Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Не знам да ли то признање иде и играчима који греју клупу у другом тиму. Ако је тако, Перица је један од најтрофејнијих српских играча икад, раме уз раме са Југовићем :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да јесте, мислим да је добио медаље. Перица Огњеновић = Дарко Миличић који има два прстена, а Дивац кромпир. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

До јаја. Значи, Перица добија овације на Маракани, а могли би да покренемо и петицију да добије оно ласкаво признање ''Звездине звезде''. Дуго их није било. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Признање "Звездина звезда" не даје Меридијан лига, одјеби.

 

До јаја. Значи, Перица добија овације на Маракани, а могли би да покренемо и петицију да добије оно ласкаво признање ''Звездине звезде''. Дуго их није било. :)

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranjen predsednik FK Voždovac

 

Branimir Pavlović pokušao da spreči razbojnike da opljačkaju njegovu zlataru. Prilikom obračuna, Pavlović teže ranjen, ali se nalazi izvan životne opasnosti.

Vozdovac velikaPredsednik FK Voždovac, Branimir Pavlović, ranjen je juče u blizini stadiona svog kluba.

 

Nije u pitanju „sačekuša“ ili sve one druge stvari koje su karakterisale srpski fudbal u poslednji 20 – tak godina, već pljačka zlatare.

 

Naime, razbojnici su upali u njegovu zlataru, Pavlović se suprotstavio prilikom čega je ranjen. Na sreću, odmah je prebačen u bolnicu i nalazi se van životne opasnosti.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos kada bi i Juskic upao,bio bi to respektabilan tim.Brate. :da:

 

Zivojin_Juskic9899.jpg

 

Evo ga matori..Cepao je fuzbal po nemackoj beton ligi. Valjda su ga naterali da zavrsi karijeru. :)

 

--------------------------------------

Pazi ovo...

 

Marjan Marković u Istri iz Pule!

 

Kako prenose hrvatski mediji nekadašnji igrač Crvene zvezde Marjan Marković blizu potpisivanja ugovora sa Istrom 1961.

Marjan Markovic vecaTransfer nekadašnjeg desnog beka Crvene zvezde u Istru 1961 polako se privodi kraju, a srpski fudbaler je u ponedeljak sa svojim menadžerom došao u Pulu kako bi sa budućim poslodavcima dogovorio uslove ugovora, prenose hrvatski mediji.

 

Marković je izjavio da mu je cilj da igra u sredini bez pritiska koja bi mu omogućila povratak u reprezentaciju Srbije ali i transfer u neki veći klub gde bi još više mogao da dođe do izražaja.

 

Marković je za "Regional Express" rekao da je odlučio da napusti Zvezdu zbog totalno nesređene situacije i loše atmosfere u klubu koji grca u dugovima.

 

U slučaju da se transfer ostvari, hrvatski mediji prenose da bi klub iz Pule napravio odlićan posao jer se radi o igraču koji može dobro da odigra po desnoj strani, ali i u veznom redu.

------------------------------

Jebo mater! Ne mogu da verujem da je novac toliko bitan i da covek mora da ode u budjavu Istru da bi zaradio. :no:

Edited by Srbija Srbima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кренуо стопама гоше Жилића. Дијаболик.

Та Истра, чини ми се, по први пут игра ХНЛ. Саградили скоро и нов стадион, за балканске прилике сјајан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perica: "Partizan mi nudio četiri puta više od Zvezde"

 

Povratnik u srpski fudbal otkrio neke manje poznate detalje iz bogate karijere. Tvrdi da nikada nije trčao za novcem, da je odbijao i Partizan i Fiorentinu, kako bi zaigrao za Zvezdu i Real. Novinari pisali gluposti i laži o njemu, nikada se nije trudio da ih demantuje. Povratak kući zbog porodice.

OgnjenovicPerica Ognjenović je u izjavi za „Alo“ otkrio neke detalje iz svoje karijere koji su manje poznati.

 

„Kod mene nije bio nikad motiv novac, prešao sam u Zvezdu, iako mi je Partizan nudio četiri puta više novca. Isto tako, kad sam odlazio u Real, u Fiorentini sam mogao da uzmem mnogo više para, ali ne kajem se. Igrao sam u najvećem srpskom, i najvećem klubu na svetu. To nema cenu“, kaže Perica koji je najveće pojačanje Jagodine u ovom prelaznom roku.

 

On dodaje da je diskutabilno da li je mogao više, nije imao sreće sa povredama, u Kini i Ukrajini je osetio život u drugoj kulturi, u Kijevu je osetio šta znači „ruska škola“.

 

Ognjenovic velikaVratio se u domovinu jer, kako iskreno kaže mala je razlika između igranja u Grčkoj i Srbiji. Želi da njegove ćerke rastu kod kuće, i da bude sa prijateljima.

 

Protiv Zvezde nikada neće reći ništa, i danas je doživljava kao svoj klub.

 

„Mnogo se laži pisalo o meni, pojavljivalo se tih ludih devedesetih svašta, uglavnom gluposto. Nikad me niko nije zvao da pita šta je tu istina“, kaže Perica i dodaje da se nekad smejao, a nekad ljutio zbog novinskih napisa.

 

Sada je zreliji, mnogo toga je prevalio preko glave, a spreman je za novo poglavlje u karijeri.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perica: "Partizan mi nudio četiri puta više od Zvezde"

 

Povratnik u srpski fudbal otkrio neke manje poznate detalje iz bogate karijere. Tvrdi da nikada nije trčao za novcem, da je odbijao i Partizan i Fiorentinu, kako bi zaigrao za Zvezdu i Real. Novinari pisali gluposti i laži o njemu, nikada se nije trudio da ih demantuje. Povratak kući zbog porodice.

OgnjenovicPerica Ognjenović je u izjavi za „Alo“ otkrio neke detalje iz svoje karijere koji su manje poznati.

 

„Kod mene nije bio nikad motiv novac, prešao sam u Zvezdu, iako mi je Partizan nudio četiri puta više novca. Isto tako, kad sam odlazio u Real, u Fiorentini sam mogao da uzmem mnogo više para, ali ne kajem se. Igrao sam u najvećem srpskom, i najvećem klubu na svetu. To nema cenu“, kaže Perica koji je najveće pojačanje Jagodine u ovom prelaznom roku.

 

On dodaje da je diskutabilno da li je mogao više, nije imao sreće sa povredama, u Kini i Ukrajini je osetio život u drugoj kulturi, u Kijevu je osetio šta znači „ruska škola“.

 

Ognjenovic velikaVratio se u domovinu jer, kako iskreno kaže mala je razlika između igranja u Grčkoj i Srbiji. Želi da njegove ćerke rastu kod kuće, i da bude sa prijateljima.

 

Protiv Zvezde nikada neće reći ništa, i danas je doživljava kao svoj klub.

 

„Mnogo se laži pisalo o meni, pojavljivalo se tih ludih devedesetih svašta, uglavnom gluposto. Nikad me niko nije zvao da pita šta je tu istina“, kaže Perica i dodaje da se nekad smejao, a nekad ljutio zbog novinskih napisa.

 

Sada je zreliji, mnogo toga je prevalio preko glave, a spreman je za novo poglavlje u karijeri.

 

Pa da je otishao u Fiorentinu umesto u Real, danas ne bi bio pojachanje Jagodine..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...