Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Нема,углавном је млад тим. Балабан, смедеревски господар рекета.

Мада познат ми је онај Ненад Стефановић однекуд.

Али зато у Железничару из Инђије игра Александар Смиљанић. Човек репрезентативац.

 

Неверуем.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

ni meni nije jasno zasto andjusic ne igra vise. pre ce on vezati 2-3 suta nego dragance, a kecmanu i peri da ne prica. ok je sto je cakarevic sve bolji i bolji. lucic opet promasio zakucavanje. :no: ne znam zasto pokusava da glumi veselog.

 

@purenjak

 

bogdanovic i neka sponzorusa maloletna. mada nije losa. :bigblue:

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Коначно татин син није играо. Одлична игра,али овај Златорог је ипак тешка спрдња од екипе. Ипак,и против њих скок није био сјајан. Николић се вратио,сјајна вест. Лешић играо 5-6 минута тројку,који циркус. :haha: После смо му скандирали са трибина. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez uvrede mislim da ste previse blakonakolni prema Partizanu.

 

Ja osecam potrebu da kazem da je onaj Cakarevic kurton teski od igraca, niti ce ikad biti za velika dela.I boli me uvo sto je sa Mutom punio sve i nabijao indexe, u pravom klubu kao sto je Partizan izgleda, kao da je pao sa Marsa.Protivnici mu rade sta hoce.

 

A Lucica sam skroz skontao-covek ima kompleks zbog Veselog pa ima one skakacke potrebe.

 

Inace sve pohvale Pekmenu, Lou-u, i Bozicu ( jer nije igrao). I Milosavljevic je povratio moje poverenje, neka sutira kad god oce nema veze gde je kos :rockdevil:.

 

Toliko za sada :)

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cakarevic je pokazao muda kad se zakacio sa Farmarom i tu se vidi da moze nesto da ispadne od njega , posle toga je bio vise nego zadovoljavajuci ! Lucic je po meni jedini klinac koji ima sanse da prismrdi bosanskom govecetu , alijas Danilovicu ! Milosavljevic ce biti dobar klupski bek , za koju godinu , mozda i reprezentativni , zavisi od mnogo faktora . Pekovic je rezerva Milicicu , ccpk !!! Lou podseca na jordanca iz kraja kome sam hteo da izlomim pickicu bezobraznu skoro . Bozic - hahahahahhahahaahahahahahaha . Preuzimam dominaciju od Hail Metala na kosarci jer je njemu kolko sam cuo teretana pojela mozak .... Sreta vam je bog !

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...