Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Dobro, ja ne mislim da je najbolji, i nisam njegov nego ZVEZDIN fan, i meni je zvezda najbolja. Konstatacija da je Juve dobar s moje strane treba da naidje ako nista, a onda na odobravanje sa vase strane, jer sam ja neko ko je objektivan i gleda sa strane situaciju... Wat Da Fak :) :) :) :) :)

 

Enivejz, dobar je to klub ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

90' [1 - 1] A.D. Piero (pen.)

 

:)

 

 

ovaj juventus ko partizan :)

 

imaju jos slicnosti dakle, pored boje dresova i cinjenice da su i jedan i drugi klub tek drugi po popularnosti u svom gradu :)

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

 

ovaj juventus ko partizan :)

 

imaju jos slicnosti dakle, pored boje dresova i cinjenice da su i jedan i drugi klub tek drugi po popularnosti u svom gradu :)

 

Tu lice,ali je Juventus najpopularniji klub u Italiji i jedan od najpopularnijih klubova u svetu.Pre bi se mogle povuci paralele izmedju Partizana i Intera...i jedni i drugi su u senci mnogo vecih klubova,apsolutno uvek.Paprikaneri. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da,za sve je kriv Juventus.Inter nije bio 16 godina prvak zbog Juventusa.Ma i Liverpool nije bio 17 godina prvak Engleske zbog Juventusa.I za to je Juve kriv.Inace,Juventus je namestio Obilicevu titulu prvaka Jugoslavije.Za sve je kriv Juve.

:)

 

Zanimljivo glediste.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...