Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Gledao sam juce drugo poluvreme na SOS-u , i tada su rekli da Klobucar odlazi u Olimpiju , los potez,kao nekad sa Iljevskim . Mada Dzerels je super odigrao juce , motivisan je bio i bolje on da igra Srpsku ligu . Bilo je par zivotinjskih zakucavana i Dzerels je jednom ludacki zakucao !

 

Inace izjava dana u Blicu :

 

Dragan Todoric : " Menadzer Crvene Zvezde Pavlovic je govoreci o njihovom najvecem rivalu mislio na Zadar "

 

:D , Kralj najveci , svaka mu cast za izjavu !

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto je onaj lakrdijas Jovanovic poslao u Mega Vizuru!?! igrace Mitrovica i Djekica?

 

DA se razumemo nisam simpatisao posebno nijednog, ali zar ne rekose za Djekica da je jedan od najvecih talenata u Partizanu?

A Mitrovic ostavlja srce na terenu?

Tek tako se lisiti ova dva momka nije u redu :no:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mislim da je Bozic bolji na pleju od Jake (slovenac ne mora da okrene ledja jos od svog kosa), ali ako je to nesto sto ce da napravi razliku, onda dodjavola :) Superligu realno ne bi igrao, pa bolje raskinuti na vreme sa njim, nego kalkulisati ga u kombinacije za sledecu sezonu.

 

Nek forsiraju Jaramaza mesec dana, pa ce valjda moci da izdrzi 10 minuta po utakmici na F4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Волео бих да се обистине твоје тврдње. Божић једноставно не може да прати противничке плејмејкере. Пређу га, а онда их он хвата за руку, раме, па се буни што судије свирају фаул. :bigblue: И тако набије 3 личне за 10-15 мин.

Не кажем ја да је Клобучар сјајан играч, нити да ће било шта направити ако следеће године остане у Партизану, али је потребан због ротације тј. попуни 10 мин кад Божић или Милосављевић направе свињарију.

На све ово додај и то да су мале шансе да Јарамаз игра на ф4.

 

Кад би Мариновић дошао, све рупе би биле попуњене.

 

Иначе, Кикановић можда потпише за ОКК.

http://www.zurnal.rs/2011/03/16/kikanovic-na-pragu-okk-beograda/index.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raduljica igra fino u Albi, mislim da ce tu zavrsiti sezonu, a za sledecu ko zna, mozda ga vidimo u crno-belom.

 

Za Janga mi je drago sto je otisao, ali bih voleo da Mars ostane.

Na pleju su Cvele i Nedovic sasvim dovoljni, obzirom da im pomazu Bakic i Drca kad zatreba

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=03&dd=16&nav_id=499706

 

Inace kad smo kod cetvorki , realno nemamo fizicki jake igrace na toj poziciji . Uvek sam govorio da je otpisivanje Zarka Rakocevica greska , momak je uz dobar rad sa njim mogao da bude novi Zoran Savic , uvek sam voleo takve cetvorke - razbijace - Miloje,Savic,Barkli :) , uz nekog atletu poput Lazmea,Robertsa,Gista i dve petice takticke mogucnosti su mnogo veca , kako u odbrani tako i u napadu !

 

Znaci za narednu sezonu : Katic,Varda,Rakocevic i Gist :D , Lucica na trojku normalno !

Ili na maznemo Marsa Zvezdi :P

Raduljica bi bio idealno resenje , mada tesko .

Jel prati neko da li Macvan igra u Izraelskoj ligi ? Mrzi me da sad trazim po netu . U evroligi se nije naigrao , sto je razumljivo .

Edited by Hail Metal
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

nemoguće da nemaju bolju opciju od toga...

 

Ameri na četvorci su do sada bili pun pogodak, bolje da se potrude da nađu evropskog centra i pleja, ili američkog pleja koji već ima iskustva i ne mora da se privikava na način igre pola sezone...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...