Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Nisam ja strucnjak ali ti si napaljeni Glodar sto ti onemogucava da realno sagledas stvari.

I da,Jokanovic nije nikakav trener.

 

Uopste nisam napaljen, hvala sto si nam otvorio oci za Jokana.

 

 

@Trne

Dobro je mestaninu, pobedili ste tri utakmice i odma se nalozili, samo polako. :D

 

@Major

 

Ja sam tebi vec jednom bio odgovorio na to pitanje, samo ne znam sta si ti Grobar, cigan, radovac, klovn. Koji si ti kurac?

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брате кењаш овде, нападаш људе без разлога, нико се не свађа због тих глупости, само ти се глупираш.

И ја сам објаснио да идем на Партизан да се зезам с другарима. Никад не бих ишао на запад или исток, јебе ми се за ваш клуб.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брате кењаш овде, нападаш људе без разлога, нико се не свађа због тих глупости, само ти се глупираш.

И ја сам објаснио да идем на Партизан да се зезам с другарима. Никад не бих ишао на запад или исток, јебе ми се за ваш клуб.

 

Glavonjo ko bre kenja, pa ovaj Karnisero baca svaki treci post neki hejt ovde, a kao ne zanima ga Partizan i te fore.

 

Dobro to sto si ti dosao u BG da studiras i otisao da vidis stadion me ne zanima. Vidim da ni sam ne znas za koga navijas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebao pre par godina da udje u drugu...ili trecu...tako nesto...trazili od dudije(vlasnik)da proda poslednju utakmicu u prvenstvu...futog obezbedio vec ulazak u visi rang...ipak nije dudija hteo da proda...retko posten covek...i na kraju ovi plate sudiju i sudija dosudi dva nepostojeca penala za te bogalje...posle drugog penala su na teren uleteli dudija i njegov sin(bivsi sampion evrope u kikboksu i vice sampion sveta)i ubili sudiju ko vola u kupusu...i vrate ih u beton ligu...sada su mozda rang vise,al to nije ni bitno...za fk futog srce dajem...cak su me zvali i da igram za njih...prajsles :rockdevil:al iz nekog razloga su mi noge i dalje drage...inace,dudija mladji je imao borbu na spensu u ns kada je postao prvak evrope...to je ona generacija kikboksera,stupar,ninic i mladji dudija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glavonjo ko bre kenja, pa ovaj Karnisero baca svaki treci post neki hejt ovde, a kao ne zanima ga Partizan i te fore.

 

Dobro to sto si ti dosao u BG da studiras i otisao da vidis stadion me ne zanima. Vidim da ni sam ne znas za koga navijas.

Da, dete sam sa sela i nikad pre studija nisam video ni Beograd ni stadione.

Aj lepo mrš u pičku materinu, Internet navijaču.

 

I još nešto, kaži mi koliko kredita dnevno pucaš za sms na SOS - u?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, dete sam sa sela i nikad pre studija nisam video ni Beograd ni stadione.Aj lepo mrš u pičku materinu, Internet navijaču.I još nešto, kaži mi koliko kredita dnevno pucaš za sms na SOS - u?
Seljoberu sto se nerviras? Jel te sramota sto si seljak? Pun je Beograd takvih "giliptera" kao sto si ti.Nemoj mi nista govoriti o internetu, nakuckao si 12000 postova i trudis se svaki dan da budes br.1 "poster". Na svakoj temi smaras jbt, samo da nabijes postove.I ajde glavonjo sad lepo odjebi i pozdravi kevu domacicu kad budes dolazio kod nje za vikend da ti da dzeparac. Toliko si bedan da nemam nameru vise sa tobom da se "raspravljam".
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...