Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Macijauskas mu vishe beshe dodje neka dvojka, ne?

 

Anyway, ako Kecman ode stvarno ce to biti teshko da se zameni, shto neko jednom reche, produzena ruka trenera na terenu. Evropo, makac ruke!

 

+++

 

Josh vesti sa kosharkashke pijace.

 

Vukoichic preshao u Ostende!

 

Luka Bogdanovic ode u Huventud. Kuk u Unikahi.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve se to znalo... i to je odlicno za Partizan sve... :da: Zvezda se ove godine raspada kolko sam primetio... :da: "Nemaju para", a prodaju sve... a onda ce drzava da im uleti sa nekim milioncetom kao i uvek i eto opet "evropske zvezde"... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve se to znalo... i to je odlicno za Partizan sve... :da: Zvezda se ove godine raspada kolko sam primetio... :da: "Nemaju para", a prodaju sve... a onda ce drzava da im uleti sa nekim milioncetom kao i uvek i eto opet "evropske zvezde"... :no:

 

 

Trenutna uprava Zvezde da ima budzet 20 miliona opet nista ne bi uradila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

linak

 

ovi bas resili da skinu pao sa trona :)

 

Kako mrzim ove na brzinu sklepane timove to je strashno. Pa opet nista jebeno nece da urade. Kurac tebi 5 individualaca kad ne mozesh da ih sastavish da igraju zajedno. Dodushe..ko im trener uopste?

 

++

 

Monteniggers repka

 

oca im jebem, nisam imao ideju da su ovoliko jaki!

 

Na spisku su plejmejkeri Goran Jeretin, Nenad Mijatović, Ivan Koljević i Omar Kuk, bekovi Vlado Šćepanović, Nebojša Bogavac, Bojan Bakić, Boris Bakić, Vujadin Subotić, Aleksandar Pavlović i Suad Šehović, krila Žarko Čabarkapa, Miloš Borisov, Vladimir Dašić, Milko Bjelica, Goran Nikolić, Blagota Sekulić, Ivan Ivanović, Ivan Maraš i Predrag Drobnjak i centri Nikola Peković, Vladimir Golubović, Slavko Vraneš, Đuro Ostojić i Žarko Rakočević.

 

 

Mislim..za Bogavca i Golubovica npr. nisam imao ideju da su Crnogorci..heh.. Jaka reprezentacija. Josh Dule na kormilu..

 

..ja navijam za Crnu Goru od sad :)

 

Gde god ti da igrash tu su tvoji Djetici

Samo tebi verni, samo tebi odani

Oooooo, Crna Gooroooo....

 

:)

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mrzim ove na brzinu sklepane timove to je strashno. Pa opet nista jebeno nece da urade. Kurac tebi 5 individualaca kad ne mozesh da ih sastavish da igraju zajedno. Dodushe..ko im trener uopste?

 

++

 

Monteniggers repka

 

oca im jebem, nisam imao ideju da su ovoliko jaki!

 

Na spisku su plejmejkeri Goran Jeretin, Nenad Mijatović, Ivan Koljević i Omar Kuk, bekovi Vlado Šćepanović, Nebojša Bogavac, Bojan Bakić, Boris Bakić, Vujadin Subotić, Aleksandar Pavlović i Suad Šehović, krila Žarko Čabarkapa, Miloš Borisov, Vladimir Dašić, Milko Bjelica, Goran Nikolić, Blagota Sekulić, Ivan Ivanović, Ivan Maraš i Predrag Drobnjak i centri Nikola Peković, Vladimir Golubović, Slavko Vraneš, Đuro Ostojić i Žarko Rakočević.

 

 

Mislim..za Bogavca i Golubovica npr. nisam imao ideju da su Crnogorci..heh.. Jaka reprezentacija. Josh Dule na kormilu..

 

..ja navijam za Crnu Goru od sad :)

 

Gde god ti da igrash tu su tvoji Djetici

Samo tebi verni, samo tebi odani

Oooooo, Crna Gooroooo....

 

:)

 

 

Haha... do jaja... al zar se Pavlovic nije opredelio za Srbiju?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije.odbio je, tako da ne moze da igra za cg, a ni za nas.

 

Kako bre "ne moze"? Vidish shta kaze Dule, poshto nije odigrao nijednu tekmu za Srbiju, niti je na Dudinom spisku, moze da igra za CG, a tako ce i biti ochigledno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Partizan bre!

 

koj ce ti moj ta Amerika?

 

Once a gypsy, always a gypsy.

 

http://www.b92.net/sport/kosarka/kosarka.p...p;nav_id=306134

 

Učesnici Svislajon košarkaške lige Srbije biće Lajons Vršac, Vizura Beograd, Borac Čačak, Radnički Kragujevac, Mega Akva Monta Beograd, Sloga Kraljevo, Novi Sad, Mašinac Kraljevo, Radnički Invest Inženjering Novi Sad, Napredak Rubin Kruševac, Zdravlje Aktavis Leskovac, Ergonom Niš, Tamiš Petrohemija Pančevo i Metalac Vujić Valjevo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...