Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Zvezda je imala solidnu ekipu, al nije imala realizatora... mnogo vam je nedostajao pravi centarfor... Po meni Milovanovic nije neki igrac... ima samo sutinu i za to respect, al nista drugo sem toga... fali mu jos mnogo toga za poziciju koju igra... po meni su Koroman, Gaj, Kastiljo, Trajkovic, Molina i Milijas odlicni igraci... Al mi je omiljeni Randjelovic... :D Jebiga grobar sam... :):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milijas je igrac do mojega. Igra po principu zakoljite-mi-celu-familiju-ako-potrcim-tri-koraka.

 

 

Jeste spor ali je odlican bez obzira na to.

Ja sam za sad cuo da mozda dodje golman Napretka,Darsevil,Klajvert,Buac(Vojvodina),Tadic(Vojvodina) i onaj mladi levi bek iz Vojvodine,Edgar(Brazilac iz Porta),Petkovic(Turska).

 

Toplica izjavio da dovode 13 igraca-3 vrhunska,5 dobrih i 5 mladih.

 

 

Sto se mene tice nek prodaju Koromana za neke male pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj edgar nije iz porta nego iz boaviste, retardi sa b92.net/sport su pogresili,

 

edgar na transfermarktu

 

dolaze jos i lazetic, taj golman iz napretka, i onaj princ tagoe

 

i da, zeman potpisuje ovih dana

 

Taj Edgar igrao u Realu?Nikad cuo,garant sa Pericom Ognjenovicem skupljao lopte posle treninga. :)

 

Lazetic?!?Koji ce nam on kurac?!?!?!?!?!?!?!?

 

Ne svidjaju mi se ova "pojacanja".

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj edgar nije iz porta nego iz boaviste, retardi sa b92.net/sport su pogresili,

 

edgar na transfermarktu

 

dolaze jos i lazetic, taj golman iz napretka, i onaj princ tagoe

 

i da, zeman potpisuje ovih dana

 

 

Edgar je Brazilac iz Porta,napadac ima 21 godinu i na pozajmici je bio u nekom portugalskom klubu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne svidjaju mi se ova "pojacanja".

Polako...niko nije dosao dok ne potpise...i Zdenjek ce se pitati...a dosta igraca ce da ode,treba malo strpljenja. Valjalo bi da pljunu cash za onog Ganca Tagoa.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edgar je Brazilac iz Porta,napadac ima 21 godinu i na pozajmici je bio u nekom portugalskom klubu.

 

 

jebiga, to je onda neki drugi edgar, a ne ovaj "moj", izvinjavam se, moja greska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...