Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Joj da mi je jos nizerazrednih crnaca kalibra dr. Moreire, takvog igraca ja u nasoj ligi nisam video, a pratim je 15-ak godina, onda Dijare ubice cigana(prvi spic u Partizanu posle mnogo vremena koji je mogao da u jednoj tekmi da 3 gola), ili Juce(nije crnac ali je stranac) koji gine za dres kao da je rodjen u Partizanu... kakav trio fantastikus. Takodje, mnogo ocekujem i od Zajema, ali mu treba dati vremena, teska povreda i mnogo pauze izbacuje iz forme i nabacuje kilograme... Hocu da kazem, Sampa pada u cetvrtak! Ali to nije za ovu temu, neko igra u grupi, a neko u rupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

22-godišnji Dos Santos je igrao u Interu iz Porto Alegrea, trenutno nema angažman, a u Zvezdi će provesti nekoliko nedelja, posle čega će stručni štab beogradskog tima odlučiti da li će ga angažovati. Dos Santosa je u Beograd doveo sportski direktor Crvene zvezde Ilija Ivić posle dvonedeljnog boravka u Brazilu.

 

22 godine, a bez angazmana, kako je ovo dobro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi trener Voshe je, najverovatnije, Sale Jankovic. Svaka cast, mnogo bolje resenje od Bekvalca, mislim da je ovo dobar potez.

 

Videcemo i to cudo.

 

Потписала бих да га је славна ћеркица убедила да напусти Војводину.

Сада ће сналажљиви тата вероватно наћи неки уносан ангажман у Азербејџану или Узбекистану. :da:

 

 

Ja njemu ne bih dala da vodi ni Jedinstvo iz Malog Idjosa.

 

jebes ti nas fudbal, klubovi u proseku promene 2 trenera p osezoni...

 

 

I vise. Prati statistike.

Ne... ja mislim da je novi trener, ovaj Bekvalcov asistent... i to do daljnjeg... danas sam cuo to na SOS vestima... :da:

 

To je neki Crnogorac koji ne zna da sastavi 2 normalne recenice, a kamoli ekipu s kojom ce izaci na teren. Jadno je od Bekvalca sto se folirao, kao bio bolestan, zbog gripa nije mogao da vodi treninge, a ovamo mora da je pregovarao sa nekim Arapima ili Kinezima.

 

Po meni, najbolji trener Vojvodine u poslednjih 10 godina je bio Milovan Rajevac. Ne znam zasto su ga najurili, imao je odlicne rezultate :(

 

Milovan Rajevac je prosecan trener i sjajan covek, pravi gospodin. Mozda sam mu zamerala sto ne igra malo smelije i sto nema malo vise autoriteta, jer mi se cini da je previse dopustao igracima, nije bio strog.

 

U Voši je Kizito daleko najbolji igrač.

Sepua je verovatno najbolji napadač, ali ne dobija priliku jer recimo Mrđa koji može da iskešira da igra u reprezentaciji, naravno može i ovde da iskešira.

 

To sa Sepujom je kriminal. Mocan je igrac, jak, zna da namesti drugima sansu, mozda nije savrsen sa tehnikom, ali nema veze, to nadoknadjuje snagom. Bekvalac ga je ubacivao po 10 minuta pre kraja, umesto od samog pocetka. I svaki put kad je usao u igru, taj covek je davao golove ili asistirao drugima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci brate :)

 

1. Kako znas da zvezda ima igraca na prodaju?

 

Igra za reprezentaciju Srbije.

 

 

2. Zasto je trava na Zvezdinom stadionu dobra?

 

 

Pa mece se djubrivo svake 2 nedelje (da ne kazemo mecu se g...a na nju). Djubrivo je placeno nekoliko miliona eura.

 

3. Dolazi covek na blagajnu zvezdinog stadiona, pruza blagajniku 1,000din i kaze dajte mi cetiri…

 

Blagajnik ga pita koja ces cetiri igraca? Odbrambena, srednjaka ili mozda napadaca?

 

4. Sta radi zvezdas kada zvezda osvoji ligu sampiona?

 

Ugasi Playstation i ode da gleda derbi Zvezda-Napredak

 

5. Zasto se ne stavljaju u ukrstene reci pitanja: Ko je trenutno trener Crvene Zvezde? I Ko je predsednik FK Crvena Zvezda?

 

Zato sto do izlaska dnevnih novina odgovor vec moze biti pogresan.

 

6. Nasli policajci muskarca u Savi sa obucenim Zvezdinim dresom, cipelama sa visokim potpeticama, mrezastim carapama, mini suknji i vibratorom u g.zici. Kaze jedan od policajaca, ajd da coveku skinemo ovaj dres, da ne sramoti porodicu kad mu izadje slika u novinama.

 

7. Pitala zvezdina uprava gradonacelnika Beograda da sagradi novi stadion, ili da prosiri postojeci, ali zahtev je odbijen, posto je za cirkuse vec predvidjena hala beogradskog sajma...

 

8. Kako znas da zvezda ne uspeva da proda nekog igraca

 

Igrac igra u zvezdi i standardni je reprezentativac

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

8. Kako znas da zvezda ne uspeva da proda nekog igraca

 

Igrac igra u zvezdi i standardni je reprezentativac

 

:)

 

Жалосно је што је ово била истина. Срећом, дође Антић.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jebiga, ima me na wikipediji, izvinjenje Zigicu :)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Forever_Storm

 

:) :)

 

Ti si bassista? E bio sam u KG par puta u nekom klubu "Vremeplov", tamo me vodio ortak iz KG, ali cini mi se da je neko shit mesto :( jel imate vi tamo nekih heavy klubova? Pa KG je uvek bio heavy/rock grad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si bassista? E bio sam u KG par puta u nekom klubu "Vremeplov", tamo me vodio ortak iz KG, ali cini mi se da je neko shit mesto :( jel imate vi tamo nekih heavy klubova? Pa KG je uvek bio heavy/rock grad

 

mi smo jedno vreme pustali muziku/organizovali svirke u jednom klubu ovde, ali nije zazivelo, pa smo batalili, jebiga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...