Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Sa druge strane ocekivao sam da ce i Robi da trpi takve pritiske, ali ocigledno da, za sad, nije takva situacija jer sansu su dobili svi oni koji nisu se bas naigrali kod prethodnih "eksperata" na klupi Zvezde. Robi je uspeo da, za sad, od govana napravi pitu. Sa nekoliko dobrih pojacanja, ali da on ucestvuje u dovodjenju, ovo bi mogao da bude ozbiljan tim.

 

 

Vosha je losa ekipa, videlo se juce da nisu imali neku igru, Partizan je sam sebe pobedio i siguran sam da ce Vosha imati kikseva do kraja

 

Мали Лазовић је све бољи,Микић такође,коначно је увек омладинце у први тим(за сада само Мићко али са првим тимом су и Срнићи и Спајић и Дмитровић...). Што ти кажеш,само он да доведе играче које он хоће а не којекакве Биниће и Рељиће.

 

Војводина је очајна била. Онај Оумару не зна да хода а камоли шта друго.

 

To su mladi igraci i menadzeri su ti koji diktiraju tim. Samo mi nije jasno ko diktira da se Ilic baba drzi toliko u igri.

 

Па ко да вам игра? Од офанзивних везних имате Вукића,Илића,Бабовића и Томића. Вукић може да игра 20 минута,Томић мисли да је Роналдо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To su mladi igraci i menadzeri su ti koji diktiraju tim. Samo mi nije jasno ko diktira da se Ilic baba drzi toliko u igri.

 

Nadj - njegov drugar sa kojim je igrao zajedno

 

Oterati Moreiru, a pre njega i Zuku ... to je neverovatno, a obojica su zeleli da ostanu .... zaista neverovatno. A oterati i Klea koji je golgeter a dovesti ove gorile ..... to moze samo budala ili neko ko namerno hoce da unisti tim.

 

Ti crncu su u 99% slucajeva neozbiljni i na njih se ne mozes osloniti. Mnogo vise vreme nasi mladi igraci. Em ce da kidaju da se probiju, em posle mozes na njima da zaradis, em ih imas posle i u repki

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

BEZANIAN GREJVDIGERS :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Ne ne mi smo dobri momci :haha: i samo nas je petoro :haha:

 

I najjaca stvar dan posle derbija vozim se u 75-ci i cela oblepljena DSBK i neke ogromne budze furaju na jaknama(prslucima) prisivace severna armija :o

 

@Kuruz

Ok,saznacu sta se izdesavalo,nadam se samo da nije bilo velikog sranja :S

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па ко да вам игра? Од офанзивних везних имате Вукића,Илића,Бабовића и Томића. Вукић може да игра 20 минута,Томић мисли да је Роналдо.

Pricam o onome sto je Routasydän vec napisao. Oterati odlicne igrace, a ostaviti Ilica ili tog Tomica kojeg smo hteli da ubijemo jesenas - besmisleno. No, to je vec prica o sve losijoj upravi o kojoj cemo trubiti kad se ovo zavrsi. Ostalo je jos malo do kraja i jasan cilj, ili zelja, da udjemo u istoriju. U ranu zoru, zoru... :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај Томић је супер играо кад је дошао у Партизан,не знам који му је курац после био.

 

Jeste igrao strasno dobro, ali on ima veliki problem u glavi, umislio je da je Maradona, davi loptu...treba to tuci kao vola u kupusu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio sam da ce biti partizanu bodovi,a vosi kup...utakmica dosadna,neresno bi bilo pravican skor,al mi je drago sto je vosa dobila...u 90nekom kada je vosa imala kontru...ona indolentnost lazetica je za streljanje...da se tako ponasao u izglednim situacijama u italiji,neko bi ga ubio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...