Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Jos da dovede na svoj autoritet i Drakuliceve pare par jakih pojacanja pa da konacno budemo konkurenti Partizanu. Ja bih jako voleo da vidim Bojana Popovica, Nikolu Koljevica i jednog jakog centra kao sto je bio Ekezie

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jebiga sad,u fudbalu vam dolaze Zarate i Ujfalusi,najbolje bi bilo da vam i u kosarci dodje neki izvikani igrac.Do kurca sa tim.

 

Nego,drago mi je sto Kari ostaje u Zvezdi.Kao sto rece Routasydan,uz 2-3 dobra pojacanja da budemo konkurentniji i uzmemo titulu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, vazno da je uhvatimo kontinuitet, da zadrzimo trenera na duzi period, a ne da se menja svake godine, a uz solidan budzet i autoritet Pesica, mislim da mozemo da dovedemo 2-3 lepa pojacanja i da ove godine budemo konkurentniji

Share this post


Link to post
Share on other sites

ККСС је круцијални пројекат Илумината и јеврејско-српског братства Ротшилдовог огранка за Балкан, на дуже стазе. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пековића прогласили за најбољег центра грчке лиге. 11,4 поена за само 15 минута по мечу, уз проценат шута од 72%.

Феноменална статистика, али чуди ме да је имао тако малу минутажу. :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali glupo je da neko stvara igrace za svoju zemlju radeci u nasem klubu i bukvalno vrbujuci ih da igraju za drugu reprezentaciju. Ali ovo je vec prezvakana prica

 

Inace sta sada radi i gde igra i da li uopste igra Nemanja Aleksandrov? Vidim da ide u kamp u Trevizo i jos pored imena pise Crvena Zvezda ?!?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu je Danilovic ,jedan od najvecih srpskih igraca svih vremena .

 

Zna se da su Zvezda , Cibona i Olimpija osnovale jadransku ligu , usvojili pravila bodovanja i sve ostalo, a sada preko noci hoce neki anonimus Opacic sa drugom Kapicicem to da promene , malo teze , jer su ipak oni u evropskim i srpskim kosarkaskim krugovima obicni pikavci .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan je bio prvi protiv Jadranske lige, govorili su da ona unistava NASU kosarku i centre u Srbiji popt Cacka, Leskovca, Kraljeva ... cak su usli u klinc sa celinicima lige, pretili da ce istupiti, sto je naravno bila pretnja praznom puskom, a onda je ULEB ucenio i rekao da ako ne igraju Jadransku ligu ne mogu da igraju ni Evroligu i secam se kakve je tad izjave davao Danilovic ali i Vujosevic, koliko samo pljuvanja po toj ligi. Secamo se svi izjava o "HDZ-ovskom satniku Radicu" i tako dalje .... a onda se pojavilo bodovanje i opa, Partizan najveci zagovornik Jadranske lige!!! Ok, razumem da njima to i te kako ide u korist, ali gde su sad one price o unistavanju srpske kosarke i kosarkaskih centara po Srbiji? Sada to vise nije bitno? Ili jednostavno gledaju svoju guzicu i sta im vise u odredjenom trenutku odgovara?

 

A sto se tice kukanja za pare, prvo mi je ogavno to da recimo igracima Partizana su kasnile plate, a recimo zna se da Duletu ne sme da kasni plata ni dana! Kukaju na finansije i sponzore, ali pogledajte kako se uprava Partizana ponasa prema sponzorima. NIS uplatio pare u sred one frke, a Dule ih napusi jer su im uplatili na racun u Marfin banci koji je blokiran i kaze "i to mi je neki sponzor" .... a on je mozda ocekivao da ne vraca taj dug pa da iskuka drzavi da ona to pokrije pa ga je zato razocarala uplata NIS na taj racun. I samo da podsetim na ironicno posvecivanje titule Marfin banci .... i sta on ocekuje, da se banke u Srbiji oduseve sa njegovim odmosom i odusevljeno pristanu da sponzorisu klub?!?

 

Ja nisam iznenadjen sto velike firne ne zele da sponsorisu taj klub

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze, Partizan ni sada, ni pre ulaska u JL nije bio zagovornik te lige. Jednostavno, bio je ucenjen.

Niko nije kriv Zvezdi i ostalim klubovima sto ne mogu da igraju EL. Niti imaju bodove za koje su glasali, niti titule.

Kad su videli da ce izduvati poceli su da pricaju kako nam treba jaka domaca liga. Gde su bili pre par godina?

Ne vidim razlog da se sto puta vracamo na ovu temu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...