Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Peruci,Montero,Pesoto,Ferara,Julijano,Di Livio,Takinardi,Toriceli,Desamp,Ravaneli,Vijali... :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

А Конте Марио Марко Дел Тинторето? Антонио Конте!

Заборавио си и оног деду, Пјетра Вјерховода...као и проћелавог (декица фриз) Атилија Ломбарда. :mhihi:

 

 

Најгори филм свих времена.

 

То је зато што је у филму Ђуричко одбранио пенал Полу Сколсу, је ли? :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

А Конте Марио Марко Дел Тинторето? Антонио Конте!

Заборавио си и оног деду, Пјетра Вјерховода...као и проћелавог (декица фриз) Атилија Ломбарда. :mhihi:

 

Jes' jebote,vid' stvarno...zaboravih Kontea kraljonea.U pakao ce mi dusa!

Vjerhovod je igrao u Juveu jako kratko...onu sezonu kada su bili prvaci evrope i to je to.Nije mnogo bitan.Lombardo je dosao kasnije.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno svima(fudbalerima) bi im jeb'o zene.

 

То је зато што је у филму Ђуричко одбранио пенал Полу Сколсу, је ли? :)

 

Sigurno je to. :)

Da je Kuruz glumeo u tom Kenguru zavrsio bi tako sto bi ga Zivac jahao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije,on je branio za Sampdoriju i kasnije presao u Inter.Posle toga,kada je omatorio,otisao u Bolonju.Ne znam gde je zavrsio karijeru.Bio je fenomenalan golman.Jedan u nizu vanserijskih italijanskih golmana.

Zar on nije branio i za lAcio jedno vreme? Ili sam se ja utripovao?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg, redje gube bodove od malih klubova nego juventus i milan, i imaju jacu klupu, tj. veci izbor za rotiranje... ali me jako nervira ta murinjova pickiljava strategija, narocito sto ima tim koji bi mogao da rusi sve pred sobom, a on ih drzi na lancu...

narocito se to videlo kad su igrali protiv mancestera u milanu... kad god su se spontano (valjda ih pioneli navijaci, ili tako nesto) malo oteli i napravili pritisak i razigrali se, bili su bolji... cim bi napravili pritisak mancester je gubio loptu, a cim bi se malo opustili i razigrali, nadigravali su mancester... ali se to desavalo jako retko tokom utakmice, uvek su se brzo vracali u murinjovu "taktiku" :)

bas mi je krivo sto tim koji ima 5oricu od mojih top 10 igraca igra tako ruzan fudbal...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bez klarensa nista...bez njega bi se milan raspao...neverovatno koliko dobar igrac...

 

ne znam zasto drze ranijerija u juventusu...on i janevski bi se super slagali...sa dodatkom neprezaljenog i neprejebivog kosanovica...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...