Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Када ће коначно уследити страховлада ветерана,не могу више да трпим разне анонимусе и Метал Менове на спорту.

Видех да смо играли нерешено са Винтертуром. У принципу нису толико битне те припремне утакмице али занимљиво је да се наставља тренд играња припремних утакмица са којекаквим брђанима. Пашеко опет није играо колико сам видео,курца нема од њега.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Роби рече да му на првим припремним утакмицама није толико битно тактичко уигравање, колико физичка спрема. Па, 'ајде да му верујемо.

 

Е, да, то за Пашека и мене занима. Мада, скоро је нешто он рекао како још увек не тренира пуним интензитетом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj mi samo reci da li si ti u poslednjih 10 godina video fizicku spremu na nasim terenima?ako nece takticki,pa sta onda da spremaju...fizicki nece biti spremni nikada...grcevi ih vataj u max 55 minutu...paseko igrac koga ce da lece do 2000 milionite i opet ce se pokazati ko da lumbala nije video...nema igraca normalnih,a vec pocinjem da mislim da je robi tesko isprozivan trener...sve se nesto bojim da napisem da je za njega dostanic lipi...

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

to jeste...ja sve mislim da ce se kaludjer od blata praviti posle drugog kola prolecnog dela sezone...jos se hvale da su uzeli 10 igraca za milion ipo evra...senzacije u novinama..."zvezda nije stedela","zvezda ulozila,titula je bliza"...bolje da su umesto 10 igraca,uzeli dvojicu i ostavili ove...kako ti mos praviti ekipu kada svaki prelazni rok dovedes 56 igraca...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вилоти истиче уговор на крају сезоне...ако га не увале негде, оде за џабе.

Зато је смешно што се овај дебељан Стефановић курчи у фазону:"Нека спреми Војводина паре".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Требао је он одавно да буде уваљен. Мада, питање је колико су тачне оне приче да га је пола француске лиге тражило. Не би ме чудило да је то било чисто менаџерско надувавање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имам информацију да ће Вилота у Партизан. Сад су ми јавили. Дечко је Гробар од малих ногу + сви у породици навијају за Партизан. Чека само да му истекне уговор. Лукић дигао велику фрку због тога. Гурају га у Војводину, али овај неће.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...