Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Јеботе, сад на СОС-у гледам, Увалин сазвао конференцију за штампу и износи чињенице.

Играчи морали да купују прашак да би се дресови опрали. Остали без бандаже, нису имали за воду...

Лудница...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj pavlovic nije normalan! kaze ne trebaju nam nezadovoljni igraci .... pa ko je bre tamo zadovoljan???? Otisao i Strahinja, crncuge .... sa juniorima mozemo samo da drzumi fenjer.

 

Mada nesto se prica da ovo namerno rade, da dolazi do fuzije sa govnarom Covicem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi bog zna sta propustio...lik je srao nevidjeno. "Oni su organizovali protest na Kalemegdanu,a tamo moja porodica i ja idemo cesto,i to nas je mnogo pogodilo".Mrs bre u kurac,koga ti zajebavas.Na gomilu pitanja nije odgovorio,izvlacio se u fazonu "A nemoj sa tim Tegi,pa to nije za emisiju" ili "Ne znam".

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci juce nisam mogao da verujem da cu oankve stvari cuti. pazi ti situaciju kada klub nema za deterdzent , pa igraci skupljaju novac kako im dresovi ne bi jebeno SMRDELI(!!!) obracun sa crncima , rent a car... nikolic (iz dobrostojece porodice) pozajmljuje pojedinim saigracima pare za hleb (koji ce , pritom, sledeceg meseca otici u 70din). neki od njih kriziraju i zale se uvalinu kako nemaju da plate svojim devojkama pice u kaficu. :no: svaka cast treneru sto je smogao snage i hrabrosti da otvoreno progovori o ovim veoma vaznim detaljima i da doprinos u raskrinkavanju bande koja je okupirala klub. jbt pa zvezda je dotakla najnize grane , spala na nivo amaterskog kluba. crvena zvezda je godinama sistematski unistavana...ovi iz demo(no)kratske stranke sta god da dotaknu , to i uniste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi bog zna sta propustio...lik je srao nevidjeno. "Oni su organizovali protest na Kalemegdanu,a tamo moja porodica i ja idemo cesto,i to nas je mnogo pogodilo".Mrs bre u kurac,koga ti zajebavas.Na gomilu pitanja nije odgovorio,izvlacio se u fazonu "A nemoj sa tim Tegi,pa to nije za emisiju" ili "Ne znam".

 

Ocekivao sam da ce lik da iznese bar neki argument, nesto opipljivo, a umesto toga samo je srao. A najjace mi je bilo kao kako je u cetvrtak vece zvao Uvalina, ovaj mu se nije javljao na pozive i sutra ga on pita sto se nije javio i dobije odgovor da je bio u guzvi, imao privatnih obaveza i kao ovaj tu poludi i dariva mu otkaz. Koja budala!

 

Kaze najvaznije da smo sacuvali kostur tima. koji kostur, otisli crnci, otisao Strahinja, sad cekamo ko je sledeci. Ostace mu na kraju cistacica i ekonom. Kaze ne trebaju nam nezadovoljni u timu. Pa onda mu nece ostati ni ta cistacica :D

 

Unistili su ugled kluba, koji ce igrac posle svega ovoga hteti da dodje u Zvezdu?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebao ihi Makabi. Neka igra njihovu tamo ligu. Treba nasi igraci da se cimaju i putuju tamo u one vukojebine, da bi Makabi eto ima malo vise jakih utakmica godisnje. Neka se jebu. Zasto ne pozovu jedan klub iz Makedonije, pa makar bio i poslednji? Ili ako vec hoce jedan van SFRJ, sto ne pozovu neki Bugarski tim ili bilo koji iz blizeg okruzenja.

 

Inace vidim Cibona se raspada, jebote demolirao ih KK Borik u Zadru, i to 15-ak razlike. Ode kosarka u qrac na ovim prostorima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...