mnogo , ali od ovog poslednjeg sve zavisi , ako on ode post ce se jos produziti ! Hemofarm nek nastavi ovako .

Ocekujem dobru igru u Poljskoj , u teskoj smo grupi , mozda je Bjelica zasluzio priliku za repku , ai bice vremena za njega , bice to dobro krilo .

 

Pavkovic je produzio ugovor. Avdalovic ce verovatno trcaati za lovom..tesko da ce se vratiti u Partizan.

Sloboda za Stefana Markovica je 400000 jevreja, pa je tu sve moguce.

Sto se tice Kecmana, mislim da ima jos godinu dana ugovora. Jedino ako raskinu sa njim...

Micova juri i Zvezda, mada mislim da ce on radije kod nas nego kod cigana...ipak, mi ga nismo zajebali...ali najrealnije je da ostane u inostranstvu. Citao sam u novinama da mu je bitnije da uzme lovu u inostranstvu nego da igra Evroligu.

Macvan-tesko...ne verujem da bi se Hemofarm tako lako odrekao.

Miloje je rekao da bi voleo da odigra jos sezonu-dve u Partizanu, a onda se povuce..No, citao sam da mu je dosta kosarke, da ga mrzi da trenira i da ga jebu povrede. Ipak, realna opcija je da se vrati u Partizan.

Perovic je skup..Golub je do jaja igrac. Ne znam na koliko je potpisao sa Olimpijom. On bi bio pravo osvezenje.,

Mozda dodje Tomasevic.

 

Mozda dodje Tomasevic...jbg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li je Miloje odigrao par utakmica ove godine za Fener, stalno je povredjen, to ti ide sa godinama, jbg kao i Tomash. Po mom misljenju Golubovic je precenjen igrac, to jest mnogo skup, Olimpija se opekla na njemu.

 

Ja bih voleo da vidim Koljevica u Zvezdi, mislim da bi mu prijala nasa liga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, a i meni Golubovic bas i ne deluje kao timski igrac, tako da mislim da i sa te strane ne bi bio zanimljiv Duletu. Koljevic je igrao u Ljevuvos Ritasu, ne znam gde je otisao posle, ali mislim da mu cena sad ne bi trebala da bude previsoka

 

Inace tuzilastvo u Podgorici raspisalo poternicu za onim manijakom Nikolom Bulatovicem zbog neodazivanja na odsluzenje zatvorske kaze zbog silovanja. A ja lika ladno vidim u Ju biznis centru pre dve godine sa nekom pickom, bas sam se cudio sto ga ne hapse kad treba da ide na robiju. Inace Vule je kupio strava stan tamo u YBC, bio tacno preko puta moje kancelarije, na istom spratukao i Vucic (radikal) znaci pun je para :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golubovic je ok, kod Duleta petice uvek napreduju , sto je najbitnije poseduje dobar sut , skok , i jak je , nedostatak koncentracije i takticke nepotkovanosti se moze nauciti najbolje u Partizanu .

A mozda i kontroverzni beogradski biznismen K. Golubovic , inace vidjen na majstorici u publici (neki kazu kasnije i kod grobara) uradi nesto da privoli svog prezimenjaka u Partizan :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

pod jedan, zadrzati lazmea i, ako je ikako moguce, tripka.:da: za novicu i milenka znam da nema sanse.

 

То, слажем се! Лазмеа не бих дао ни за живу главу. Злата вредан кошаркаш, наш убедљиво најборбенији. Онакву пожртвованост нисам видео ни код једног центра на овим просторима. А странац је, каква коинциденција.

 

Нисам дао свој коментар у вези мајсторице...није ме уопште било на нету пар дана, неке зајебане испите сам имао.

Сад је већ касно да се коментарише :D ...а и не бих имао нешто посебно да додам, све је мање-више речено на претходним странама.

Вранеш нека иде слободно, што се мене тиче, ваља полако припремати млађаног колоса, Бешовића.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se svidja sto je Vujosevic pricao sve ono posle derbija, pljuvacina po banci (znas ko ce im sad tek biti sponzor, ne pljuje se ni jedna firma pa makar to bila i banka kojoj dugujes, a pljuvao je ranije po NIS pa nema se ne cudi ako mu ne daju ni dinara sledece sezone) a i ono napusavanje novinara Vecernjih Novosti, pa one ironicne pohvale Pesicu da ce ako Zvezda ovako nastavi i sacuva Pesica mozda i postati nesto i uzeti titulu za 5 godina ... to sve govori da mu je frka i da se konacno nesto desava. Prodaje svoje najbolje igrace za ne bas mnogo para, jeste ima ugovor za tri godine sa Euroligom, imace garant jos dve, ali frka mu je, plasi se.

 

A jako mi se svidja sto Pesic nije odgovarao na ove stvari, ipak je Kari kulturan i obrazovan covek, prvak Evrope sa NEmackom, Srbijom, svetski sampion iz Indijanapolisa .... Dule takve stvari moze samo da sanja, pa opet Pesic cuti i ne odgovara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da citiram:

 

Hahaha, Dule car:

 

"Sad ćemo imati dilemu kako će da igramo Evroligu, kao ekipa sa najviše bodova ili kao šampion države."

 

Možete samo da plačete cigani i da prozivate Duleta, sa pravom je sve rekao. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se svidja sto je Vujosevic pricao sve ono posle derbija, pljuvacina po banci (znas ko ce im sad tek biti sponzor, ne pljuje se ni jedna firma pa makar to bila i banka kojoj dugujes, a pljuvao je ranije po NIS pa nema se ne cudi ako mu ne daju ni dinara sledece sezone) a i ono napusavanje novinara Vecernjih Novosti, pa one ironicne pohvale Pesicu da ce ako Zvezda ovako nastavi i sacuva Pesica mozda i postati nesto i uzeti titulu za 5 godina ... to sve govori da mu je frka i da se konacno nesto desava. Prodaje svoje najbolje igrace za ne bas mnogo para, jeste ima ugovor za tri godine sa Euroligom, imace garant jos dve, ali frka mu je, plasi se.

 

A jako mi se svidja sto Pesic nije odgovarao na ove stvari, ipak je Kari kulturan i obrazovan covek, prvak Evrope sa NEmackom, Srbijom, svetski sampion iz Indijanapolisa .... Dule takve stvari moze samo da sanja, pa opet Pesic cuti i ne odgovara

 

Слажем се у вези свега што си рекао за Пешића. Но, нигде нисам прочитао да га Дуле вређа/омаловажава. :confused:

А у вези Грка и њихове банке, па оно...казао је (колико се сећам) иронично: ''Ову титулу посвећујем Марфин банци, која нас читаве сезоне држи блокиране''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se svidja sto je Vujosevic pricao sve ono posle derbija, pljuvacina po banci (znas ko ce im sad tek biti sponzor, ne pljuje se ni jedna firma pa makar to bila i banka kojoj dugujes, a pljuvao je ranije po NIS pa nema se ne cudi ako mu ne daju ni dinara sledece sezone) a i ono napusavanje novinara Vecernjih Novosti, pa one ironicne pohvale Pesicu da ce ako Zvezda ovako nastavi i sacuva Pesica mozda i postati nesto i uzeti titulu za 5 godina ... to sve govori da mu je frka i da se konacno nesto desava. Prodaje svoje najbolje igrace za ne bas mnogo para, jeste ima ugovor za tri godine sa Euroligom, imace garant jos dve, ali frka mu je, plasi se.

 

A jako mi se svidja sto Pesic nije odgovarao na ove stvari, ipak je Kari kulturan i obrazovan covek, prvak Evrope sa NEmackom, Srbijom, svetski sampion iz Indijanapolisa .... Dule takve stvari moze samo da sanja, pa opet Pesic cuti i ne odgovara

 

U pravu si donekle , nije njemu frka nikakva , igrace Partizan ovek prodaje , nista novo. Ja sam prvi koji ga je kritikovao na racun izjava posle titule , zato on nikada nece ni trenirati u inostranstvu , ali je ipak kosarkaski mag , barem za nase uslove .Trazi ga inace Beneton , ali nece da ide on tamo .

 

Inace i Pesic je u zoni press nesto govorio samo je zamolio na kraju Tegeltiju da ipka to ne objavljuje jer nije ni vreme ni mesto , samo je razlika izmedju njih sto se Dule ne moze obuzdati i jezik mu je brzi od pameti !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...