Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Зато и кажем да је систем добар за онлајн клађење, а не за ове наше преваранте. Пре неки дан сам читао причу момка који каже да су му забранили да уђе у неколико кладионица у Борчи. Радник му је рекао: "Знаш како, газда воли да добија паре, а не да их исплаћује".

Моцарт јесте господска кладионица, али имате мање квоте од нпр. Сокера. И услужна листа вам је ужасна. А и власника нико не воли. :bigblue:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Блиц додељивао пре пар дана ваучере за онлајн клађење. 5 еврића. :bigblue:

Играо сам прво неке ситне улоге на јебени тенис, а онда пук'о све на другу турску лигу. Како дошло, тако и отишло.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usluzna jeste bzvz ali smo morali da je ostavimo zbog igraca koji su navikli na nju i kojima je mnogo da daju 50din za casopis.

Drugo, ne mozes porediti kladionicu koja ima 50 upl mesta i kladionicu od 600 upl mesta.

Trece, od kako je krenula prodaja kvota preko raznih exchange sajtova na netu - izrada kvota je postala malo smor. Ako ja npr u ovom kolu mislim da PSZ nece dobiti Bresta u gostima - ne smem zvati igrace na kvotu 2.40 nego mogu maksimalno dati 2.10 jer je prosecna na netu 1.95 - 2.00. A i sada igraju kao ludi na 2.10, ne zato sto veruju u PSZ nego zato sto mogu da prodaju i uzmu razliku.

Lako je manjim kladionicama da daju jace kvote ali probaj da uplatis kod njih recimo 50.000 :) Ma kakvi 50, probaj 10.

Edited by [Nocturno]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свестан сам тих ствари око листе, ал' констатујем ситуацију. Балкан Бет, рецимо, има одличне листе, али сам чуо да код њих готово нико није запослен легално (не уплаћују се доприноси, радници нису пријављени итд).

 

Не разумем шта значи "зато што могу да продају и узму разлику". Ко може шта да прода?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

znas kad bi ubo 30 puta za redom kvotu 1,3...nikad...evo moj brat igrao sad skoro, cetiri para stavio, pogodio kvote 1,8 i 1,9, puko Juventus i Fiorentinu na 1,3 i 1,4...zajebi to, nikad ne igram kvote 1,3...

 

nego isao onako bezveze da se kladim, stavim 1000din na NFl, puknem, pa onda idem da povratim i puknem ponovo i tako 4 puta za redom, peti put stavim 100eur na NBA, igrao koseve Boston-Majmi, i dobijem...sve u svemu nista nisam zaradio, samo sam se nervirao...nisam navucen na kladionicu, odem mozda dva puta godisnje, samo ne mogu da istrpim gubitak pa onda moram da idem ponovo da to povratim :bigblue: ...igram samo singlove na kosarku i NFL, kad izgubim povecavam ulog, jbg. sansa je 50:50...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Моцарт је то скоро увео и читаву процедуру ће ти боље објаснити Ноктурно. Што се тиче осталих кладионица, овде имаш пуно инормација: http://www.srpskatribina.net/forum/viewtopic.php?f=6&t=433

 

 

Mocart ima live klađenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислим да нема.

 

 

znas kad bi ubo 30 puta za redom kvotu 1,3...nikad...evo moj brat igrao sad skoro, cetiri para stavio, pogodio kvote 1,8 i 1,9, puko Juventus i Fiorentinu na 1,3 i 1,4...zajebi to, nikad ne igram kvote 1,3...

 

Ко каже да мораш да играш на фудбал? Има толико различитих игара, блогова са предлозима, форума за саветовање...

Edited by Underkuruz
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='27 januar 2012 - 16:03' timestamp='1327676617' post='2466296']

Postoji varijanta kladjenja od kuce sa uplatom depozita na upl. mestu.

Inace, u Srbiji nije dozvoljeno on line kladjenje. A po svemu sudeci - nece ni dozvoliti.

 

Nakon 5 god uspesnog online kladjenja, taj zakon mi mnogo smesno zvuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kladjenje preko telefona...uplatis im soma dinara(mislim da je to minimum),kasnije dobijes valjda neku karticu,minimalna uplata po tiketu 100 dindzi...mislim da je max bet,al nisam siguran...posle zoves teefonom i kazes sta da se odigra...video sam da ima onih listica za popunjavanje da se dobije ta kartica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam se online kladio ,bet-at-home , preko rajfajzen visa katica , i primio sam jednom i isplatu dobika 20-tak evra , samo sto prave problem da dokazes odakle su ti legle pare na deziyni racun , jer na karticu ne moze (u teoriji) da legne .Meni nisu pravili problem isplatili su ali mi rekli da bi za vece sume bilo povuci potegni , mada preko moneybookersa moze sve ... Sve je to dobro igras na kikiriki kvote evro po evro nakupi se ,.. ali ima jedan problem ... online kazino i na tome sam pucao ....

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...