Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Uh, ''Over The Wall'' ima besnu solo deonicu maestra Skolnick-a. :da:

 

Nemam pojma da rokam trojke - priznajem! :da:

 

Ali da vidim da li neko sa 176 cm, koliko sam ja visok može da zakuca. :mhihi: Odraz bato!

 

Nejta Robinsona već ne računamo ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Idemo u Španiju sa dve plate zakašnjenja. Grad nam je obećao finansijsku pomoć i od tada je prošlo skoro dva meseca. Ne znam da li ovo ljudi ne prepoznaju kao uspeh kluba i grada ili ima onih koji namerno opstruiraju. To, jednostavno, nije pristojno", kazao je Vujošević.

 

Ako im poslije ovakvog uspjeha ne daju nista(jos im Partizan placa Pionir) onda nece nikad ni dati...Sramota!

Share this post


Link to post
Share on other sites

То исто је радио Даниловић, само лепште и боље, пре 13 година, преко Сабониса. Јебени клинци, нити шта знају, нити који курац, а радије би појели црначко говно него српску питу. Пу, бандити малолетни...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno gledano, crnci jesu prirodno sposobniji za fizicke napore, genetika, drugacija anatomija tela, itd. sto im daje bolje predistpozicije, tj. neku polaznu osnovu da postanu veliki igraci. Najocigledniji dokaz su ljudi poput LJ23 sa 110kg misica koji mogu da skoce po metar u vis i istrce 100m za 10ak sekundi.

E sad, sva sreca pa je sport takav da nije sve u fizickim sposobnostima, treba imati ponesto i u glavi, a treba imati i ponesto prirodnog talenta za sport, konkretno kosarku, tipa meke ruke, osecaj za prostor u igri, teamplay itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...