Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

@Jaroslav

 

Onih desetak iskorišćenih od kojih je većina direktno uticala na rezultat. Bilo je svega i svačega pa i u onoj utakmici sa N.Pazarom u Kg-u. Da se razumemo, drago mi je što je Radnički ušao u Superligu ali nisu baš bili sveci.

 

@Trne

 

On je to tražio.

Edited by Zlatko
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas li neku validnu potrebu te informacije?

 

To nije nikakva tajna. Ljudi bliski klubu kojima može da se veruje su potvrdili to. Mogao si i po nekim medijima da pročitaš, Krstajić je takođe imao neki komentar u stilu "razmimoilaženja" u zahtevima i ponudi. Partizan je spreman da mu da poveću cifru za platu ali on i menadžer su zapeli za više. Možda ima i neke ponude iz inostranstva ali pitanje je šta će biti. Jeste da je član mlade reprezentacije, odigrao je solidnu sezonu ali dečko nema ni 19 godina. Šta bi onda tek trebao da kaže Miljković koji je takođe član mlade reprezentacije, igrao Ligu Šampiona, Ligu Evrope a stariji samo dve godine? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova drama u prelaznom roku. Iako su mediji objavili da je Crvena zvezda poslala ponudu za napadača Eduarda Fereiru Pašeka, SPORTAL.RS saznaje da će špic Sao Kaetana uskoro postati novi igrač Partizana! Eduardo, kako saznajemo, nije bio u planovima Crvene zvezde, jer je Dejan Petković još u Brazilu savetovao sportskom direktoru Ivanu Adžiću da za kvalitete Eduarda ne bi bilo isplativo dati skoro dva miliona evra. Crveno-beli su odmah odustali od ovog igrača i krenuli u potragu za novim golgeterom.

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nije nikakva tajna. Ljudi bliski klubu kojima može da se veruje su potvrdili to. Mogao si i po nekim medijima da pročitaš, Krstajić je takođe imao neki komentar u stilu "razmimoilaženja" u zahtevima i ponudi. Partizan je spreman da mu da poveću cifru za platu ali on i menadžer su zapeli za više. Možda ima i neke ponude iz inostranstva ali pitanje je šta će biti. Jeste da je član mlade reprezentacije, odigrao je solidnu sezonu ali dečko nema ni 19 godina. Šta bi onda tek trebao da kaže Miljković koji je takođe član mlade reprezentacije, igrao Ligu Šampiona, Ligu Evrope a stariji samo dve godine? :)

nisam nigde nista slicno procitao...to su nagadjanja i evntualni alibi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/ak99-puca-u-turskoj-zvezda-krije-zamenu-44581.html

Јесте да овај Калуђеровић није ништа посебно,ал' ја не знам шта су толико запели да га продају. Не свиђа ми се то уопште.

Ево,овде се помиње да Исах можда остаје. Одиграо је супер последњу полусезону,ако би се направило места за странце волео бих да он остане.

Данас жреб за Вошу и Рад.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, то за Калуђеровића гарант форсира Ранко Стојић. Дебело се уградио око наредне продаје, а и Звезда касни са уплатом обештећења. Пребијање дугова и тако то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Додуше,једна од ствари које Аџић и Лукић знају да ураде је продаја играча. Продати једног Дејана Лекића за неколико милиона,то је за дивљење.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ministar spoljnih poslova optimista

 

JEREMIĆ: JAKA ZVEZDA JAKA I SRBIJA

Kad se kao narod vratimo na mesto koje nam pripada, nakon godina golgote, siguran sam da će svanuti i državi i mom klubu

 

Zvezdaš do srži!

Šef srpske diplomatije Vuk Jeremić u intervju magazinu „Zvezda Srbija“ kaže da su Srbija i Crvena zvezda dva veoma povezana pojma i da su zajedno prošli golgotu. Jeremić veruje da će, kad stignu bolji dani za državu, doći i do, kako kaže, renesanse kluba.

 

- Zvezda i Srbija su, po mom mišljenju, dva veoma bliska i povezana pojma, i u neku ruku dele sudbinu. Pošto sam ja optimista i nadam se da Srbiju čekaju bolji dani, to važi i za Zvezdu. Kad se vratimo kao država, kao narod, na mesto koje nam pripada, nakon godina golgote, apsolutno sam siguran da će renesansu Srbije pratiti i renesansa Zvezde - rekao je Jeremić.

 

On je otkrio da je bio na čuvenoj utakmici između Dinama i Crvene zvezde 1991. godine, koja je prethodila raspadu nekadašnje Jugoslavije, i da je taj događaj prelomio njegov život. Rekao je da su mu posle te utakmice roditelji naredili da dođe kod njih u Englesku, posle čega je usledila uspešna diplomatska karijera.

 

- To je jedan od prelomnih momenata u mom životu. Kad su roditelji, koji su živeli u inostranstvu, čuli da sam bio u Zagrebu, bio sam primoran da im se priključim u Engleskoj. Ali, ne verujem da bih studirao na Kembridžu, a posle toga na Harvardu, da se nisam tada odselio. Mnogo sam patio što sam otišao iz Beograda, i zbog prijatelja i zato što više nisam mogao da idem na Zvezdine utakmice - kaže Jeremić, uz napomenu da zbog upale pluća nije išao u Bari, ali da je taj trenutak najlepši u njegovom životu.

 

Navijao sam za Fljamurtari

 

Vuk Jeremić je priznao kako je kao mlađi uvek navijao za ekipe koje igraju protiv Partizana.

 

- Ranije sam principijelno navijao za svakoga ko igra protiv Partizana, uključujući i Fljamurtari. Sada sam omekšao, možda i sazreo, kako god da se to zove, i kad Partizan igra sa strancima, navijam za njega. Vlade Divac mi je prijatelj, a bio je šokiran kad sam mu rekao: Vlade, ti si zaslužan Srbin, ali ja moram da ti priznam, kao prijatelju, da sam navijao za Jugoplastiku protiv vas - rekao je Jeremić.

 

icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро, ти вероватно познајеш Кристијана лично. Кажем за њега знамо за кога навија, за разлику од министра који је мало гробар, а мало аркановац.

Колико би тек Кристијан постао велики уз Кенија? Били би ту квадрилиони склекова, а Ливерпул би коначно побегао у тај здрав разум.

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...