Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Brate... glupo je to sto radis... ok, rispekt za to sto si old skul zvezdin navijac, al brate ziveti u proslosti je besmisleno... sto je bilo, bilo je... ok cak i da normalno postavljas te klipove, al ti ne prestajes da budes napadan... tacnije ne prestajes da budes cigan...

 

Pa jebiga,barem iznosi cinjenice,za razliku od tebe groblja koji preuvelicavas dostignuca svog "kluba",dodajes nepostojece titule,i izmisljas nepostojece uspehe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebiga,barem iznosi cinjenice,za razliku od tebe groblja koji preuvelicavas dostignuca svog "kluba",dodajes nepostojece titule,i izmisljas nepostojece uspehe.

 

Sve je to lepo sto ste bili prvaci sveta, ali od proslosti se ne zivi, samo to vama ne ulazi u glavu izgleda. Imas koliko oces primera klubova koji su nekad bili veliki, a sad ih nema nigde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to lepo sto ste bili prvaci sveta, ali od proslosti se ne zivi, samo to vama ne ulazi u glavu izgleda. Imas koliko oces primera klubova koji su nekad bili veliki, a sad ih nema nigde...

 

A kakve to veze ima sa mojim postom?Ti znas citati?I kakva crna proslost?Ja sam izuzetno ponosan na Zvezdinu proslost,ali sam itekako svestan u kom se polozaju nalazi Zvezda kao i nas fudbal u globalu.Poenta je u tome da se vi groblje ponasate kao da ste od 1991. pa na ovamo uzeli sve titule,a da je Zvezda u poziciji Notingem Foresta.Gluposti.Prosla i ova sezona su lose,pa sta.Jebati ga,tako to ide u fudbalu (pogotovo nasem).

 

Moj dragi Nottingham Forest, na primer. :da:

 

Primer ti je los.Notingem ne igra u prvoj ligi 15 godina,dok Zvezda u prvoj ligi uzima titule,duple krune,igra u evropi (lose,ali bolje od notingema koji je ni ne igra)...stvarno losa komparacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kakve to veze ima sa mojim postom?Ti znas citati?I kakva crna proslost?Ja sam izuzetno ponosan na Zvezdinu proslost,ali sam itekako svestan u kom se polozaju nalazi Zvezda kao i nas fudbal u globalu.Poenta je u tome da se vi groblje ponasate kao da ste od 1991. pa na ovamo uzeli sve titule,a da je Zvezda u poziciji Notingem Foresta.Gluposti.Prosla i ova sezona su lose,pa sta.Jebati ga,tako to ide u fudbalu (pogotovo nasem).

 

Ima veze da ste vi Cigani optereceni tom 1991.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebiga,barem iznosi cinjenice,za razliku od tebe groblja koji preuvelicavas dostignuca svog "kluba",dodajes nepostojece titule,i izmisljas nepostojece uspehe.

 

Haha... ovo je bilo jako jadno sto si rekao... ajde bezite bre inflacionostalgicari... jadni ste, da jadniji ne mozete biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima veze da ste vi Cigani optereceni tom 1991.

 

Pa ne bih bas rekao,vise ste vi optereceni sa tim.Samo cekam da pocnete sa onim legendarnim "Bari,Tokio..."

 

Haha... ovo je bilo jako jadno sto si rekao...

 

Ti si dodavao titule koje ne postoje,podseti se.Ali dobro,mozda u nekom tvom paralelnom univerzumu to i jeste tako,pa mislis da je tako i ovde kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mozda nisam znao, al mi je to cale reko koji je 55` to pa sad znam. A znajuci vas to je daleko od istine ko noga od zemlje (uostalom to je srpski mentalitet).

 

Nema veze ... nebriga me :P To je cinjenica.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

***

Kandidatura Den Taninog rivala Zorana Bingulca odbijena je zbog njegovog političkog angažmana u Srpskoj naprednoj stranci. "To je u direktnoj suprotnosti sa Statutom Zvezde, kao i sa tradicijom da klub bude van uticaja bilo koje političke stranke..."

 

Da nije tužno bilo bi mnogo smešno. Hajde samo dva imena, ne mora više:

 

1. Aleksandar Vlahović

 

2. Goran Vesić

 

DS i KK Crvena Zvezda odnosno i SD Crvena Zvezda za Vlahoviča

 

[link]

 

''Трт на патку'', што каже наш народ. Двоструки аршини и тупави изговори.

Суштина је да матори угоститељ, прекрштеног имена, одговара тајкунашком сину Марку. :da:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj stadijon se trebao zvati Rajko Mitić...kakva Marakana,ja je nikad tako nisam zvao,uvek sam govorio ''zvezdin stadijon''.Jebo ih taj ciganski naziv,ovamo nešto busamo se u srpski ponos,a stadijon nazvali po brazilskom govnetu...originalno u pizdu materinu.

 

nekad je zvezda bila ponos i dika zemlje,ja navijam za partizan,svim srcem,ali kad vidim ovu zvezdu danas...to nije tim,to su govna.još na derbiju sinoć,žal je gledati ih.

 

 

SRAMOTA!!!

 

 

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bode oci taj simetrican broj 1 9 9 1

 

Са 19 је Панчев скинуо први пут ђану, а намерава да креше до 91 године живота. :)

 

Али тешко, осим ако Марко Мишковић не оформи Delta Medica Co.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово је релаксациона тема.

 

Шта си па ти очекивао, дубиозне анализе утакмица типа Јавор-Јагодина ?

 

Једноставно се мора претворити у верзус тему, хтели то појединци или не.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...