Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Ne nama, on igra za MNE, a voleo bih da oni naprave lep rezultat u njihovoj grupi, bar da pobede HR :)

 

Vidim i Scepa je na zalasku karijere. Inace, jako pozitivan covek, ziveo je jedno vreme pored kasarne na Dedinju, ja sam tamo bio u vojsci, vojnicima se uvek javljao, cascavao ... jako pozitivan lik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

CG imaju kosarku tamo dole ? xD

 

Jbg , navikao sam na njega u dresu Partizana i Jugoslavije pa sam ga prisvojio da je nas

Edited by Administrator
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Mama ti glupa. Zajebao sam se naravno , pricamo o dudi i nasoj reprezentaciji i javlja se lik i ubacuje Drobnjaka u citavu pricu . Dobro jutro da sam se zbunio , desava se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Zato sto je taj momak bio deo nase reprezentacije i mnogo toga pruzio nasoj kosarci ... i ne blamiraj se vise

 

 

Konjino , to ja i govorim. Znam da je jebeno bio chlan nase reprezentacije ! Zato mi je i bilo u glavi kao da je nastupao za Srbiju a ne za MNE.....

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da su imali neki žestok sukob ono kada je Muta bio trener mlade reprezentacije, bilo je i po novinama, ne mogu sada da nađem, mada možda ih je i prošlo, al' Teodosić je poprilično temperamentan, mislim da njega jedino Duda može da drži donekle kontroliše, videćemo, možda se sprema čistka u savezu pa je zbog toga Duda dao ostavku dok se ne počiste govna, to bih najviše voleo. Ali, činjenica je da je Duda mator i da neće moći još dugo da trenira neki klub/reprezentaciju, tako da treba razmišljati i o budućnosti i gurnuti i nekog mladog trenera u reprezentaciju kao pomoćnika, da uči zanat. Stvarno ne mogu da zamislim ko bi sada mogao da bude Dudin naslednik, po kvalitetu jedino Željko Obradović, cenm ga puno iako ga uopšte ne volim, ali on je rekao da nikada više neće voditi reprezentaciju. Problem je što je ostalo još 4 meseca do početka priprema, treba videti što pre ko će biti selektor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mutavi se drogiga u kafani Ere Ojdanica , to je valjda svima jasno , Ima podocnjake ko Bozicne sarme , na teskim je drogama i poceo je da halucinira .

 

"Niko ga nije oterao, ponestalo mu je patriotizma. Treneri bez posla koriste reprezentaciju da ih izbaci, a kada nađu milionske ugovore, odlaze. Muta to nikad ne bi uradio”.

 

Pa kako ga nije sramota , ponestalo patriotizma , kao da je Ivkovic bio nepoznat pre rada sa reprezentacijom Srbije ?Mogao je da radi gde hoce u Evropi a ne da se leti zajebava u tamo nekoj Poljskoj na EP .

 

Mutavom govnetu treba odseći jezik.

 

On nema jezik .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, капирам да човеку треба лове јер у Крагујевцу ради за семенке, па се мало рекламира. :bigblue:

Својевремено му је Обрадовић зајмио паре јер је био банкрот.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle ovih izjava Mute Nikolica ne bih mu dozvolio ni da gleda utakmice reprezentacije, a kamoli da bude trener. Gledam na SOS sinoc i konferenciju za novinare posle kupa, covek je stvarno malo pogubio koncice, zaista me ne bi cudilo da je na nekoj gudri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su lekovi u pitanju , mozda esid neki , ali sumnjam da ima para za to , verovatno kad je slobodan ide da skuplja neke pupavke u okolini Kragujevca .

 

Elem , meni je on oduvek bio dobar trener , postovao sam ga , ali ovako nisko napadati Ivkovica je za svaku osudu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...