Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Protiv Spanaca moramo da igramo strasno cvrstu odbranu (sto nas bas i nije krasilo na ovom prvenstvu), a samim tim blizi smo zamci da iznudimo neiscrpno foliranje sa druge strane i moguce sudjenje faulova na kriv pogled.

Bice mnogo tesko, Spanci su realno favoriti, ali mislim da nismo bez sansi.

...jos ako nas sut prosere ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo nastaviti sa dobrim rešenjima u odbrani, bolje tako nego ona jurnjava u prvoj četvrtini. Tepić i Paunić su se u fazama kad su igrali odlično pokazali u svojim zadacima. U napadu imamo raznovrsnost, samo kad bi Krstić još malo došao do izražaja. Da zadržimo dobar šut spolja i popravimo bacanja, i ja se ne plašim za ishod. Teodosić definitivno nije sa slomljenim prstima onaj isti kao obično, ali je zato Novica u mnogo boljem izdanju nego protiv Hrvata, a Bjelica i Kešelj opet prijatno iznenađuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Невероватно је колико ми имамо добрих играча. Сваки може да буде играч утакмице. Тео најбољи центар данас. :haha:

 

Величковић. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti zreb i srecu kad idemo na Spaniju u cetvrtfinalu...ne zanosite se, drugo poluvreme ce da nas oderu...voleo bih da gresim ali sad cemo mi poceti sa glupostima...

 

Edit jebem ti sebe kad pogodim...

nemam vise zivaca da gledam...neka ide sve u tri lepe materine...ne mozemo kos dati, bruka...

Edited by Feniks .
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti zreb i srecu kad idemo na Spaniju u cetvrtfinalu...ne zanosite se, drugo poluvreme ce da nas oderu...voleo bih da gresim ali sad cemo mi poceti sa glupostima...

 

Edit jebem ti sebe kad pogodim...

nemam vise zivaca da gledam...neka ide sve u tri lepe materine...ne mozemo kos dati, bruka...

 

Ohoho, pa de si bre Fenikse? :]

 

Teo sad uzima loptu i buca trojku za pobjedu. AJMO! :rockdevil:

 

 

Edit: kakav sam ja kralj.

 

 

U bre, boli ga kurac xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Теодосићу, јебем ти сунце Српско у пичку, кад морам да лајем! Целу утакмицу играш као курац, а онда нам срце искочи! СВАКА ТИ ДАЛА!

 

 

Поред тога - Величковић краљ, Бјелица фантастичан, Кешељ краљ, Савановић краљ! Крстић најслабији, Мачван играч утакмице! :mrgreen:

 

 

ТРПАЈ!

 

Одох да се напијем на "Смедеревској јесени"

 

 

СРБИЈА!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...