Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Eh... kad se setim... trenirao sam u Drvomarketu, a kao sto ste primetili, veliki sam grobar... Crvena Zvezda kupila nash klub, tako da sam trenirao u C.Zvezdi... :) Svaki dan su me zajebavali... kako na nekoj utakmici dam kosh, odma mi kazu: "I josh jedan kosh za C.Zvezdu"... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslednje kolo ili, ako ti je lakse, 24. maja

 

ja sam gledao covica par puta kad su igrali protiv okk sabac, decko pojma nema, ali pojma...promasiovao otvorene suteve, gresio itd

 

Jednom prilikom sam ga dobio u basketu... :) i to poprilicno opusteno... Hahaa... mali je napredovao, nema sta... ume da bude koristan i ima sanse da bude kvalitetan igrac... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha... ne... njega je gurao cale... i dan danas ga gura... a i da sam nastavio, sumnjam da bi mogao da igram... :D Opasna je konkurencija tu bila... :da:

 

 

A koja si pozicija?

 

 

Ja sam kad sam igrao u 91-92 generaciji igrao 4-5 a u 90-91 2-3.

 

Znaci univrzalan sam. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koja si pozicija?

 

Ja sam uvek bio 1-2... uglavnom 1... :D

 

znaci, ja bi tebe odrao u basketu :)

 

Pa to ti i nije neko umece... otkad sam prestao da treniram, ugojio sam se 15 kg... :) Apsolutno van forme... jedino sto mi je ostalo, to je shut... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi vas realno sve pocistio sa terena ali dobro necemo se hvaliti previse.

 

Pa ajmo na kalish onda, da vidimo ko je kakav... :da: Ja sam zardjao malo, al bi se posle 1-2 basketa, uigrao... :da::D

 

mozemo za vreme legacy festa..hehe

 

Mnogo vremena dotle ima... :da: Daj nesto ranije... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uvek bio 1-2... uglavnom 1... :D

 

 

 

Pa to ti i nije neko umece... otkad sam prestao da treniram, ugojio sam se 15 kg... :) Apsolutno van forme... jedino sto mi je ostalo, to je shut... :da:

 

ne brini, i ja sam nabacio kg viska otkad ne treniram..ali, obzirom da igram basket cesto, nije puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ajmo na kalish onda, da vidimo ko je kakav... :da: Ja sam zardjao malo, al bi se posle 1-2 basketa, uigrao... :da::D

 

 

 

Mnogo vremena dotle ima... :da: Daj nesto ranije... :D

 

ondak skokni od dragog mi sapca..hahaha

ma, brzo ce legacy, jos 54 dana

Edited by Amon-Ra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...