Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Tako sam i ja čuo, možda će igrati kod nas u Vrnjačkoj Banji, pošto je ona predobra hala završena pre koju godinu (zove se inače Vlade Divac :D), a to će da bude ogromno podjebavanje Kraljevčana zato što moraju da igraju u Banji. :D

 

 

Хала јесте одлична, али признај да би се изгубила та магија коју је Слога имала.

Живела Слога! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Svaki teren će morati biti širi za 2 metra , reket će izgledati drugačije , jedna četvrtina će trajati 12 minuta. Još samo da primene način suđenja kao u NBA (ovde ga pomaziš po kosi ovaj padne i sude mu faul a u NBA ima puno više fizičkog kontakta i korektnije je suđenje)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Ne znam koliko si ti pratio NBA , ja jesam , puno , i tamo se ne dosuđuje faul zbog svake gluposti kao kod nas. A tek ove zvezde , Navaro , pomiluješ ga po njegovoj nežnoj španskoj ciganskoj koži i on se baci na zemlju i krene da plače i da traži tehničku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko si ti pratio NBA , ja jesam , puno , i tamo se ne dosuđuje faul zbog svake gluposti kao kod nas. A tek ove zvezde , Navaro , pomiluješ ga po njegovoj nežnoj španskoj ciganskoj koži i on se baci na zemlju i krene da plače i da traži tehničku.

 

Zar Spanci nisu takvi u svakom sportu? Oni, Italijani i Grci.

 

Opste je poznato da se u NBA igra grublje nego u Evropi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Zar Spanci nisu takvi u svakom sportu? Oni, Italijani i Grci.

 

Opste je poznato da se u NBA igra grublje nego u Evropi...

 

Pa znam , zato i odgovaram na komentar gde kazu da ce da za koju godinu konacno da usvoje sva pravila kao u NBA (gore navedeno ) ali cisto sumnjam da ce promenuti nacin sudjenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

идемо у финале! караћемо Османлије у сред Цариграда! реално, једино ми можемо добити Амере.

 

Mogu i Litvanci, ako bi ponovili igru protiv Argentine. No, ne verujem da će je ponoviti, onako vanzemaljska igra se ne pruža svaki dan. U principu, to je i prednost Amera, što im je raspored bio takav da se nisu pošteno ni oznojili, pa su uštedeli glavne adute za završnicu. Ostale ekipe su mnogo iscrpljenije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma slazem se, ali preterase ga sa sticenjem brajanta, lebrona i kompanije. kontam da ce hitsi imati 150 bacanja po utakmici sad.

 

Oni to i moraju da rade u neku ruku. Ti igraci imaju iste sponzore kao i liga, reklamiraju pola americke industrije, jbg ipak su nacionalni interesi u pitanju :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Glavne zvezde NBA u poslednje vreme nemaju u interesu da igraju za nacionalni tim jer ih jednostavno to ne zanima. Njima je dovoljno da se fokusiraju na svoju karijeru , jer sami po sebi igraju u najjacoj lici na svetu i ne moraju apsolutno nikom da se dokazuju !

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

NBA je realno sranje veliko. To nije isti sport, nije ni sport, nego cirkus... Nadam se da nece usvajati njihova glupa americka pravila, pas ih 'ebo. Za korake tamo nisu culi, kao ni za faulove... Samo trci ko kreten i gledaj da sto vise uradis solo, a tim ko hebe. Da ne govorimo o koriscenju zabranjenih supstanci... NBA == sranje.

Edited by KinSlayer
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto nemaju neki motiv i zato sto vecina njih nisu Major Stars

 

Ne bih se slozio da nemaju motiva, to je samo izgovor, bas i zbog toga sto nisu najvece zvezde. Jel im nije dovoljan motiv to sto nisu bili prvaci sveta vec koliko godina? Kakav su motiv imali Medzik, Dzordan, Leri Bird...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zato sto su finansijski mocniji i mogu da dovode najbolje igrace na svetu. Americka reprezentacija vise nije dominantna kao sto je nekad bila, sad mnoge reprezentacije sa njima mogu da igraju egal utakmicu.

 

Slažem se ja sa tim, nego sam samo izdvojio to kao činjenicu. :)

 

NBA liga je smor zato što ima 82 utakmice u regularnoj sezoni za koje svakog zabole kurac, prava košarka se igra tek u plejofu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zato sto su finansijski mocniji i mogu da dovode najbolje igrace na svetu. Americka reprezentacija vise nije dominantna kao sto je nekad bila, sad mnoge reprezentacije sa njima mogu da igraju egal utakmicu.

 

Nije zato što su finansijski moćni, već zato što su najtalentovanija košarkaška nacija na svetu. Ono što su Brazilci u fudbalu, to su Afroamerikanci u košarci, bilo da igraju u NBA, ili u Evropi. Što se reprezentacija tiče, naravno da će igrati s njima egal utakmicu, kad ovi uvek dovedu neku treću postavu. Neka dovedu najbolje igrače iz NBA, pa ćeš videti da li će da bude egal. Jedino 1992. godine su imali pravi dream team i tada je najviše što se moglo uraditi protiv njih je da se izgubi 32 razlike. I to je bila ona strašna Hrvatska, sa Draženom, Kukočem, Rađom...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi crnci nisu po prirodi ni blizu celavosti , a NBA puna gomile celavih crnaca koji skacu po 3 i po metra u vis i imaju neke mutirane misice koji ne postoje na coveku :) . Oslobodjeni doping kontrole na talmicenjima ... Evrposka kosarka je brza i zanimljivija , gde jedan covek kakav god bio ne moze da pobedi tim . Onaj Dzejms , glavni baja u NBA , pretrci centar i naskoci , ili projuri na trojcu ... Skoro sam se raspravljao sa jednim Amerom i on poceo da mi prica kao , videli biste vi da nam je igrao NOvicki , Nes , Djinobili ... Ima vanamerickih kosarkasa u samom vrhu te njihove lige kolko oces .

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav su motiv imali Medzik, Dzordan, Leri Bird...

 

 

Ти људи су волели да играју кошарку.

 

 

Neka dovedu najbolje igrače iz NBA, pa ćeš videti da li će da bude egal.

 

 

 

Онда би Бодирога морао да се враћа у репрезентацију па би се Амери сморили и вратили кући.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...