Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Ako ima neko kome ovo nije drago, a deklarise se kao Srbin, pa makar navijao za ne znam koga, taj bi trebao da porazmisli o tome kako ce se nadalje izjasnjavati. Zvezda u srcu, a komsijama cestitke, sa zeljom da i mi njima na derbiju uzmemo titulu u fudbalu, golom u 93-em minutu :)

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Матори кад пре?

Као кош не важи а техничка што су ушли у терен пре краја.

Сад тек видех и словенац каже техничка. Први пут се словенцима слажем.

Edited by serblackbeard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo se vidja jednom u zivotu , prvi kosarkaski turnir u areni zagreb , i u finalu pobediti Cibonu , sa trojkom sa pola , meni je sezona ispunjena sa zeljama , sve ostalo je bonus , a sad mi je drago sto uvek tvrdim da je kosarka najbolji sport , fantazija.

 

Sto se tice organizacije , nek se neko zapita da li nekom treba da Hrvati organizuju velike turnire , setimo se rukometa , kosarke ,... nesposobni su za to !

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svasta.

 

Sto, nije ti drago? :) 'Ajde, 'ajde, to je prva izjava u afektu, shvatam ja da neko toliko mrzi Partizan, da ne moze ni ovdje da se raduje. Sta cu, ja to ne shvatam bas najbolje. Ne mogu navijati za Cibonu dok slusam kako im navijaci pjevaju "Ubij Srbina".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Матори кад пре?

Као кош не важи а техничка што су ушли у терен пре краја.

Сад тек видех и словенац каже техничка. Први пут се словенцима слажем.

 

Kakvi pacenici komentatori , da se ponovi napad jer je klupa cibone bila na terenu , za to cela klupa dobija tehnicku , i izvodi se bezbroj slobodnih bacanja !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto, nije ti drago? :) 'Ajde, 'ajde, to je prva izjava u afektu, shvatam ja da neko toliko mrzi Partizan, da ne moze ni ovdje da se raduje. Sta cu, ja to ne shvatam bas najbolje. Ne mogu navijati za Cibonu dok slusam kako im navijaci pjevaju "Ubij Srbina".

 

Ja za ustase ne mogu navijati ni kada sede i cute.Sto se tice recenog,apsolutno si u pravu i u potpunosti se slazem,ali zbog cega si to uopste morao pominjati mi nije jasno.Mos' misliti,otkrio si toplu vodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...