Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Наравно. Тешко ми је пало када је одлазио пре 2 године...док Пековића, иако нам је био најбољи играч, нисам превише жалио. Односно, брзо сам га онда преболео. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ одлична шорка. Метнуо сам клип одма' у фејворитс. :rockdevil:

 

Нема везе...у овом тренутку ми смо снажнији од Грка, имали су и домаћи паркет.

Паунић најефиксанији код нас. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јој, како бих волео да узмемо нешто на првенству... Умам утисак да би се дочек организовао и за бронзу, сви су жељни успеха у кошарци.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prva cetvrtina protiv Rusa onako, stidljivo smo krenuli, ali drugu smo izdominirali :)

Vodimo 32-28 na poluvremenu

Bas odlicna druga cetvrtina, Erceg odlicno ulazi pod kos, Kecman takodje pa spusti loptu Krsticu koji je za sada najbolji kod nas... Odbrana je isto solidna, mozda su nas 2-3 puta izigrali za poluvreme... Novica je isto imao dobre momente u napadu

Pocenje da deluje da su se solidno uigrali, dosta bolje nego juce, samo sto su i Rusi dosta jaci od Litvanaca (bar su ovi juce igrali katastrofalno, promasili su jedno 20 puta za 3 poena...)

aj da ne smaram, za sada je vrlo lepo za gledanje!! Nadam se da nece pasti nivo igre u drugom poluvremenu

 

Bilo bi dobro da imamo nekog skakaca u reprezentaciji da nam skuplja sve lopte pod kosem (kao sto to radi odlicni Lazme), to nam u sustini najvise fali... Ili sam se ja suvise navikao da gledam Partizan koji ima mnogo jak skok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pobeda 70-59

 

Treca cetvrtina je verovatno nesto najbolje sto smo odigrali na ovim pripremama, dobili smo je 17-4, odbrana odlicna a u napadu skoro sve je ulazilo...

Tada smo imali 49-32 i sredinom zadnje cetvrtine je bilo cini mi se 64-34 znaci rasturanje...

Onda je uveo Bjelicu koji pravi nekih 5-6 uzastopnih gresaka, Rusi prave neku seriju od 20-5 :) ali dobro kad vodis 30 razlike logicno je da ces se opustis...

Znaci po meni Bjelica je 1 od te dvojce koje ce Duda da posalje kuci, tesko je reci za drugog, moguce da danas neko nije uopste igrao, pa njega... Ostali su svi dobri i svako radi svoj deo...

Paunic ima strasan ulaz, zaleti se ko metak sa trojke neko mu doturi loptu i lagano polaganje, tako jedno 3-4 puta...

 

Ali Rusi bez Kirilenka, Holdena, Krijape i onog Omonije (ne secam se dal se tako zove) su nekih 30% ekipe, imaju jednog retarda na centru koji slobodna izvodi 1 (slovima: jednom) rukom :) :) naravno oba je promasio i odma napolje :)

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дефинитивно није. Прекјуче је говорио Ражнатовић да га желе Барселона и Таукерамика, али сам из изјава осетио да је мали,ипак, ближи Партизану. Свака част. А лове ће бити једног дана, ако вреди и напредује, нема разлога да се брине...

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radivojevic u CZ .

 

Nek dodje sto se mene tice :) .

 

Riki Rubio u Barsi !

 

Jest da ne volim spanske siptare - katalonske separatiste , ali raduje me da se mlad igrac velikog potencijala opredeli za Evropu , uz Navara bice jebacko dobar tandem .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...