Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

kako se morison ne ispucava? sutira covek cim primi loptu, samo sto pogadja, pa se ne primeti toliko. ;)

 

Није баш да шутира чим прими лопту,претерујеш. Рецимо против Будућности није погађао па се није испуцавао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj sad, nemoj da mu kvarite, bas mu je dobro islo.

Kako se pojavi neka informacija na avangarda forumu ili juzna tribina ili kosarka.rs on je prenese ovde. I to za dzabe !!

:pivopije:

 

Nije ni sa jednog od tih foruma, već na jednom forumu imamo zatvorenu sobu samo za nas par gde ljudi koji su bliski upravi iznose informacije, kao i drugar koji radi u KK Partizan.

 

Pogledajte za Mensah-Bonsu ko je prvi pustio informaciju da li je bilo na nekom od sajtova pre moje informacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha::haha::haha:

 

I onda sam ja pun frustracija. :haha:

 

Burazeru,ako tebi smeta sto ja primecujem da 90% stvari koje ovde napises izadju na b92 ili teletekstu pre nego sto ih napises,onda je to tvoj problem.Doduse,za Pekovica nisu bili ni b92 ni teletekst,vec Prva.A pravo da ti kazem bole me kurac da li idem na nerve nekim artificijelnim online identitetima.

 

Pogledajte za Mensah-Bonsu ko je prvi pustio informaciju da li je bilo na nekom od sajtova pre moje informacije.

 

Ma neeee,ti uopste nisi pacenik. :haha::haha::haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, pun si frustracija, čim ljudima stalno nabijaš na nos da si bolji nego oni. A ovo što si rekao za B92 i teletekst dokazuje da lupaš, pa B92 i ostali kupe informacije sa ovih foruma koje je DBrave nabrojao. :haha: Pre će biti da je paćenik onaj koji plače kada ga neko malo zajebava, a kada on drugog zajebava za nešto konstantno to mu je ok. Aj beži bre, k'o da te ne znaju ljudi ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam dva puta ovde pizdio zbog postova,u slucaju Mita i Kuruz.Sa Kuruzom sam resio preko pp-a,sa Mitom preko foruma.Kuruzu bi svako normalan za ono sto je pisao polomio facu,ali ocigledno ja bas i nisam normalan.Verovatno i Miti,ali to je sada vec stvar od osobe do osobe.Ja takve stvari ne govorim ovde nikome,a ako poredis moju sprdnju sa takvim sprdnjama,onda si degenerik.

Ja nabijam na nos ljudima da sam bolji?Sta,ja sam kao isfrustriran zato sto primetim da ovde hot informacije koje postavljas su bile pola sata ranije na vestima na televiziji?I time mislim da sam bolji?Ako nije to,cime sam ja tebi konkretno to uradio?Seres ko foka.

Iako te ne poznajem,imao sam zaista dobro misljenje o tebi,delovao si mi kao kul lik,ali nakon onog posta od gore vidim da si zapravo teski pacenik.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, nisu (samo) u pitanju stvari koje govoriš, već koliko ne prestaješ da drkaš neke ljude koji recimo nemaju posao, itd. i preteruješ sa time nonstop, kao i sa ostalim stvarima. I onda kada te neko zajebava za nešto što si TI rekao na forumu onda se buniš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onom pacijentu upućujem poziv da dođe i proba da polomi facu. Idiot.

 

 

Drugo, bio sam u Pioniru večeras, pa da dam komentar.

Lou je sjajan kad hoće da igra, on je rešio. Peković igra sa pola snage, Raduljica je mnogo kilav, ostali uplašeni, niko da šutne spolja. Al' dobro da dobismo.

Pavković je strašan plej, prvi put sam ga gledao uživo. Šteta što ga niko nije doveo u Partizan. I ko im je onaj crni centar?

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...