Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Више би ме радовало да је Новица отишао из Реала,али ни ово није лоша вест. Ваљда ће сада да доведу некога ко је иоле нормалан,па ће Новица имати предност у односу на Томића и сличне шабане.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako losa tekma juce Zvezda - Siroki. Prva cetvrtina uzas zivi, jebote lik pravi korake u cistoj kontri, promasuju i jedni u drugi sve zivo. Nikolic sam kao duh na 5 metara od kosa a lopta jedva pipne obruc .... da ti muka pripadne gledajuci ono.

 

Pustice Cigona zadrane, i Siroki takodje, nisu oni kao mi. A ako Zvezda i izbori opstanak, tesko ce se u nasoj ligi plasirati medju 4 ekipe, jedino ako se opako pojaca, ovako kako sad stvari stoje, minimalne su sanse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесмо се на моменте расшадали најгоре али уопште није било тако лоше. Јангов потез у контри спектакуларан,пола хале се смејало. :haha: Ни мени није јасно зашто је Николић целу утакмицу стајао на слободном уместо да иде испод коша,али добро се завршило.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nasa kosarka se uvek bazirala na dobrim centrima (tu mislim na generalno kosarku sa ovih prostora) a Zvezda ne secam se kad je zadnji put imala bas nekog dobrog, dominantnog ceentra. Mozda Ekezie, a pre njega tek Tarlac. Nikolicu svaka cast, ali ja gotivim centre koji su visoki, stameni, jako kao slon, koga ne mozes da pomeris iz mesta ... nesto kao Pekovic, Maric ... jedva sam cekao da ode onaj Kikanovic, pa lik ima 20kg, koga bre on moze da zagradi, izgura ili da brutalno zakuca u lice nekom baji.

 

Inace, mislim da su nasi klinci jako perspektivni, samo da se ne iskvare. Cvele ima 17 godina, a igra poprilicno zrelo, za koju godinu, uz rad sa pravim trenerom, bi mogao da bude klasa igrac. I mali Nedovic je isto klasa, ali me brine sto previse podseca na Rakocevica iz tog doba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има још један мали који је Цвелетова генерација,исто игра на спољним позицијама. Маринковић или тако нешто. Најурити метвог Бакића и убацити овог клинца у тим. Најурити Драгићевића и Балабана и убацити неког центра из омладинске школе у тим,од ове двојице не може горе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nasa kosarka je trenutno u kurcu. nemamo nijednog igraca koji je '90, '91 , '92god a da nesto vredi ili pak obecava.

npr. krstic , perovic , milicic , tripkovic , teo , rakocevic su sa 18-19 godina vec bili zapazeni mladi igraci sa znacajnim rolama u svojim timovima. za 5-10 god bicemo , bojim se , na nivou letonije i bugarske.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako losa tekma juce Zvezda - Siroki. Prva cetvrtina uzas zivi, jebote lik pravi korake u cistoj kontri, promasuju i jedni u drugi sve zivo. Nikolic sam kao duh na 5 metara od kosa a lopta jedva pipne obruc .... da ti muka pripadne gledajuci ono.

 

Pustice Cigona zadrane, i Siroki takodje, nisu oni kao mi. A ako Zvezda i izbori opstanak, tesko ce se u nasoj ligi plasirati medju 4 ekipe, jedino ako se opako pojaca, ovako kako sad stvari stoje, minimalne su sanse.

Ne verujem ja da ce tu iko ikog da pusta, to nisam primetio ni proslih godina. Zadar ce verovatno da dobije Cibonu ali ne zato sto ce ovi da im puste nego zato sto su i sami u raspadu a i nemaju motiva da pobede. Sto se tice Sirokog ne vidim zasto bi pustili Zadar, mozda ako dobiju sledecu kuci protiv Radnickog i obezbede i definitivno opstanak.

 

I ne razumem uopste komentare tipa da Zvezda nema sanse da bude medju cetiri :confused: Partizan i Radnicki su jaci, Hemofarm je u raspadu ali recimo da su i oni jaci, FMP je go kurac od ekipe, i ovakva Zvezda je bolja od njih to tvrdim. Koje oni to kvalitetne igrace imaju? tatinog sina i onog smotanog Vuka Radivojevica :haha:, ostale ekipe nisu vredne pomena. Uz navijace Zvezda moze lako da udje medju cetiri i sa ovim timom, mada bilo bi dobro da nam dodje jedan malo iskusniji plej, to bi nam mnogo znacilo.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle godine su pustili, cini mi se, Cedevitu. A i ove godine im je Cedevita to vratila ;) Ali ne treba se obazirati na to vec treba pokusati dobiti jos jednu tekmu, i onda nema zime. Ja mislim da bi sa jednim dobrim centrom i mozda solidnim bekom suterom mogli komotno da obezbedimo ucesce sledece godine na jadranu. Glavni protivnik nam je FMP koji organski ne mogu da podnesem iz vise razloga.

 

Mozda kad bi ugrabili Bojana Popovica, to ne bi bilo lose, bar do kraja sezone da potpise

 

I na zalost tacno je da nemamo vise toliko klinaca, pa jebote Partizan je bar bio rasadnik, a sad pogledaj koliko u Partizanu ima nasih, mladih i talentovanih igraca. Iskreno se nadam da mali Lucic moze da uradi nesto, treba rizikovati sa njim, istrpeti ga, dati mu vise sanse i mozda uradi nesto. U Milosavljevica nemam poverenje.

 

Zvuci paradoksalno, ali zaista Zvezda sad ima mnogo bolje klince, pruza im sanu u jakoj konkurenciji gde se oni celice i za par godina to ce biti dobri igraci. Samo na zalost male su sanse da ih Zvezda zadrzi na duze staze

Share this post


Link to post
Share on other sites

nasa kosarka je trenutno u kurcu. nemamo nijednog igraca koji je '90, '91 , '92god a da nesto vredi ili pak obecava.

npr. krstic , perovic , milicic , tripkovic , teo , rakocevic su sa 18-19 godina vec bili zapazeni mladi igraci sa znacajnim rolama u svojim timovima. za 5-10 god bicemo , bojim se , na nivou letonije i bugarske.

 

Човече,имамо убедљиво најмлађу репрезентацију,плус Радуљицу,Марјановића,Недовића,Цветковића,Лучића који су млади и перспективни а нису били у репрезентацији на СП. Причаш глупости.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ti lepo kazem da nas nigde nece biti kada se ova generacija sada bude 'potrosila'. a to ce biti , istorija nas uci , relativno brzo , dok ti spominjes marjanovica , lucica i nedovica. 3 klasicna kosarkaska mediokriteta.

u prilog mojoj tvrdnji ide i cinjenica da mladje kategorije reprezentacije beleze katastrofalne rezultate poslednje 2 godine. jebo te nedovic.

 

legenda paspalj isto to kaze samo u uvijenoj formi* http://www.b92.net/sport/vesti.php?yyyy=2011&mm=02&dd=16&nav_id=493331

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje je da li ce kostur tima igrati toliko dugo. samo sam konstatovao da manjkamo po pitanju talenata i navodio primere krstica , a i onih koji ne igraju za reprezentaciju, kao npr. rakocevic. cinjenica je da su ti momci igrali prakticno kao tinejdzeri u svojim klubovima i vec u tom periodu su imali solidne partije iza sebe. poslednji kvalitetan omladinac koji je proizveden je macvan , a on bese upao u hemofarmovu prvu petorku , ako se ne varam, jos pre 4 godine. u zvezdi polovinu koseva postizu one crncuge koje su dovukli iz vijetnamske i uzbekistanske lige. michael lee

(suv prosek , igrao po takodje sumnjivim ligama) apsolutno najbolji kosarkas mutinog radnickog. steven markovic (australijanac) glavni organizator i motor ekipe...

ebem ti ja takvu buducnost kada je djekic nada srpske kosarke. zar taj partizan koji forsira strance-polovnjake nije mogao naci bolju 4ku pa makar da sedi na klupi i stice iskustvo? i to je neko iskustvo , jebi ga.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocigledno je da je doslo do stagnacije a to se vidi i po rezultatima nasih klubova, FMP dok je proizvodio igrace imao je i rezultate, isto je i sa Partizanom...jbg. crnci se dovode zato sto nema kvalitetnih igraca u nasoj ligi, ali ja ne mislim da tih 5,6 stranaca mogu da uniste nasu kosarku, tu je nasa domaca liga gde igraci mogu da se afirmisu, ali ocigledno je da nema nekih novih klinaca zadnjih par godina, jbg. valjda ce biti bolje...jbg.

 

Zvezda da nije dovela te crnce bila bi ubedljivo poslednja, pogledaj kako su poceli takmicenje sa mladim igracima, jbg. nije imao niko da nosi igru, ovi mladi su neiskusni a ovi stariji sto su ostali ili dovedeni su prakticno otpaci koje niko nije hteo i koji su dovedeni zato sto su jeftini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno da je nas Hemofarm ugazio , znalo se za ustase da ce da nameste jaja smrdljiva . Pobedice Zadar i Hemofarm verovatno , znaci moramo i u gostima da pobedimo sto je otprilike nemoguce ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пун Пионир и максимална мотивисаност против Олимпије (која игра све слабије) и ето опстанка.

 

Код њих увек иста прича. Добро почну и онда крене да им се осипа тим и распадну се до краја сезоне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...