Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Procitacu kasnije sta ste srali, ali ovo moram odmah da izbacim iz sebe..

Prvi put u zivotu bio na zapadu,opravdano, i prvi put mogao da gledam utakmicu i navijanje objektivno. Fudbal kriminalan, ovi moji ni jedan tacan pas pa makar i na dva metra, samo neki baloni kao da igra Zigic a pomaze mu Krauc. Odbrana jeziva, poluvreme bez faula, eeeej. Ostali,da bog sacuva, gde ih nalaze, jebo mater? Partizan nesto malo manje jadan ali ipak jadan. Navijanje dosta dobro, s tim sto mene sve vise nervira ono moje pevacko drustvo sa Severa, gde je onaj naboj,vredjanje grobara i sve sto je krasilo nekadasnje derbije? Ah, da ,napreduje se, ko jebe utakmicu, mi smo dosli da to odradimo, smaracemo sa par pesama do iznemoglosti jer to je tako in, grupa napreduje, postavlja standarde. Koreografija klasicno dobra ali meni su grobari sa ono malo pirotehnike ulepsali vece... Grobari dobri, ne mogu bas da ih hvalim. Jedina pametna stvar je sto ACAB ipak nisu usli na jug,nekome je izgleda ipak zasijala sisarka...

@Axe, dobra ti je fora da samo ti postujes u temi veciti derbi, sad ce neki mod cigan da nastavi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedina pametna stvar je sto ACAB ipak nisu usli na jug,nekome je izgleda ipak zasijala sisarka...

Ушли су док су гореле столице, били су код ограде до запада, али нису тукли никога.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добићу менингитис, упалу плућа и тровање због дима. :D

 

Елем, стигли смо сат и по раније, а ја сам обукао само дукс и прслук, кер ме јеб'о, покисао сам као миш.

 

На почетку хаос, ролне и бакље, нисам ни видео да су играчи изашли на терен и да је утакмица почела. Одмах гол, лудило, ал' од петнаестог минута до полувремена срање, Чеги преузео вођење и оде све у курац. У другом смо били много бољи, посебно после гола. Гореле столице до истока, до запада и у средини, ред испод мене и екипе. Погушисмо се, а онда су људи угасили да нам ови одоздо не би јебали кеву шмрком.

 

После утакмице нас и Цигане раздвојише по тракама кроз Булевар Ослобођења, али су глупи пандури отишли даље, па смо се мало гађали. :wub:

 

Они нас бакљама и ножевима (неком дечку се један забио у стопалу), а ми смо враћали бакље преко и фурали камење. После нас мурија јурила по парку, блатњав сам као свиња.

 

Само нек је забавно. :veseli:

 

boli tebe kurac :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zimski prelazni rok- prvo Zvezdino pojacanje- Srdja Knezevic. Covek tako lepo zabija golove Grobarima, da je ocigledno novi Zigic (nije ni cudo sto je tad tuk'o konkurenciju).

 

Nego, Grobari, dobili ste bitku, ali rat je nas. :D

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...