Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Meni je bolji Sretin link, ali oba imaju prilično lošu sliku, maltene se ne vidi rezultat.

 

Partizan se za sada zajebava, ali morao bi da pritisne u drugom poluvremenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеб'о матер, овај Катић је доктор за Џаваиа, а верујем да игра за дупло мање лове.

Доктор за све сегменте игре. Заборавио сам кад је Џаваи одиграо солидно.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хејл, слажем се за Варду. Тандем најружнијих центара у историји овог спорта.

Рашко је већ виђен и следеће сезоне у дресу Партизана.

Edited by Мајор Гашпар
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentar sa b92

 

Odmah ugasiti sve klubove u srbiji,zatvoriti sve stanice a narocito arena tv.Do karte za utakmicu komsinica partizan nismo mogli da dodjemo mi obicni smrtniciPlacam rts 500din,kablovsku 1300din,poreze sve placam a ovde se jedna stanica izivljava na narodu.niko neprenosi ligu gde se takmice partizan i komsinica.ja nikako nisam mogao da udjem na utakmicu,samo njih 4-5000,i mi neznamo rezultat.znaci ovde narod nikome nije bitan.savez nemamo,selektora takodje,MI NEMAMO KOSARKU.prenose se treninzi zvezde u fudbalu iz antalije i beograda,a niko nemoze da prenosi DERBI kakav god da je.SRAMOTA neka te je SRBIJO ako uopste i postojis .ako je mobing sto te sef ili gazda sikanira na poslu,sta je onda ovo.od cega da platim i arenu 2,3,4.uzmite mi dusu,ali pustajte riliti sou na svakom kanalu,da i ovako zatupljeni budemo i vise.ZGRANUT SAM OVIM PONASANJEM ARENE I TE RRA koja nepostoji.Najavljen je prenos na areni 1,a onda momci da bismo placali i taj paket okrenuli na arenu2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve na mestu , Arena se jeste govnarski ponela , ali sa pravne strane nista nezakonski nisu uradili , zato el klasiko , i ostale derbije stavljaju na kanale koje 70% ljudi nema , da bi se i oni pretplatili , jebiga .

 

A RTS necu da trosim reci , jebala ih Zikina Sarenica i ona kucka sto vodi balkanskom ulicom .

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Серем им се у уста глупава, наставља се уништавање СРПСКЕ кошарке ! Еј бре да нема преноса друге највеће клупске манифестације у Србији после фудбалског дербија, него морам да налазим неки говњиви стрим који сецка или да плаћам шугаву арену или још горе да дајем паре оним лоповима из управе кошаркашког клуба !

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.alo.rs/sport/35889/Tanjevic_zavrsio_trenersku_karijeru

 

a uz Tursku ću ostati kao stariji brat, biću tu ako im zatreba savet

 

баш ме занима да ли би се нама нашао кад би нам био потребан савет. говедо једно муџахединско. одузео бих ја њему наше држављанство!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...