Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

17 :razz:

 

sve nesto mislim da su sve ovo bile baljezgarije,da se odmah znalo da ce igrati u zvezdi...malo se pravi fama oko njega da se za 2 godine proda za vise nego sto stvarno vredi...u medijima slika da je to novi maradona,viseli ga ljudi jednom...kraj...vec je prodat,za reprezentaciju,prva sveta...verujem ja da je on dobar,al on jos treba da radi i da igra...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasi novinari su uzasni, na stranu to sto lazu, ali su toliko neobavesteni da je to strasno...

 

Ne znam da li si gledao konferenciju povodom dolaska Moreire, imali su dva pitanja, a jedno je bilo povodom dolaska Apije...

 

Pa jbmu mater, ja bih imao 10 pitanja minimum... Sportal, Sportske i druge amaterske sajtove necu ni da spominjem...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasi novinari su uzasni, na stranu to sto lazu, ali su toliko neobavesteni da je to strasno...

 

Ne znam da li si gledao konferenciju povodom dolaska Moreire, imali su dva pitanja, a jedno je bilo povodom dolaska Apije...

 

 

 

На све то додај и чињеницу да сваки клуб има наручене новинаре који пишу шта челницима одговара.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...