Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Konkretno mislim na tvoju recenicu:"Kad ce bre neki crnja da ima tehniku kao Bodiroga,a kad ce crnacki centar da ima asistenciju kao Divac?NIKAD!!!".Seti se samo Atlante '96,finala.Parirali smo im jedno vreme,i na kraju su nas naguzili 20-25 razlike.Toliko o tvojoj teoriji.

Mi smo njih zguzili kada su isli sa onom retardiranom ekipom kada je bilo lok aut,to je sranje,i stvarna pobeda koja i dan danas ima sjaj neverovatnih razmera,a to je usred jebene Amerike.Jeste da ni onda nisu igrali sa najjacim timom,ali usred Amerike pobediti NBA ligase je sjajan uspeh (iako su ih zguzili i Argentina i Portoriko).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atlante ne mogu da se secam imao sam 5 godina,bio u Rusiji,nisam pratio kosarku...

Vidim da ciljas na to da smo ih mi pobedjivali kada nisu imali najbolji tim.Zajebi te price svega ti.Nista gluplje.Kada Srbiji otkaze prva petorka i kada se izbrukamo kosarka u Srbiji je propala,a kad Amerikance naguzi Portoriko oni nemaju prvi tim.Ma boli me sto nisu patriote.

 

Cak je i Ajverson rakao nesto u stilu-U Nba niko nema tehniku kao Bodiroga,a za Divca mnooogooo strucnjaka kaze da je najkompletniji centar u istoriji.

 

Plus sto te crncuge(velika vecina) nemaju karakter.Bodiroga i Djordjevic imaju veca muda od pola Nba lige zajedno.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa cinjenica jeste da smo ih mi dobili kada nisu imali najbolji tim.Ti ono govno za vreme lock out-a nazivas timom (ustvari,verovatno se ni toga nesecas posto si bio klinja)?To su bili cobani sastavljeni od kojekakvih koledz pacera i onih sto nemogu igrati u NBA.Jebo tim.To je kurtonsko govno od ekipe.U Indijanapolisu je bila druga prica.Jeste da im je i tamo nedostajala vecina,ali tamo su barem igrali NBA igraci,i sto je jos bitnije,sjebali smo ih kod njih kuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u tome je i poenta one diskusije sto smo vodili...americka kosarka vise nije toliko superiorna kao pre.Cinjenica jeste da dodju sa najboljim timom,bili bi najjaci,ali i tada ne bi bili superiorni kao sto su bili recimo u Atlanti '96,ili u Barseloni '92.Evropske reprezentacije,pa i Argentina i mozda Brazil,bi im mogli parirati bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da me ne mrzi glasao bih za palasija, pekovica i novicu

i naravno rakocevica

 

i jos jednog, sta ja znam, lengdona

 

cak sam i otisao na stranu i obelezio jer sam mislio da mora da se glasa da bi se videli rezultati

glasacu kasnije, ozbiljno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao pravi nacionalista, glasao sam za sve nashe... dakle:

 

Palacio

Kecman

Rakoch

Novica

Pekovic

 

POWER FORWARDS AND CENTERS TOP 5 RANKING

 

1. Terrence Morris (MACCABI ELITE)

22,8% Votes

 

2. Esteban Batista (MACCABI ELITE)

17,0% Votes

 

3. Ksystof Lavrinovic (MONTEPASCHI SIENA)

14,9% Votes

 

4. Marijonas Petravicius (LIETUVOS RYTAS)

10,8% Votes

 

5. Nikola Pekovic (PARTIZAN IGOKEA)

7,8% Votes

 

 

 

A Pek bolji od svih ovih pacera... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Pek bolji od svih ovih pacera... :da:

Ма, Јевреји наместили гласање.... :)

 

Иначе, ја сам хтео да гласам и за тог Ракочевића него ми непознат играч. Нити знам где је играо, нити шта је урадио у каријери. Претпостављам да је Србин, али опет...

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkretno mislim na tvoju recenicu:"Kad ce bre neki crnja da ima tehniku kao Bodiroga,a kad ce crnacki centar da ima asistenciju kao Divac?NIKAD!!!".Seti se samo Atlante '96,finala.Parirali smo im jedno vreme,i na kraju su nas naguzili 20-25 razlike.Toliko o tvojoj teoriji.

Mi smo njih zguzili kada su isli sa onom retardiranom ekipom kada je bilo lok aut,to je sranje,i stvarna pobeda koja i dan danas ima sjaj neverovatnih razmera,a to je usred jebene Amerike.Jeste da ni onda nisu igrali sa najjacim timom,ali usred Amerike pobediti NBA ligase je sjajan uspeh (iako su ih zguzili i Argentina i Portoriko).

 

 

Apsolutno tacno , ne podcenjujem uspeh , ali ona ekipa iz Indijanapolisa nije ni D od dream teama , u istoriji su postojala samo dva takva , u Barseloni 92 i u Atlanti 96 , ostalo je mizerija naspram toga !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece,ti si slep?

Pojasnjenje:ja glasao za ovo groblje i nakon toga Axeanosilas izvalio ono sto je izvalio,i meni krivo sto sam glasao za grobarsko smece.I zato kazem,ti si na kraju ispao pametniji od nas debila koji smo glasali za njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...