Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Jbt, ovo mi je prvi put da postujem na ovoj temi... ali u pravom trenutq.. I think congratulations are in order... :) :)

 

Napred crno-beli pa da dobijemo Juventus u kvalifikacijama.. jedino cu tako moci da vidim Juve uzhivo.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ова година ми је супер!

 

Партизан дупла круна, Манчестер шампион Европе и премијер лиге,

напокон сам почео да ређам десетке ... напокон нашао цурицу која ме заиста воли, пази и мази ...

Још само Дуле & компанија да заокруже сезону у баскету!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dupla krunica!

 

Jbt, ovo mi je prvi put da postujem na ovoj temi... ali u pravom trenutq.. I think congratulations are in order... :) :)

 

Napred crno-beli pa da dobijemo Juventus u kvalifikacijama.. jedino cu tako moci da vidim Juve uzhivo.. :)

 

je l' to i nightfall crno-beli?

Edited by Amon-Ra

Share this post


Link to post
Share on other sites

igra rendzers, ma vazi sto ce da ih samelju, jedna fiorentina nije mogla da ih samelje a partizan ce da ih samelje, ma evo, sace...

 

 

barsa

atletiko

juventus

fiorentina

arsenal

liverpul

 

 

to moze da im dodje iz najjacih liga

 

 

ostalo, valjda sporting, verder, rendzers, itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze, ako nam se ne padnu rendžeri biće fiorentina.

 

I onda će Jovetić odraditi pos'o, autogol u zadnjoj minuti za prolaz crno-bele mašinerije u elitno klupsko takmičenje. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jedino tako :)

 

 

salu na stranu, uvek je zanimljiv taj zreb za trece kolo kvalifikacija pa ce biti zanimljivo i ove godine, dosta zavisi od zreba naravno...

partizanu bi najbolje bilo da izvuce njukasl, dvaput su ih izbacivali iz evrokupova, ali jebiga, njih nema ove godine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

TITULAAAA TITULAAAA SLAVICE SE TITULAAAAAA!!!

 

 

cekaj brate, uopste mi nije jasno sto se ti radujes?? zar nije odavno odluceno tj. namesteno tj. dogovoreno da vi ove godine uzimate titulu?

 

 

 

:confused: :confused:

 

 

zbunio si me sad skroz... :confused:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што Напредак није водио, а да Дијара убаци лопту руком у гол и то би тек било сјајно...

Но, није лоше ни овако...

 

Сећам се ја,Владан Лукић, 90 минут из измишљеног пенала после дебелог офсајда, е то је непроцењиво...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi niste svesni kakav je ono bio dan u Krushevcu!! Grobari stigli od rana jutra i zauzeli kafanu blizu centra, a koja se inache vidi sa prozora moje sobe, i bukvalno ceoooo dan pichi pesma..chak su bili i oko moje zgrade se gubili i po okolnim parkovima(stadion je tu na 5 min od mene)..opshte crno-belo ludilo :)

 

Ja sam imao kartu za istok, ali zbog nekih nesporazuma sa drugarom udjosmo na jebeni SEVER! Znachi bio sam medj' najgorim Jakuzama, sve sami Cigani i Simitari jbt... Bednilo, pokushavali da navijaju 10ak minuta, al' kad videli da nema vajde odustali :lol:

 

Jug je napravio atmosferu za pamcenje, u pojedinim trenucima, k'o u Pioniru da sam bio, i vishe sam gledao njih nego tekmu chini mi se :) i tako zeleo da sam barem malo blize tamo, heh...

 

Gol, jeste shugav, shta da se radi..greshka je greshka, i ako je protivnik napravi, treba je iskoristiti, Napredak je stvarno chvrsto odigrao..

 

 

 

TITULAAAA TITULAAAA SLAVICE SE TITULAAAAAA!!!

 

Evo sta je moj mob zabelezio u Ksh-u..

 

Hotel Rubin

Hotel Rubin 2

 

A vidim da ima "svesnih", haha....extra snimci : )

 

Na kojoj strani si bio?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да није гол реч коју тражиш?

 

Мој другар из дома је ишао, каже да је по граду било лудило целог дана.

Edited by Куруз Фердинанд

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...