Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

 

Надам се да ће Шћепа и даље имати сигурно место у првој постави,ипак је он један перспективан фудбалер и треба га сачекати.

 

Njemu treba pod hitno jedan psiholog. Dečko ima teških problema u glavi.

Ne sumnjam u njegove igračke kvalitete, ali dok ne sredi glavu nema ništa od njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stanoje je za sutra sazvao konferenciju za štampu, očekujem da će se svašta otkriti. Nije ni Stanojević zlatan, ali je svakako manje zlo nego Đurić.

 

Kasno se setio. Mada, valjda će progovoriti konačno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deo Stanojevog obraćanja danas:

“Želeo sam da ostane Iliev, ali je Upravni odbor rekao da ne može. Koji normalan trener želi da mu ode bilo koji nosilac igre, kada je osvojio titulu i ušao u Ligu šampiona. Predsednik je rekao i da su svi igrači stigli na vreme. Jeste Rnić, došao je na vreme, dva dana pred utakmicu sa Genkom. Dakle, nije došao dva dana posle Genka. Što se tiče Savića, naravno da treba da ode u Mančester siti, ali nemojte onda da se obećava da će igrati i protiv Škendije i protiv Genka. Ja uigravam tim s njim, a on ode dva dana pred utakmicu”.

 

“Nije moje da pričam o finansijama, ali ovo se tiče lično mene. Da je stabilna situacija nije trebalo da prodamo Nastasića, koji nije odigrao ni minut za prvi tim. Želeo sam da dovedemo Mfelu i Šabalalu, ali nismo mogli da zbog finansijske situacije. Tako je bar meni rečeno. Sve igrače smo dovodili nakon što smo druge prodavali. Naravno da u odnosu na OFK Beograd ili Sevojno imamo sve, zato i jesmo prvi, ali nemojte da pričamo kako je stabilna situacija. Stručni štab i igrače nisu dobili plate dva meseca, kao ni nagradu za prošlu godinu, ali svi smo fantastično plaćeni i pošto živimo u Srbiji ja ne vidim to kašnjenje”.

Edited by Butterfingers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Го курац од утакмице. Смедерево било добро у првих 20-25 минута,онда су несрећници цркли. Микић претрчао 27 метара на целој утакмици,Ади јако несигуран.Тошић је јунац,Ковачевић се и даље распада,Калуђеровић као да и није играо. Лазовић је појам та све ове шабане,Ћосић је солидан,ја мислим да ће ове сезоне бити одличан. Евандро је такође солидан био,мада превише дави лопту. Туга.

 

Евандро дави лопту зато што немамо ниједног више крштеног играча коме би могао да дода. једино мали Лазовић игра као змај. он би могао да нам буде главни ове сезоне. Ћосић сјајан, Ади кренуо да се поправља. Тошић добро почео сезону, а сад изгледа да је опет са Карлеушом кренуо по педерским журкама. нисам ни знао да Калуђеровић игра све док није замењен. нисам видео човека.

 

ЕДИТ: лепо каже Станојевић. па јеботе, Партизан је само од продатих играча овог лета добио 20 милиона!!! где су им те паре? отишле у џепове "функционера".

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад Ђура продаје фору како је Партизан био дуговима 15 милиона евра кад је он дошао.

Што бре није рекао то кад је дошао, него сад кад су огромне паре (за наше услове) ушле у клуб.

Лоповчина бре.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vi se cudite na ovakve izjave k'o da su od juce...ju,otkud u nasem fudbalu korupcija,otkada prodaju igrace,a lazu da ce kupiti dobre...kada se udje u neko takmicenje niko ne postavlja pitanje zasto je sranje sve u fudbalu,a kada se izspadne onda pocnemo da razmisljamo...bilo je i sranje i pre samo smo uspeli da upadnemo u neko takmicenje,pa smo cutali...a upadali smo u takmicenja slucajno,sto su rezultati i pokazivali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deo Stanojevog obraćanja danas:

“Želeo sam da ostane Iliev, ali je Upravni odbor rekao da ne može. Koji normalan trener želi da mu ode bilo koji nosilac igre, kada je osvojio titulu i ušao u Ligu šampiona. Predsednik je rekao i da su svi igrači stigli na vreme. Jeste Rnić, došao je na vreme, dva dana pred utakmicu sa Genkom. Dakle, nije došao dva dana posle Genka. Što se tiče Savića, naravno da treba da ode u Mančester siti, ali nemojte onda da se obećava da će igrati i protiv Škendije i protiv Genka. Ja uigravam tim s njim, a on ode dva dana pred utakmicu”.

 

“Nije moje da pričam o finansijama, ali ovo se tiče lično mene. Da je stabilna situacija nije trebalo da prodamo Nastasića, koji nije odigrao ni minut za prvi tim. Želeo sam da dovedemo Mfelu i Šabalalu, ali nismo mogli da zbog finansijske situacije. Tako je bar meni rečeno. Sve igrače smo dovodili nakon što smo druge prodavali. Naravno da u odnosu na OFK Beograd ili Sevojno imamo sve, zato i jesmo prvi, ali nemojte da pričamo kako je stabilna situacija. Stručni štab i igrače nisu dobili plate dva meseca, kao ni nagradu za prošlu godinu, ali svi smo fantastično plaćeni i pošto živimo u Srbiji ja ne vidim to kašnjenje”.

 

I da dodam još:

 

"Kada dođe utakmica za ulazak u Ligu Šampiona ove godine, u kojoj ja na poslednjem treningu uigravam ekipu sa Raćom Petrovićem prvih 11, a sutradan u novinama pročitam izjavu predsednika da sam JA IZJAVIO da mi Raća nije neophodan, onda mi nije čudno što izjavi i da su oni uradili sve i da je ostatak na struci i igračima da uđemo u Ligu Šampiona. Ne sećam se da su prosle godine, kada je za 30.000e doveden Radiša Ilić - a mi ušli u Ligu Šampiona, neko rekao MI NEMAMO VEZE SA OVIM, nego su igrači i struka sve sami. Ne gospodo, svi smo se slikali zajedno."

 

"Finansijski smo stabilni, a svi su na prodaju? To je naša neminovnost, ali onda to recite tako da ne uigravam odbranu sa Savicem, za koga se tvrdi da ostaje za Škendiju i Genk, a onda ja iz novina saznam da i definitivno neće moci da se računa na njega. Finansijski smo stabilni, a prodajemo igrača koji nije minut odigrao u crno belom dresu (Nastasić). Nije problem, sutra ćemo prodati i Markovica i Džigija i ja ću otići jer je to neminovnost srpskog fudbala, ali onda nemojmo pričati o tome kako smo finansijski stabilni."

Ko je doveo Adiju?

 

"To pitajte Nađa. Ja sam trazio Šabalalu i Mpelu, a na aerodromu sam dočekao Tejga i Adiju. Ok rečeno mi je da su Šabalala i Mpela preskupi. a oni koštaju manje nego da otkupimo ugovor Tejga. I Tejgo jeste preskup za nas u ovom trenutku jer njegova primanja i premije i otkupna cena prevazilaze zbirno Mpelinu i Šabalalinu. Ja sam čovek iz sporta, ja sam se raspitao i imao informacije o Adiji kakav je, i rekao da mi takav igrač ne treba. Opet - dočekao sam ga na aerodromu i bio vrlo iznenadjen što ga vidim.

Jel se plašiš podela medju igračima?

 

"Za njih se ne plašim. Oni su tu da slušaju mene, kao što sam ja tu da slušam one iznad sebe. A to su direktor i koordinator i na vrhu svega toga, predsednik. Ko sam ja, kao trener, da se svadjam sa predsednikom kluba koji je institucija! Jer predsednik partizana je institucija. Ja se jedino plašim podele navijača i polarizacije njih na one za mene i na one za predsednika (tu je rekao nešto u fazonu jer onda Partizan gubi.)"

 

Diarra, da li je u formi i da li je mogao da igra protiv Shamrocka?

 

"Ja sa svojim igračima pričam. I ja sam u Užicu pričao sa Diom, i pitao ga otvoreno, Dia jel možes? Ovi su jaki, biju i igraju čvrsto. Da li se bojiš? I dobio sam odgovor - "Šefe, ja kad gledam sa strane, deluje mi da mogu. Onda uđem i imam problem, bojim se." I kako sada ja da stavim takvog igrača da igra? Gledajući utakmicu juče, naravno da se mozda kajem što nije igrao i naravno da razmišljam da bi mozda dao neki gol da je igrao, ali o tome šta bi bilo kad bi bilo, je izlišno sada razmišljati. Ja ne mogu da budem nečovek i da reskiram da mi igrač opet polomi nogu i time unesrećim i jednu karijeru i jedan život."

 

Jel ste se prepoznali u izjavi predsednika o spavalicama?

 

"Vi koji pratite svaki trening, znate da mi radimo 24h dnevno. Ja sam hteo da dovedem nove ljude u stručni štab, jer se fudbal menja, i da dignem nauku na jedan viši nivo u klubu, jer je to potrebno. Ne da nisam spavalica, ja ne spavam od kada radim u Partizanu."

 

Da li vam vas odnos sa predsednikom sada izgleda kao tipični srpski brak - gde su dvoje zajedno zato što nemaju gde da odu?

 

"JA NE VIDIM DA PREDSEDNIK NEMA GDE DA ODE! Ja sam imao strašne ponude pa nisam otišao. Ali mi je nebulozno da se pripremam za biti ili ne biti utakmicu i da me baci u nesvet jedna konferencija za štampu u kojoj se podržava najveci rival"

 

Sutra mutavi zakazuje konferenciju za štampu... Taman da mu sastave tekst..

 

.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deo Stanojevog obraćanja danas:

Želeo sam da ostane Iliev, ali je Upravni odbor rekao da ne može. Koji normalan trener želi da mu ode bilo koji nosilac igre, kada je osvojio titulu i ušao u Ligu šampiona. Predsednik je rekao i da su svi igrači stigli na vreme. Jeste Rnić, došao je na vreme, dva dana pred utakmicu sa Genkom. Dakle, nije došao dva dana posle Genka. Što se tiče Savića, naravno da treba da ode u Mančester siti, ali nemojte onda da se obećava da će igrati i protiv Škendije i protiv Genka. Ja uigravam tim s njim, a on ode dva dana pred utakmicu”.

 

“Nije moje da pričam o finansijama, ali ovo se tiče lično mene. Da je stabilna situacija nije trebalo da prodamo Nastasića, koji nije odigrao ni minut za prvi tim. Želeo sam da dovedemo Mfelu i Šabalalu, ali nismo mogli da zbog finansijske situacije. Tako je bar meni rečeno. Sve igrače smo dovodili nakon što smo druge prodavali. Naravno da u odnosu na OFK Beograd ili Sevojno imamo sve, zato i jesmo prvi, ali nemojte da pričamo kako je stabilna situacija. Stručni štab i igrače nisu dobili plate dva meseca, kao ni nagradu za prošlu godinu, ali svi smo fantastično plaćeni i pošto živimo u Srbiji ja ne vidim to kašnjenje”.

:rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

PUSITE GA NEVERNICI

 

I da dodam još:

 

"Kada dođe utakmica za ulazak u Ligu Šampiona ove godine, u kojoj ja na poslednjem treningu uigravam ekipu sa Raćom Petrovićem prvih 11, a sutradan u novinama pročitam izjavu predsednika da sam JA IZJAVIO da mi Raća nije neophodan, onda mi nije čudno što izjavi i da su oni uradili sve i da je ostatak na struci i igračima da uđemo u Ligu Šampiona. Ne sećam se da su prosle godine, kada je za 30.000e doveden Radiša Ilić - a mi ušli u Ligu Šampiona, neko rekao MI NEMAMO VEZE SA OVIM, nego su igrači i struka sve sami. Ne gospodo, svi smo se slikali zajedno."

 

"Finansijski smo stabilni, a svi su na prodaju? To je naša neminovnost, ali onda to recite tako da ne uigravam odbranu sa Savicem, za koga se tvrdi da ostaje za Škendiju i Genk, a onda ja iz novina saznam da i definitivno neće moci da se računa na njega. Finansijski smo stabilni, a prodajemo igrača koji nije minut odigrao u crno belom dresu (Nastasić). Nije problem, sutra ćemo prodati i Markovica i Džigija i ja ću otići jer je to neminovnost srpskog fudbala, ali onda nemojmo pričati o tome kako smo finansijski stabilni."

Ko je doveo Adiju?

 

"To pitajte Nađa. Ja sam trazio Šabalalu i Mpelu, a na aerodromu sam dočekao Tejga i Adiju. Ok rečeno mi je da su Šabalala i Mpela preskupi. a oni koštaju manje nego da otkupimo ugovor Tejga. I Tejgo jeste preskup za nas u ovom trenutku jer njegova primanja i premije i otkupna cena prevazilaze zbirno Mpelinu i Šabalalinu. Ja sam čovek iz sporta, ja sam se raspitao i imao informacije o Adiji kakav je, i rekao da mi takav igrač ne treba. Opet - dočekao sam ga na aerodromu i bio vrlo iznenadjen što ga vidim.

Jel se plašiš podela medju igračima?

 

"Za njih se ne plašim. Oni su tu da slušaju mene, kao što sam ja tu da slušam one iznad sebe. A to su direktor i koordinator i na vrhu svega toga, predsednik. Ko sam ja, kao trener, da se svadjam sa predsednikom kluba koji je institucija! Jer predsednik partizana je institucija. Ja se jedino plašim podele navijača i polarizacije njih na one za mene i na one za predsednika (tu je rekao nešto u fazonu jer onda Partizan gubi.)"

 

Diarra, da li je u formi i da li je mogao da igra protiv Shamrocka?

 

"Ja sa svojim igračima pričam. I ja sam u Užicu pričao sa Diom, i pitao ga otvoreno, Dia jel možes? Ovi su jaki, biju i igraju čvrsto. Da li se bojiš? I dobio sam odgovor - "Šefe, ja kad gledam sa strane, deluje mi da mogu. Onda uđem i imam problem, bojim se." I kako sada ja da stavim takvog igrača da igra? Gledajući utakmicu juče, naravno da se mozda kajem što nije igrao i naravno da razmišljam da bi mozda dao neki gol da je igrao, ali o tome šta bi bilo kad bi bilo, je izlišno sada razmišljati. Ja ne mogu da budem nečovek i da reskiram da mi igrač opet polomi nogu i time unesrećim i jednu karijeru i jedan život."

 

Jel ste se prepoznali u izjavi predsednika o spavalicama?

 

"Vi koji pratite svaki trening, znate da mi radimo 24h dnevno. Ja sam hteo da dovedem nove ljude u stručni štab, jer se fudbal menja, i da dignem nauku na jedan viši nivo u klubu, jer je to potrebno. Ne da nisam spavalica, ja ne spavam od kada radim u Partizanu."

 

Da li vam vas odnos sa predsednikom sada izgleda kao tipični srpski brak - gde su dvoje zajedno zato što nemaju gde da odu?

 

"JA NE VIDIM DA PREDSEDNIK NEMA GDE DA ODE! Ja sam imao strašne ponude pa nisam otišao. Ali mi je nebulozno da se pripremam za biti ili ne biti utakmicu i da me baci u nesvet jedna konferencija za štampu u kojoj se podržava najveci rival"

 

Sutra mutavi zakazuje konferenciju za štampu... Taman da mu sastave tekst..

 

.

Jebem im mater oni da su pametni sa Kezmanom bi potpisali!!!

Ako podrzavm Stanojevica i treba im jebati svima kevu!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Подржавам Ђурића и сматрам да се овакав непрофесионализам не може толерисати. Станоје мора добити отказ,Шћепа мора остати у првој постави,Вукићу се мора понудити нови уговор.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deo Stanojevog obraćanja danas:

“Želeo sam da ostane Iliev, ali je Upravni odbor rekao da ne može. Koji normalan trener želi da mu ode bilo koji nosilac igre, kada je osvojio titulu i ušao u Ligu šampiona. Predsednik je rekao i da su svi igrači stigli na vreme. Jeste Rnić, došao je na vreme, dva dana pred utakmicu sa Genkom. Dakle, nije došao dva dana posle Genka. Što se tiče Savića, naravno da treba da ode u Mančester siti, ali nemojte onda da se obećava da će igrati i protiv Škendije i protiv Genka. Ja uigravam tim s njim, a on ode dva dana pred utakmicu”.

 

“Nije moje da pričam o finansijama, ali ovo se tiče lično mene. Da je stabilna situacija nije trebalo da prodamo Nastasića, koji nije odigrao ni minut za prvi tim. Želeo sam da dovedemo Mfelu i Šabalalu, ali nismo mogli da zbog finansijske situacije. Tako je bar meni rečeno. Sve igrače smo dovodili nakon što smo druge prodavali. Naravno da u odnosu na OFK Beograd ili Sevojno imamo sve, zato i jesmo prvi, ali nemojte da pričamo kako je stabilna situacija. Stručni štab i igrače nisu dobili plate dva meseca, kao ni nagradu za prošlu godinu, ali svi smo fantastično plaćeni i pošto živimo u Srbiji ja ne vidim to kašnjenje”.

 

Овај човек губи везу са реалнушћу у Јелен супер лиги, нек га обавесте да је Хајдук први, а да Партизан и Звезда нису ни међу прва три.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако сад неко трећи не освоји, неће никада. Ова сезона је идеална за то... Наравно, судије и фудбалски савез ће помагати вечите и на то треба рачунати...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto je idealna?zato sto su partizan i zvezda ispali iz evrope?jel to neka novina?nisu to mancester i barsa pa da bude nenormalno kada ispadnu iz evrope...izgubili po jednu tekmu u ligi...i to se nikada nije desilo...neko drugi ce moci da osvoji kada ulozi u klub,da kupi igrace,da ulozi i svoj omladinski pogon,da se pre svega toga na celo saveza dovede covek koji zna sta je fudbal...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...