Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Био у Пиониру и против Бајерна и против Хемофарма,сезонска узета.

Лепо смо одиграли али реално једно је била пријатељска утакмица,а Хемофарм је скрнав ове сезоне. Фали нормалан плеј уместо Човића,фале четворке. Ко су бре она двојица,Радетић и Суботић? Лоши смо у скоку,посебно у одбрани,то мора да се поправи. Морисон ок у нападу,али је у одбрани био куртон,бар против Хемофарма. Мало ми је нејасна поставка са 2 тројке у петорци али зна Кари шта ради. Надам се да ће Николић што брже да се опорави,много би значио у скоку. И шта је бре са Милетом Илићем,човек изгледа као да има 40 кила?

На обе утакмице постигнут одличан резултат,али игра није толико добра. Видећемо у суботу против Олимпије на чему смо.

И да,јако лепа посета и без Делија,било је бар 4 000 људи у Пиониру јуче.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina. :haha:

Moje lično mišljenje je da je bolje da se lock-out što pre završi.

Ne znam baš sve rostere protivnika u EL, ali mislim da će svi izgubiti mnoogo više od Partizana ukoliko krene NBA.

Jeste da je prisustvo Pekmena ogroman plus za ekipu, ali brate ostali ima da ostanu bez pola ekipe.

Mada ipak smo mi Partizan. Mož' da deremo kog 'oćeš. :da:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina. :haha:

Moje lično mišljenje je da je bolje da se lock-out što pre završi.

Ne znam baš sve rostere protivnika u EL, ali mislim da će svi izgubiti mnoogo više od Partizana ukoliko krene NBA.

Jeste da je prisustvo Pekmena ogroman plus za ekipu, ali brate ostali ima da ostanu bez pola ekipe.

Mada ipak smo mi Partizan. Mož' da deremo kog 'oćeš. :da:

 

Od direktnih konkurenata mislim da niko nema vise od jednog igraca koji bi otisao, a pri tom je nama Pekovic ubedljivo najbolji u timu.

 

Real gubi Fernandeza, Makabi Farmara, Efes Iljasovu, Armani Galinarija.

Edited by Marko, Mon_a[MOR]e

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MMamore

Jbt ladno sad pogledam sve timove i stvarno nemaju više NBA igrača. Jedino EFES pored Illasove ima i Vujačića.

Ovi novinari nisu normalni, po njihovim vestima pomislih da su ovi doveli pola enbieja :rolleyes:.

 

Inače ne znam da li je neko već napisao, al' sad vidim da je Šarloa pobedio u kvalifikacijama i dospeo u našu grupu. Himki i Rytas popušili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ваљда ће тај Грк да улети са парама, па да доведемо ваљану 4-ку. Ово са Мачваном је спрдачина.

Ок, добар је он, али јебеш то кад не можеш да га користиш пола године.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...