Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

:):):):)

 

Pa imate jednu titulu vise... da li to znaci da ste bolji od nas? Od mene nemas pivo, jer i dalje nisi u pravu... ti i dalje tvrdis da je C.Zvezda trofejniji kosarkaski kolektiv od Partizana? Ti si jedini koji to tvrdi... A jos mi imamo trofej VASHE lige... mislim na Gudjr ligu... tako da smo po titulama izjednaceni + mi imamo nekoliko evropskih titula vise od vas... dakle, PARTIZAN JE BOLJI!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):):)

 

Pa imate jednu titulu vise... da li to znaci da ste bolji od nas? Od mene nemas pivo, jer i dalje nisi u pravu... ti i dalje tvrdis da je C.Zvezda trofejniji kosarkaski kolektiv od Partizana? Ti si jedini koji to tvrdi... A jos mi imamo trofej VASHE lige... mislim na Gudjr ligu... tako da smo po titulama izjednaceni + mi imamo nekoliko evropskih titula vise od vas... dakle, PARTIZAN JE BOLJI!!!

 

 

Napisao sam da je Partizan bolji zbog Evrolige.

A ono od pre da je Zvezda mozda bolja sam napisao jer nisam znao koliko imamo titula prednosti.

 

Vi ste(ne persiram ti :bigblue: ) napravili sprdnju,covek kad cita(a da ne zna nista o kosarci) pomislio bi da je Zvezda neki seoski tim a Partizan najbolji tim na svetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisao sam da je Partizan bolji zbog Evrolige.

A ono od pre da je Zvezda mozda bolja sam napisao jer nisam znao koliko imamo titula prednosti.

 

Vi ste(ne persiram ti :bigblue: ) napravili sprdnju,covek kad cita(a da ne zna nista o kosarci) pomislio bi da je Zvezda neki seoski tim a Partizan najbolji tim na svetu.

 

hahaha

ti vidim znas bas puno o kosarci..hahahaha..zvezda nije osvojila titulu 10god, dobije nas jednom u 10meceva i opet su bolji..kolko godina imas ti?

 

@sabre

ko misli da je najbolji na svetu?u evropi smo medju najboljih 10.sa ovakvim budzetom i sudijama koje su UVEK protiv nas.pa ti vidi!da imamo budzet kao cigani, isli bi na final 4 s po kurca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To vi mislite da ste u fudbalu... posto mozete samo time da se ponosite...

 

ne na svetu, samo u istocnoj evropi. najveci fudbalski klub, mislim.

 

 

i sudijama koje su UVEK protiv nas.pa ti vidi!

 

sto im danilovic i dule ne upadnu malo u sudijsku svlacionicu. onda bi ste i tamo bili najbolji kao i ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne na svetu, samo u istocnoj evropi. najveci fudbalski klub, mislim.

 

 

 

 

sto im danilovic i dule ne upadnu malo u sudijsku svlacionicu. onda bi ste i tamo bili najbolji kao i ovde.

 

e, covece, ti bas nista ne znas o kosarci...ovde smo i bez sudija najbolji..tako da...ovo i nije tema o tome

Edited by Amon-Ra

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha

ti vidim znas bas puno o kosarci..hahahaha..zvezda nije osvojila titulu 10god, dobije nas jednom u 10meceva i opet su bolji..kolko godina imas ti?

 

@sabre

ko misli da je najbolji na svetu?u evropi smo medju najboljih 10.sa ovakvim budzetom i sudijama koje su UVEK protiv nas.pa ti vidi!da imamo budzet kao cigani, isli bi na final 4 s po kurca!

 

 

 

Jbt kakav si ti lik.15>14(mene tako uce u skoli).

Nisam rekao da je Zvezda sada bolja.Ali cinjenice nisu bitne,bitno je da se ispadne pametan.

Po tvojoj logici Liverpul nije nikakav faktor u Engleskoj jer odavno nemaju titulu.Smesni ste.

 

Inace u svim sportovima(od baleta do sumo rvanja) sudije potkradaju Partizan.Setimo se legendarnog Jesica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao da je Zvezda sada bolja.Ali cinjenice nisu bitne,bitno je da se ispadne pametan.

 

I postoji razlika izmedju reci "bolji" i "trofejniji"... a vi niste ni jedno ni drugo... :da: Trofejniji ste u fudbalu i bolje uigrani... i to je to...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steaua je najveca... :da:

 

nije, zvezda je.

 

vise domacih trofeja.

 

titule: 25:23 za zvezdu.

kupovi: 21:20 za zvezdu.

 

u jacoj konkurenciji (do 1991, hajduk, partizan, dinamo, vojvodina itd)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...